Аеродром
                   
250 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава тркачки велосипед

Велосипедот е во исправна состојба, може да погледнете по сликите за ...


5.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

28 ное 19:09Prodavam BMX

Prodavam detski tocac BMX solidno e socuvan


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

17 ное 08:55Držač za detsko sedište römer jockey i jockey comfort

Britax- Römer jockey i jockey comfort držač za detsko sedište za velo...


990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

09 окт 21:04TREK CUBE zimski komplet za velosiped

Se prodava zimski komplet za velosiped TREK CUBE. Cena 4500 denari.


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

01 окт 12:12Motorce za deca

prodavam motorce za deca na akumulator malce vozeno


110 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

29 сеп 19:46NOV PUNJAC ZA STROMER ST1 36V

Prodavam nov orginalen punjac za STROMER ST1, punjacot e donesen od A...


120 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

22 сеп 11:55Fox dres I shorc za MTB

Se prodava FOX dres i shorcevi za MTB. Golemina S, M, L, XL, XXL, XX...


1.800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

13 сеп 15:04Velosiped MTB Sobim Leopard

Velosiped mountinbike Sobim Leopard 18-brzini so Shimano delovi i 26"...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

09 сеп 14:21Kako nov

Se prodava velosiped donesen od francija kako nov


120 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

09 сеп 10:54FOX SCOTT CUBE TREK MERIDA KTM GIANT FOCUS SPECIALIZED

Se prodavaat novi FOX shorcevi za downhill i mtb. Golemina M-XXL.


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

25 авг 13:52Велосипед Douglas 28"

Купен во Словенија. Ланецот е сменет. Се продава без педалите!!


55 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

22 авг 05:28Odlicen tocak brzinec (CITAJ OGLAS)

Se prodava odlicen tocak brzinec vozi kaki son, samo mu se skinati sa...


2.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

17 авг 20:53Детски велосипед

Се продава детски велосипед Capriolo Diavolo.


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

12 авг 15:28DRESOVI, BICIKLISTICKI , HELANKI I PEDALI ZA VELOSIPED

Se prodavaat dresovi za velosiped po dolgi i kratki rakavi. Se proda...


3.600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

03 авг 08:43Kacigi za velosiped

Se prodava kaciga za velosiped model 2019. Cena 3600 denari. Moznos...


3.600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

03 авг 08:42Mongoose Bmx

Mongoose Bmx kako nov vozen nekolku meseci. Moze da se vidi i isprob...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

02 јул 16:21Prodavam velosiped

Se prodava velosiped nov kupen pred dva meseci so garancija ,dimenz...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

02 јул 11:35Kacigi FOX

Se prodava nov FOX kaciga za velosiped. Cena 3600 denari.


3.600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

01 јул 12:24Prodavam pedali za road bike.

Speedplay pedali vo dobra sostojba


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

21 јун 20:37Micro G-Bike - trcalce nad 2 god.

Micro G-Bike - balance bike ili trcalce za deca nad 2 god. Golemina n...


50 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

09 јун 15:38CROSS FUSION 27,5 ALUMINIUM VELOSIPED ВЕЛОСИПЕД

Odlicna sostojba skoro nov CROSS FUSION 27,5 Ram Aluminiumski All...


450 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

09 јун 11:04PRODAVAM DETSKI VELOSIPED

Prodavam detski velosiped. Cenata e 3000 denari.


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

30 мај 18:00Велосипед МАХ скоро нов 15 пати користен

Велосипедот е близу фабричката состојба многу малку е возен, се прода...


5.900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

18 мај 15:19HT METRO CITY VELOSIPED 28 COLL MADE IN GERMANY

Se prodava HT METRO aluminiumski gradski velosiped bez brzini so le...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

07 мај 16:34Detsko velosipedče

Se prodava žensko detsko velosipedče rozeva boja, so 3 trkala. Cena 1...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

06 мај 16:30Zamena na zenski detski za maski 20'

Baram isklucivo zamena na ZENSKI detski za MASKI ista golemina 20'...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

04 апр 19:09Детски велосипед БМХ

Продавам детски велосипед БМХ за возраст од 7-10 год.,со нови гуми ,в...


1.700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

07 мар 09:07Детски велосипед БМХ

Продавам детски велосипед БМХ за возраст од 7-10 год.,со нови гуми ,в...


1.700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

07 мар 08:58Детски точак

Се продава детски точак БМХ во исправна состојба


1.700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

03 мар 15:38SPECIALIZED CAMBER 2016 29"

Na slikite se gleda vo kakva sostojba e i kolku e zacuvan velosipedot...


850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

02 фев 00:05SPECIALIZED CAMBER 2016 29"

Na slikite se gleda vo kakva sostojba e i kolku e zacuvan velosipedot...


850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

31 јан 13:31SPECIALIZED CAMBER 2016 29"

Na slikite se gleda vo kakva sostojba e i kolku e zacuvan velosipedot...


850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

29 јан 13:41SPECIALIZED CAMBER 2016 29"

Na slikite se gleda vo kakva sostojba e i kolku e zacuvan velosipedot...


850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

26 јан 01:36SPECIALIZED CAMBER 2016 29"

Na slikite se gleda vo kakva sostojba e i kolku e zacuvan velosipedot...


850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

23 јан 20:28SPECIALIZED CAMBER 2016 29" L

Na slikite se gleda vo kakva sostojba e i kolku e zacuvan velosipedot...


850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

21 јан 21:24SPECIALIZED CAMBER 2016 29"

Na slikite se gleda vo kakva sostojba e i kolku e zacuvan velosipedot...


850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

19 јан 17:40Capriolo Oxygen

Продавам Capriolo Oxygen, како на сликата. Италијанско меко седиште в...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

26 дек 09:55Велосипедски комплет (НОВО)

Се продава нов велосипедски комплет, европски бренд Steam дрес во ком...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

05 дек 20:49Нови Италијански Бермуди

Се продаваат нови супер квалитетни бермуди, изработени од Miti матери...


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

05 дек 20:49Дрес на долги ракави - НОВ (S-4XL)

Се продаваат нови дресови на долги ракави. Погодни за претстојниот п...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

05 дек 20:49Страна 5 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам