Аеродром
                   
300 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Giant Anyroad eden u Mkd...

Giant Anyroad size 173-180 cm karbon.vila gumi Continental 28mm kupen...


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

24 мај 11:27Scout Velosiped

18 brzini, Shimano menuvac.


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

03 мај 20:02Velosiped Polar 18"

Se prodava Polar ЈR 18", malce koristen vo odlicna sostojba.


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

03 мај 13:00Se prodava ROAD SCOTT

Se prodava vo odlicna sostojba ROAD SCOOT - SPEEDSTER - S3 - tezina...


700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

21 апр 15:02Velosiped Polar 18"

Se prodava Polar ЈR 18", malce koristen vo odlicna sostojba.


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

18 апр 14:25Se prodavaat krovni nosaci

Se prodava nov 1 kom. krovni nosac aluminski italjanski. 1.200 den...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

15 апр 15:03se prodavaat dva velospedi polovni detski

se prodavaat dva velosipedi za 11 god vozrast i mashki i zenski po 1...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

12 апр 19:23Prodavam Velosiped

VELOSIPED PRODAVAM RECISI NOV SO ODLICNI AMORTIZERI za poveke info...


110 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

02 апр 20:14Продавам велосипед

Купен 08.2021г.гаражиран на суво, во совршена состојба затоа што е во...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

02 апр 12:15se prodava

tocak,klackalka ikea,masa i dve stolcinja za terasa


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

01 апр 08:40Velosiped Specialized "Hard Rock" - M

Velosiped Specialized, Hard Rock, '26, Ram M, moze zamena za stripovi


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

09 мар 12:54Се продаваат детски велосипеди

Се продаваат детски велосипеди во одлична состојба


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

01 мар 19:48Детски велосипед California

Се продава детски велосипед California Велосипедот е со америчко пр...


7.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

01 мар 19:48GT Agressor 3.0

Се продава GT Agressor 3.0 големина L Велосипедот е во одлична состо...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

01 мар 19:48GURTNI(PAKNOVI-PAKNI-PLOCKI)ZA VELOSIPED ПАКНИ ГУРТНИ ПЛОЧКИ

Prodavam kvalitetni,novi, keramicki gurtni za velosiped, za slednite ...


450 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

21 фев 10:54Royal Racing Race Shorts

• 100% Други влакна, • Увезени, • Целоснo сублимирана графика, • Ц...


50 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

19 дек 09:22Trkalo/Bandas za Velosiped

Kvaliteten aluminiumski duploziden bandas za velosiped 26".


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

03 дек 13:27Prodavam BMX

Prodavam detski tocac BMX solidno e socuvan


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

17 ное 08:55TREK CUBE zimski komplet za velosiped

Se prodava zimski komplet za velosiped TREK CUBE. Cena 4500 denari.


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

01 окт 12:12Motorce za deca

prodavam motorce za deca na akumulator malce vozeno


110 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

29 сеп 19:46NOV PUNJAC ZA STROMER ST1 36V

Prodavam nov orginalen punjac za STROMER ST1, punjacot e donesen od A...


120 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

22 сеп 11:55Fox dres I shorc za MTB

Se prodava FOX dres i shorcevi za MTB. Golemina S, M, L, XL, XXL, XX...


1.800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

13 сеп 15:04Kako nov

Se prodava velosiped donesen od francija kako nov


120 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

09 сеп 10:54FOX SCOTT CUBE TREK MERIDA KTM GIANT FOCUS SPECIALIZED

Se prodavaat novi FOX shorcevi za downhill i mtb. Golemina M-XXL.


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

25 авг 13:52Велосипед Douglas 28"

Купен во Словенија. Ланецот е сменет. Се продава без педалите!!


55 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

22 авг 05:28Odlicen tocak brzinec (CITAJ OGLAS)

Se prodava odlicen tocak brzinec vozi kaki son, samo mu se skinati sa...


2.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

17 авг 20:53Детски велосипед

Се продава детски велосипед Capriolo Diavolo.


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

12 авг 15:28DRESOVI, BICIKLISTICKI , HELANKI I PEDALI ZA VELOSIPED

Se prodavaat dresovi za velosiped po dolgi i kratki rakavi. Se proda...


3.600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

03 авг 08:43Kacigi za velosiped

Se prodava kaciga za velosiped model 2019. Cena 3600 denari. Moznos...


3.600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

03 авг 08:42Mongoose Bmx

Mongoose Bmx kako nov vozen nekolku meseci. Moze da se vidi i isprob...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

02 јул 16:21Prodavam velosiped

Se prodava velosiped nov kupen pred dva meseci so garancija ,dimenz...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

02 јул 11:35Kacigi FOX

Se prodava nov FOX kaciga za velosiped. Cena 3600 denari.


3.600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

01 јул 12:24Micro G-Bike - trcalce nad 2 god.

Micro G-Bike - balance bike ili trcalce za deca nad 2 god. Golemina n...


50 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

09 јун 15:38CROSS FUSION 27,5 ALUMINIUM VELOSIPED ВЕЛОСИПЕД

Odlicna sostojba skoro nov CROSS FUSION 27,5 Ram Aluminiumski All...


450 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

09 јун 11:04PRODAVAM DETSKI VELOSIPED

Prodavam detski velosiped. Cenata e 3000 denari.


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

30 мај 18:00Велосипед МАХ скоро нов 15 пати користен

Велосипедот е близу фабричката состојба многу малку е возен, се прода...


5.900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

18 мај 15:19HT METRO CITY VELOSIPED 28 COLL MADE IN GERMANY

Se prodava HT METRO aluminiumski gradski velosiped bez brzini so le...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

07 мај 16:34Detsko velosipedče

Se prodava žensko detsko velosipedče rozeva boja, so 3 trkala. Cena 1...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

06 мај 16:30Детски велосипед БМХ

Продавам детски велосипед БМХ за возраст од 7-10 год.,со нови гуми ,в...


1.700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

07 мар 09:07Детски велосипед БМХ

Продавам детски велосипед БМХ за возраст од 7-10 год.,со нови гуми ,в...


1.700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

07 мар 08:58Страна 6 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам