Скопје Центар
                   
2654 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fasadni lajsni stolbovi i elementi od stiropor

Proizveduvame dekorativni fasadni lajsni i stolbovi od stiropor, pod ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

Вчера 13:00Промовирано

PROFESIONALNI KAMERI ZA VIDEO NADZOR OD DAHUA / KAMERA

VRSHIME PRODAZBA I MONTAZA NA PROFESIONALEN VIDEO NADZOR OD RENOMINIR...


1 €
или предлог цена
14 авг 11:25Промовирано

PRODAZBA I MONTAZA NA KAMERI ZA PROFESIONALEN VIDEO NADZOR

VRSHIME PRODAZBA I MONTAZA NA PROFESIONALEN VIDEO NADZOR OD RENOMINIR...


9.999 МКД
или предлог цена
14 авг 11:25Промовирано

Kujnska vaga

Електронската кујнска вага е потреба во секоја кујна и ќе се најде пр...


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

Денес 12:04Aloe Vera jorgan i pernica

Komplet jorgan i pernica aloe vera. Doneseni od Germanija, visok kva...


1.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Јоргани

Денес 12:03LG Air Condition Klima 3.5 odlicna sostojba

Се продава клима уред (Air Condition) LG 3.5. Климата е ретко користе...


180 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
190 €
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Денес 11:59PECKA NA DRVA

Se prodava pecka na drva vo odlicna sostojba.


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:45Prodavam masa

Prodavam masa so trkakca.masata e maksimalno socuvana.dimenziite se n...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 10:41Aparat za espreso Krups XP320830 1.5l 15Bar

Се продава Апарат за еспресо KRUPS, купен пред 1 година од Нептун. Ма...


4.400 МКД
или предлог цена
Денес 10:28КРЕВЕТИ НА СПРАТ-НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ КУПУВАТЕ ДИРЕКТНО ОД ПРОИЗВОДИТЕЛО ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 09:47Procistuvac na vozduh

Koj znae znae. Zacuvan mnogu dobro.filtrite se kako Novi. I plus Nov ...


7.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Квалитет на Воздух / Прочистувачи

Денес 08:53PROEKTIRANJE I PROIZVODSTVO NA MEBEL

-PROEKTIRANJE (SO PRVICNA KOMPJUTERSKA IZRABOTKA NA PROEKT);IDEJNO RE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 08:34SUN SAIL GARDEN

GARDEN SUN TENDI PREMIUM QUALITY . . . BRAND: RELAX GARTEN SUN G...


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:06Hyndai klima 7kw ispravna

Klimata e polna so freon, sobran e pri demontaza.Ispravna e, napraven...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Денес 07:22Drveni kapaci za balkonska vrata

Odlicna toplotna izolacija so drveni dupli kapaci za balkonska vrata,...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:30  НОВ ОГЛАС

Garnitura Sedmosed

Se prodava sedmosed Boja: krem dushek so cena koza Se spojuva i se ...


14.000 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
16.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 21:59Se prodava 2 Novi tepisi

Se prodavaat 2 Novi tepisi proizvodstvo Makedonski folklor dimenzija ...


70 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

Вчера 21:52Балконска сушара за алишта Balkonska susara za alista

👉Балконска сушара за алишта која не зафаќа простор, се монтира на по...


7 €
или предлог цена
Вчера 21:00Biro

Se prodava biro za kompjuter za rabota za crtanje se podnesuva so dve...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:27Корнизи

Се продаваат корниз-шипка со сите додатоци,димензии од 210до 385 Цена...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Корнизи

Вчера 16:29Komoda za TV

Se prodava TV komoda Ikea.


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:29PURE SINE INVERTER 4000W OD 12V NA 220V

Kvaliteten pure sine (cist sinusen) inverter pogoden za koristenje za...


16.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соларни систeми и Опрема

Вчера 15:57Продажба на мебел

Продажба на мебел, одлично сочуван. Цена по договор за поединечно па...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 15:39ANTIBAKTERISKO CISTENJE NA KLIMA,POLNENJE FREON

Полнење со сите видови на фреон: R32, R410a, R22, R407.. Лош мир...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

Вчера 14:58Klimi

Accent Air Solution ви нуди: -Комплетен Сервис за вашите клима уреди...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

Вчера 14:58Fasadni lajsni stolbovi i elementi od stiropor

Proizveduvame dekorativni fasadni lajsni i stolbovi od stiropor, pod ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

Вчера 13:00360° ROTIRACKA WIFI SMART KAMERA 3MP FULL HD

V380 Pro Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *Нов модел 20...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00360° ROTIRACKA WIFI SMART KAMERA 3MP FULL HD VNATRESNA

V380 Pro Indoor Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *Нов м...


1.400 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Нова кујна

Продавам неискористена кујна 2 м должина со пулт, висечки елементи, к...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Вчера 13:00Vodovodzija Vodoinstalater Odvod Instalacija Odrzavanje serv

Водоинсталатер и Плочкар со повеќе од 30 годишно искуство. Работиме ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 13:00Nov lezaj/spalna/krevet/ лежај, спална, кревет Лондон

Нов неотпакуван француски лежај Лондон со димензии 160×200. Како од с...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

Вчера 12:57Столчиња за биро

Едно столче за биро со механизам за подигање и вртење.


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Маси и столици

Вчера 12:36Стилски работни маси

Стилски работни маси од дрво во одлична состојба 1400х790х800мм и 120...


8.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 12:30Персиски килим

Персиски килим (Виетнам) 4 х 3 м


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Килими

Вчера 12:30Tefal 9 vo 1 multigotvach

Prodavam nekoristen multigotvach Tefal versalio 9 in 1. 075 800 001


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:23Se izdavat!!!

Se izdavat masi i stolici!!! Japim tavolina me qira!!! Tel: 07824...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:12SE PRODAVA AGOLNA GARNITURA PETOSED АГОЛНА ГАРНИТУРА ПЕТОСЕД

Se prodava petosed vo odlicna sostojba bez ostetuvanja. Petosedot ima...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 11:30Se prodavaat 2 stolcinja na trkalca

Se prodavaat 2 stolcinja na trkalca. Crna na slikite


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Маси и столици

Вчера 10:54Se prodava

Malku koristeni. Ceni na slikite


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Градина Опрема

Вчера 10:52Se prodava kosilka za treva i motorna pila

Se prodava kosilka za treva i motorna pila. Mnogu malku koristeni. C...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Градинарски алат и машини

Вчера 10:50PVC cevki za sistem za navodnuvanje - NOVI

Se prodavaat okolu 70 cevki so profil 50mm. Dolzinata na cevkite e 6 ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Градина Опрема

Вчера 10:34Stakleni masi - Casa Italia

Se prodava staklena masa so dimenzii - 140 * 60 sm. Masata e od kale...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 10:33KOMARNICI, ROLETNI, VENECIJANER, VARIOLAJT, ROLO, ZEBRA

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - Р...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Вчера 10:29Страна 1 од 67

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам