Битола
                           
2922 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор во Битола,

СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор на главен пат Битола- Прилеп, ...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:58Промовирано

Se iznajmuvaat dva Objekti 170m2 i 410m2

Se iznajmuvaat dva Objekti pogodni za proizvodstvena dejnost ili kako...


121.212 €
или предлог цена
15 мар 08:36Промовирано

Се издава деловен простор

Се издава деловен простор на ул.8ми септември во населба Г.Оризари ....


1.800 €
или предлог цена
10 мар 09:20Промовирано

Се продава куќа во Битола

Се продава куќа во близина на ОУ. Тодор Ангелевски - Битола, населба ...


27.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 00:21Plac

Itno se prodava niva(plac) vo atarot na s.Bistrica Bitolsko.Placot e ...


По Договор
или предлог цена
Денес 00:14Plac vo Nizepole Nizopole ( Нижеполе Нижополе)

Se prodava plac vo Nizepole, nad seloto, so prekrasen pogled na Ba...


1 €
или предлог цена
- 96 % Попуст
24 €
Вчера 23:01SE PRODAVA KANCELARIJA PELAGONKA 2

Se prodava kancelarija so povrsina od 50m2,kompletno opremeni: Klima ...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:57SE PRODAVA KANCELARIJA PELAGONKA 2

Se prodava kancelarija so povrsina od 50m2,kompletno opremeni: Klima ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 22:57Stan za privremen ili podolg prestoj Bitola

Апартманот се наоѓа кај поранешно Симпо, 5мин од центар и Широк Сокак...


900 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 22:56SE PRODAVA MESTO SO STARA KUKA VO CENTAROT

Se prodava plac so markica i plateni komunali vo centarot na bitola, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 22:26Kukja za dogradba/Куќа за доградба

Se prodava kukja za dogradba vo D.Orizari(100 metri posle uchilishtet...


8.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 22:25SE PRODAVAAT 3 PLACOVI VO OKOLINATA NA BITOLA

1. Плац во населба Горно Оризари до самиот автопат Битола- Охрид со п...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:11Se izdava stan za stranci na Shirok Sokak

Se izdava stan za stranci na Shirok Sokak, kompletno namesten i renov...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 21:44Se izdava stan za stranci vo najstrogiot centar na gradot

Se izdava namesten stan vo najstrogiot centar na gradot, kompletno op...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 21:14Се продава, менува дуќан / Se prodava, menuva dukan

Просторот е нов, опремен по HACCP со плочки на ѕидовите и подот, има ...


27.200 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 20:56Nov Stan 62 m2 vo Izgradba, Bitola

Odlicna lokacija- Ucilishte ,Park Sopstven Parking. Vizba od 7 m2 s...


1.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 19:57Se prodava plac so objekt vo Bitola

Se naoga na Bulevar 1vi Maj bb pod stocen pazar poranesen DOO PROMONT...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

Вчера 19:57SE IZDAVA DELOVEN PROSTOT VO BITOLA - CENTAR

Se izdava deloven prostor na prizemje do Pro Kredit banka na ulicata ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 19:13НОВА БИТОЛА, СЕ ИЗДАВА ОПРЕМЕН ТРОСОБЕН СТАН

НОВА БОЛНИЦА, СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН ОПРЕМЕН СТАН, ПРВ КАТ, ГРЕЕЊЕ СО КЛ...


155 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:53ЦЕНТАР, РЕНОВИРАН ТРОСОБЕН СТАН , 70М2

ЦЕНТАР, КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАН СТАН, 70М2, П+1 КАТ, 2 БАЛКОНИ И КОРИСТЕЊ...


74.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:53К2249, БАИР, ОУ Т.АНЃЕЛЕВСКИ, 26+43+18М2

БАИР, КАЈ ОУ ТОДОР АНЃЕЛЕВСКИ, СЕ ПРОДАВА, ИЛИ СЕ МЕНУВА СА ЕДНОСОБЕН...


39.900 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:53ПЕДАГОШКА, СЕ ИЗДАВ ОПРЕМЕН ДВОСОБЕН СТАН

ПЕДАГОШКА, СЕ ИЗДАВА РЕНОВИРАН СТАН, КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН, ИСКЛУЧИВО ЗА ...


155 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:53ЦЕНТАР, СТАН, 33+2+2М2, ЛИФТ, ПАРКИНГ

ЦЕНТАР, ЕДНОСОБЕН СТАН, 33М2 +2М2 БАЛКОН +2М2 ПОДРУМ, НА 4 КАТ, ВО ЗГ...


29.900 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
32.500 €
Битола

Станови

Вчера 18:52КЛАНИЦА, ДО 01.07.23, СЕ ИЗДАВА ОПРЕМЕН СТАН ДО

КЛАНИЦА, СЕ ИЗДАВА РЕНОВИРАН ДВОСОБЕН СТАН НА ПРИЗЕМЈЕ, ОПРЕМЕН КОМПЛ...


200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
220 €
Битола

Станови

Вчера 18:38ИВАН МИЛУТИНОВИЌ, П+2 КАТ, 56+8+11М2, ПВЦ, БЛИНДОР

2-1512, ПОД ПАЗАРОТ, СЕ ПРОДАВА СТАН НА П+2 КАТ, 56М2 КОРИСНА ПОВРШИН...


42.400 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:37ПРИЛЕПСКА, ПОЛУРЕНОВИРАН, СОНЧЕВ СТАН, 1.КАТ

ПРИЛЕПСКА, ПРВ КАТ, СЕ ПРОДАВА СОНЧЕВ СТАН СО ПОВРШИНА ОД 54 М2, БАЛК...


42.500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:37SE IZDAVA MAGACIN DO BIS AUTO VO BLIZINA NA SINPEKS HIDROTEK

- SE IZDAVA MAGACIN - Magacinot se naoga na glavniot magistralen pat ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Магацини

Вчера 18:31SE IZDAVA PLAC DO BIS AUTO VO BLIZINA NA SINPEKS HIDROTEK

- SE IZDAVA PLAC - gradeznata parcela se naoga na glavniot magistrale...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:31Niva pod Ziko Transportot

Se prodava niva pod Zikot transportniot 1500 kvadrati 075 334 582 0...


7 €
или предлог цена
Вчера 18:12Se iznajmuva opremen stan vo Bitola

Se iznajmuva opremen stan na ul. Mladinski Brigadi (nasproti Domot za...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:19Стан во строг центар

Се издава комплетно реновиран и одличен стан во строг центар на градо...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 16:52  НОВ ОГЛАС

Плацеви за Фотоволтаици

Се издава или продава земјиште за поставување на фотоволтаични центра...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 16:46KUKA NA SIROK SOKAK K. MOST

Se prodava


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 16:43  НОВ ОГЛАС

Se izdava

Se izdava kompletno namesten Stan. Stanot e sloboden od 01/04/2023.In...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 15:48  НОВ ОГЛАС

СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен простор во центарот на Битола.

Заради префрлување во поголем објект СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен пр...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:59СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор во Битола,

СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор на главен пат Битола- Прилеп, ...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:58SE IZDAVA DELOVEN OBJET VO BITOLA

Заради префрлување во поголем објект СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен пр...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 14:58Stan vo Paralija - Grcija - 5 min od plaza

Se prodava stan vo Paralija Grcija. Stanot se naoga na 5 minuti ode...


53.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 14:26Куќа

Се продава


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 14:19Се продава куќа

Куќата е тотално реновирана и неуселена. Нови тераси, кујна, 2 инверт...


76.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 14:15Se iznajmuva kompletno nov stan vo centarot na bitola

(НАЈСТРОГО ЗАБРАНЕТО ПУШЕЊЕ И ГЛАСНА МУЗИКА)!! Kompletno renoviran ...


500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 14:09Logovardi 5000 m2

Se prodava niva 5000 m2 izleguva na dva pata Tel za informacii.075 ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:29СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН

СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН СТАН на ул. Нико Фундали 16А, в...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
200 МКД
Битола

Станови

Вчера 13:02Страна 1 од 74

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам