Куманово
                   
8822 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Delovi FORD Focus C S Max Mondeo Fiesta Galaxy Kuga Fusion

Ford 1.3 1.4 1.6 1.8 1.9 2.0 2.2 2.4 benzin dizel


777 €
или предлог цена
30 сеп 09:33Промовирано

Audi A8 4.2Tdi 351ks Quattro Staklo Novo

Audi a8 4.2Tdi 258kw/351ks quattro so najdobriot i najpogoden Audi di...


22.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 15:26Промовирано

MERCEDES C250 CDI BLUEFFICIENCY EURO5

MERCEDES C250 CDI BLUEFFICIENCY BITURBO 🇨🇭🇨🇭-privat AVANTGARDE ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:44Промовирано

Peugeot Boxer DOKA 7 sedista

Peugeot Boxer DOKA 335 L3 , 2.2 Dizel 96 kw (130ks), 2014 godina , or...


9.900 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 15:27Peugeot Boxer DOKA 7 sedista

Peugeot Boxer DOKA 335 L3 , 2.2 Dizel 96 kw (130ks), 2014 godina , o...


9.900 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 15:26BANDAZI 16 5*112 GOLF PASSAT TOURAN AUDI LEON BANDASI FELNI

16 ki5x112 so gumi #GOLF 5 6 7 PASSAT 4 5 6 7 TOURAN SARAN AUDI A3 A...


150 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
160 €
Денес 15:15BANDAZI 16 5*112 MERCEDES GOLF PASSAT TOURAN BANDASI FELNI

16 ki 5 x112. MERCEDES 7J. ET 31 078212665


80 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
90 €
Денес 15:03BANDAZI 16 5*112 GUMI GOLF PASSAT TOURAN AUDI BANDASI FELNI

1. 16 ki 5 x112 so gumi. 160€ 2. 205 55 16 Sava Eskimo s3. 120€ 3....


Денес 15:03Renault Megane 2

•Se prodava Renault Megane 2 2006 1.5dci facelift 63kw •Uvezen od Sl...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:40SEAT IBIZA 1.2 TDI 2011GOD.

SEAT IBIZA ST 1.2 TDI 2011G. EURO 5 -KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA ...


5.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:38Bmw

Bmw f10 2:0 4l potrosuvacka ful oprema 2015 god na kraj Servis fu...


23 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:31Audi a6 30.tdi qwatro

Audi a6 30.tdi quattro, ful oprema. Motor, menjac perfektni. Klimatr...


12.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:29Fiat panda ( Metan) 1.2cc

Registriran do 02.2023 od opremu ima Servo volan Centralna brava K...


3.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:29Mercedes A180 CDI

Se prodava Mercedes A180 CDI - avantgarde oprema - servisiran - Z...


3.850 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:18Set za Mercedes (lamela,potisna,drug lager) A180 i B180

Prodavam set Luk ( lamela,potisna,drug lager) za Mercedes A180 ili B ...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:18BMW F10 M-Paket komplet spirali (od 535D)

Комплет фабрички М-Пакет спирали од BMW 535D 2012 година. Ги сменив ...


200 €
или предлог цена
Денес 14:04BMW F10 M volan [Ф10 М волан]

Продавам одлично сочуван BMW F10 M волан без никакви проблеми или ошт...


350 €
или предлог цена
Денес 14:04Wv Polo 1.4 tdi 2007 godina

Se prodava Wv POLO 1.4 TDI 51KW 69 KS Godina 2007 Servisiran U...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:36SEAT IBIZA 1.4tdi 80ks 2010god

Se prodava seat ibiza 1.4tdi 80ks 2010 godina. Kolata e so plateni s...


2 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:30Gumi 225 50 17 zimski M+S

Prodavam dve gumi 225 50 17 vo dobra sostojba 2019g ista shara za 2 0...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:16HYUNDAI i30 2010g

prodavam hyundai i30 vo celosno ispravna sostojba registriran so zele...


4.100 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.150 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:14KYMCO GRAND DINK 250 FABRIKA

SKUTEROT E EDNAKOV NA NOV SO SAMO 5000 KM POMINATI, ELEKTRICNI RETROV...


1.800 €
или предлог цена
Денес 13:04OPEL VECTRA 1.7 TD ISUZU CDX

KOLATA E VO IZVONREDNA SOSTOJBA, SVE SI RABOTI I SI FUNKSIONIRA DO PO...


1.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:04GOLF 5 V 2.0 140HP 4MOTION

KOLATA E DONESENA SEGA OD CH SO VOZENJE, PLATENI SITE DAVACKI DO REGI...


5.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:04GOLF 6 2.0 TDI 4MOTION

PRODAVAM GOLF 6 2.0 TDI 140HP 4MOTION, 2009 GODINA, SEGA UVEZEN OD SV...


7.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:04Cadillac BLS dizel 1.9 2008 GODINA FULL

платени давачки до регистрација може и заменa Ekstra cena za kes!!!...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Peugeot Expert , 2011. Swiss

Peugeot Expert 2011 godina, 2.0 hdi, 88 kw ( 120 ks) 6 stepena manuel...


5.300 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 13:00OTKUP NA SITE KAMIONI!

OTKUPUVAME KAMIONI !! Mercedes benz 2628,2629,2635,i drugi Mercede...


8.008 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 13:00BMW X5 X-DRIVE 2011 GOD Facelift AUTOMATIC

* FULL OPREMA* - X DRIVE POGON 4X4 - SO 2 TURBINI, 286KS - AVTOMAT...


15.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00BMW C 400GT

Se prodava BMW C 400 GT vo top sostojba, napraven celosen servis vo D...


7.700 €
или предлог цена
Денес 13:00VW Touareg 3.0

.


7.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Peugeot Partner Teppe

Peugeot partner🇨🇭🇨🇭 Edinstven!!!🇨🇭🇨🇭 Monovolumen🇨🇭🇨🇭 N...


7 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.888 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Se prodava Zastava 640

Se prodava Zastava 640 kamionot e ispraven moze i zamena za avtomobil...


1 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 13:00Se prodava Opel Korsa 1.3 CDTI vo odlicna sostojba

Se prodava Opel Korsa 1.3 CDTI vo super sostojba so ful oprema. Novi ...


3.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Vw Polo 1.9 SDI 2002

Se prodava polo 1.9 sdi 2002 god. vo dobra sostojba ... povekje info ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.300 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00TAPACIRI ZADNI ZA PASSAT B6 KARAVAN SOCUVANI

SE PRODAVAAT 2 TAPACIRA ZA ZADNI VRATI ZA B6 -KARAVAN -KOZNI SOCUVANI...


50 €
или предлог цена
Денес 12:20Mitsubishi Colt 1.1

Mitsubishi colt 1.1 - najekonomicen motor uvezen od Avstrija donesen ...


2.550 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.600 €
Куманово

Автомобили

Денес 11:57Hamachi replica

Se prodava skuter Hamachi replica 2015 god. 2 - takten vo ispravna ...


560 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
599 €
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Денес 11:57Kymco 50

Skuter kymco agiliti 4 takten, mnogu ekonomicen ( trosi pomalku od 2 ...


780 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Денес 11:56TOUAREG

Se prodava touareg 2.5tdi vo super sostojba registriran do 12mesec so...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:53Gumi 165 70 13

Letni gumi tigar 165 70 13 Nese lepeni Nese krivi


1 €
или предлог цена
Куманово

Останато

Денес 11:49Iveco 100e17 stest slep

Atestirana povinkovana platforma Atestirana rampa Novi gumi Nosivost ...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 11:48Passat 1.9 TDI 131ks so orig.kilom.Full

Se prodava Pasat so originalna kilom.(ne vrakjana) So full oprema vo ...


3.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:47Страна 1 од 221

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам