Аеродром
                   
268 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ghost Kato 3 NOV

Prodavam Ghost Kato 3 kupen od Nomad. Vozen e sezona i pol, se e ori...


35.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 18:43Prodavam velosiped Scott Genius MC20

Prodavam velosiped SCOTT MC20. Velosipedot e vo odlicna sostojba. Gol...


600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 15:35Zenski tocak/velosiped Polar 14'' trkalo (3-5) god

Zenski tocak/velosiped Polar 14'' trkalo Pogoden za decinja pomegju ...


2.700 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
3.200 МКД
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 13:00Velosiped Sobim

Velosiped Sobim


3.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 12:33CUBE Nature Pro 2019

Prodavam CUBE Nature Pro 2019, hidraulicni kocnici, deore menuvac... ...


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 10:03MERIDA Crossway Woodland 28"

Prodavm MERIDA Crossway Woodland 28, golemina 52 cm, hidraulicni kocn...


220 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
250 €
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 10:03BMX profesoonalen Trek Made in USA

Se prodaca profesionalen BMX za egzibicii, marka Trek Vert 1, gi ima ...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 00:04Comfort 18 speed shimano

Točakot e ispraven , BONTAGER gumi skoro novi 26" Kočnici ispravni...


2.999 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 23:37  НОВ ОГЛАС

DRAG Shimano Alivio 3x7

Drag Ontario Točakot e vo dobra sostojba Dobi gumi Ispravni brzi...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 23:31Prodavam ktm shimano altus

Prodavam tocak avstriski ktm so shimano altus oprema


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 11:56CUBE CROSS

Рам HPA Trekking Double Butted Вилушка Suntour NCX-E RL Lite Волан ...


400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
410 €
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 09:11Prodavam velosiped 27.5 2x10

2x10 mehanika Shimano hidraulika Amortizer so lockout Golemina na ...


350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

05 окт 14:23Роуд велосипед Каприоло

Продавам скоро нов Firebird (2018)возен околу 300 км ,со нови Швалб Л...


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
Аеродром / Скопје

Велосипеди

05 окт 13:53velosiped-tocak r2 razorback 4.0 Mountain bike 26 gumi.

Made in USA...velosiped r2 razorback 4.0 Mountain bike 26 gumi.so va...


300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
320 €
Аеродром / Скопје

Велосипеди

05 окт 12:50Продавам точаци

Продавам детски точаци машки и женски модел Мах 24 величина


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

05 окт 10:39NOVI 28'BANAZI KRIPTON

Skroz novi bandazi duplozidni aero za velosiped 28" (19-622), i 26' (...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

04 окт 15:31Krovni nosaci za velosiped Thule ProRide 598 Black

Novi krovni nosaci za velosiped Thule ProRide 598 Black Kako ponud...


10.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

04 окт 10:45Centurion Road BIKE

CENTURION ROAD BIKE VO ODLICNA SOSTOJBA 075248405


220 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

03 окт 22:27Bixs 27.5

Prodavam tocak BIXS, golemina na trkala 27.5 inchi, golemina na ram M...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

03 окт 18:24Prodavam maski velosiped Max odlicno socuvan

Prodavam maski tocak Max odlicno socuvan. Samo na ovoj broj 078 526 ...


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

03 окт 15:42Cube Attention MTB nov nevozen

Cube Attention 29er nov nevozen. MTB Full Deore, Rockshock judy vozd...


60.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

03 окт 13:11Prodavam scott aspect

Prodavam scott aspect model 940 ,2020 god.Kupen vo Bikecentar.Prv sop...


730 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

03 окт 11:43Trinx 1.0 junior

Se prodaba odlicen detski velosiped,so 6 brzini vozen samo edna sezon...


8.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
Аеродром / Скопје

Велосипеди

03 окт 09:20Prodavam Villiger Athena

Prodavam Villiger Athena 2x6 brzini, golemina na ram 54/53, SHIMANO 6...


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

02 окт 13:53Продавам GT BMX

Продавам оригинален BMX Марка: GT Модел: G303 BMX-от е многу мал...


190 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

02 окт 10:24Maski velosiped

Poloven maski velosiped Trkala 29 Velosipedot e mnogu zacuvan.ekstr...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

01 окт 22:04Poloven velosiped extra

Poloven velosiped exstra Marka BUULS Golemina na trkalo 26 Oprema ...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

01 окт 22:04Velosiped

Poloven velosiped Trkalo 26 Aluminski ram Simano oprema Cena 6500...


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

01 окт 22:04Poloven velosiped extra

Poloven velosiped Trkala 26 Oprema simano Mnogu zdrav i lesen za v...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

01 окт 22:04Velosiped max

Velosiped max runner vo dobra sostojba kontakt +38971323412


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

01 окт 16:03Prodavam velosiped Cannondale

Prodavam velosiped Cannondale, shifteri i menuvaci shimano deore lx. ...


9.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

01 окт 13:35Prodavam full suspension mount bike DBR X2

Stara dobra skola na full suspension bike Najkvalitetni komponenti ...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

30 сеп 13:55Mountain bike - Trek 800

Mountain Bike Trek 800 26" trkala (FIR predno, ARAYA zadno) Shimano...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

30 сеп 13:43Drzac za mobilen za tocak

Prodavam nov nekoristen drzac za mobilen za velosiped, cvrst, siguren...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

30 сеп 01:26Prodava velosipedi

Prodavam 2 VELOSIPEDI so golemi a na trkalo 26", domašnupotrebuvani. ...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

29 сеп 10:32Road bike

KONTAKT Sase +38971238037 Prodavam Road Bike Fokus,105 menjac Alumi...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

29 сеп 09:25TREK 3900 26"

Prodavam TREK 3900 26", So kozmeticki zabeleski bez dodatni vlozuvanja


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

28 сеп 09:36CUBE race one 2016

cube race one 2016 https://archiv.cube.eu/2016/705000 2x11 27,5 go...


645 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
650 €
Аеродром / Скопје

Велосипеди

28 сеп 09:16Drag Laser 24", odlicen

Prodavam kompletno ispraven velosiped Drag Laser 24", za deca 130-160...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Аеродром / Скопје

Велосипеди

27 сеп 12:50DELOVI ZA VELOSIPEDI

PRODAVAM DELOVI ZA TOCAK,BOCA SO DRZAC 400 DENARI,SVONCE 300 DENARI ,...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

26 сеп 21:41Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам