Битола
                           
2952 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Спрат од куќа

Се продава спрат од куќа (приземје) со 3 соби,кујна, купатило,помошна...


37.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 јул 13:26Промовирано

30m2 Pelagonka 2 Strog Centar

Kontakt telefon 070 207 555 Se izdava deloven prostor 30m2, vo strog...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

09 авг 22:31Промовирано

Se izdava

Apartment


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 22:59Промовирано

Se prodava plac so objekt vo Bitola

Se naoga na Bulevar 1vi Maj bb pod stocen pazar poranesen DOO PROMONT...


90.000 €
или предлог цена
Битола

Магацини

Денес 01:29Nov Stan 62 m2 vo Izgradba, Bitola

Odlicna lokacija- Ucilishte ,Park Sopstven Parking Vizba od 7 m2, T...


900 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 01:29Se izdava

Apartment


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 22:59Се продава градежна парцела во Долно Оризари - Битола

Се продава градежна парцела - градежно земјиште (КП бр.1169 за КО Дол...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 22:47Se izdava dukan

Се издава повеќенаменски деловен простор на улица 8ми септември Горно...


5 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 22:42SE PRODAVA SPRAT OD KUKJA,KUKA,KUJKA

Se prodava vednas vseliva kujka (sprat od kujka)-prvi sprat vo nasel...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 22:42НИВА за Вила

Се продава Нива Во атарот на Битола 072 71 2828 +38979397727вибер Б...


12 €
или предлог цена
Вчера 21:33Se Prodava NIVA od Sonistata

Се продава Нива Во атарот на Битола 072 71 2828 +38979397727вибер Б...


12 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
13 €
Вчера 21:33Се продава куќа близу болница

Kujkata e stara za renoviranje i se naogja na 5 minuti do bolnica


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 21:07PLAC NA GLAVNIOT PAT BITOLA - GRCIJA

- SE IZDAVA PLAC - gradeznata parcela se naoga na glavniot magistral...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:38SE PRODAVA KUKJA

SE PRODAVA KUKA SO 237 M2 STANBENA POVRSINA I 150M2 DVORNO MESTO. kU...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 19:44SE PRODAVA KUKA ZAD * UREDO*

>Se prodava kuka vednas pozadi zdravstveniot dom JZU ( UREDO) vo stro...


25.990 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 19:37Se izdava dukjan 35 m2

Se izdava dukjan 35 m2 kompletno renoviran vo DTC Seherezada. Postoi ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 19:18SE IZDAVA TROSOBEN STAN

SE IZDAVA TROSOBEN STAN 80m2 NA PARTIZANSKA


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 19:11SE IZDAVA TROSOBEN STAN ZA STUDENTI KAJ SIMPO

STANOT SE NAOGA NA UL.PARTIZANSKA SPROTI PRAVNIOT I BIOTEHNOLOSKIOT F...


11.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 19:11SE PRODAVA VIKENDICA NA PATOT ZA BISTRICA SO MESTO OD 1000m2

Vikendica 70m2 ...1000m2 dvorno mesto...bunar...na dva sprata


25.000 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

Вчера 19:11ТОП Апартман

Апартманот е слободен од 01.09.2022 год. Се издава комплет опремен...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 19:01Kukja so ploči tvrda gradba extra cena 078453511

Na ulica Gorgi Sugarev br 17 Golema samostojna Kukja cena evtina 07...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:50PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI

PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI, STAR AERODROM, SO KVADRATURA OD 5280 ...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 18:34Se prodava kuka vo Kravari

Се продава куќа во Кравари лоцирана на главниот пат. Куќата е 71m2 со...


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:34gradezno zemjiste

Se prodava gradezna parcela -gradezno zemjiste vo naselba Gorno oriza...


15 €
или предлог цена
Вчера 18:29Plac vo Trnovo

Se prodava plac vo s.Trnovo na sam pat za pelister, nasproti crkvata ...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:27Барам стан

Барам стан за изнајмување, по можност да е на приземје или прв спрат,...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:03  НОВ ОГЛАС

Se prodava sprat od kujka vo jenimalo

Na gorno sretcelo se prodava gorniot sprat od kukata vnatresno ren...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:42Se prodava livada kaj kafeanata ELEN

Se prodava livada od 1800 m² vo gorno Orizari, 200 m pod kafeanata El...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:30Се издава дуќан во Старата чаршија во Битола

Се издава дуќан од 13 м2 во Старата чаршија во Битола на прометно мес...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 17:30Prodavam 4 parceli vo Trnovo Bitola

Se prodavaat 4 parceli na razlicni pozicii vo s. Trnovo Bitola, dve n...


9 €
или предлог цена
Вчера 17:30Iznajmuvam stanovi -2

Ima video nadzor, internet, i opremeni se po site standardi. Tel. br...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:302.5 hektari zemjishte

Vo okolina na bitola so pat i HVS Strezevo Informacii 075 84 86 88


2 €
или предлог цена
Вчера 17:21  НОВ ОГЛАС

IZDAVAM STAN

Се издава на подолг период комплетно опремен стан ,на многу убава и м...


9.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 16:54Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto 1.5 km nad benzinskata pumpa na luk-oil Nad noviot p...


5 €
или предлог цена
Вчера 16:36LIVADA

Prodavam livada vo S. BRATINDOL livadata se naoga 1000 m pod seloto ...


2 €
или предлог цена
Вчера 16:36Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto nad S. BRATINDOL mozna e zamena so avtomobil inf na ...


2 €
или предлог цена
Вчера 16:35Objekt,magacin,zemjishte,plac pred vlezot na Bitola

Se prodava golem objekt pred vlezot na Bitola Blisku do trafostanicat...


160.000 €
или предлог цена
Вчера 16:35Se prodava kukja vo centarot na Bitola

Se prodava kukja vo centarot na gradot, Stara Bolnica nasproti restor...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 16:21  НОВ ОГЛАС

Se prodava kuka kukja куќа

Vkupna povrsina na plac 232.76 m2 Dve kukji, prviot objekt e polovin...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 15:53СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ГРОЗДОТ

Се издава комплетно наместен стан со 1 спална во центарот на градот. ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 15:49Dve kuki po 100m2+100m2 dvor vo Bitola

Prodavam dve kuki vo isti dvor vo Bitola, ul. Lavcanska Korija. Ednat...


90.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 15:41Izdavam namesten stan

Se izdava namesten juzen stan kaj novata bolnica, sloboden od 1 vi se...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 15:18Se prodava niva

Se prodava niva pod benziskata luk oil ili nad makpetrol dovledzik ni...


20 €
или предлог цена
Вчера 14:49Страна 1 од 74

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам