217 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam sprat od kuka vo centarot na gradot

Se prodava goren sprat od kuka vo centarot na gradot (kaj doktor Z...


60.000 €
или предлог цена
Денес 10:46Se prodava kuka

Цена по договор. Контакт на телефон 075292463 Горан


1 €
или предлог цена
Денес 06:41Vikendica vila vo suitlak

Vikendica vo suitlak od 50 m2, patot za lipovdol mesto vikano orta ko...


42.000 €
или предлог цена
Вчера 11:05Prodavam ili menuvam KUKA so golem plac

Placot Imotot se naoga na dolna zeleznicka posle silusite i pivarata,...


38.000 €
или предлог цена
Вчера 11:05Се продава

Куќа во централно градско подрачје, на 2 спрата


1 €
или предлог цена
Вчера 10:55SE PRODAVA KUKA

Into se prodava


150.000 €
или предлог цена
Вчера 10:45KUKA OD 250 m² SO EXTRA CENA!!!

SE PRODAVA VEDNAS VSELIVA KUKA OD 250 m² SO DVORNO MESTO OD 300 m². ...


50.000 €
или предлог цена
11 авг 19:44se prodava sprat od kuca

sprat od куќа 100 kvadrata (kompletno renoviran) i prizemje 35 kvadra...


1 €
или предлог цена
11 авг 17:54Се продава куќа

Се продава куќа во центарот на градот (близу зграда промаја). Има пр...


21.000 €
или предлог цена
11 авг 17:26Prodazba na Kuka

Se prodava Kuka vo Prebek tel 070368229


140.000 €
или предлог цена
11 авг 14:14Kuka vo karbinci

Kuka vo karbinci.


1 €
или предлог цена
10 авг 14:38Se prodava kukja na Isarot

Se prodava kukja na Isarot ,nad "Dom na mladi" . Kukjata e na mirna l...


90.000 €
или предлог цена
10 авг 11:24комплетно опремена ВИЛА во близина на Штип

СЕ ПРОДАВА ‼️‼️‼️ Се продава комплетно опремена ВИЛА(викендица), в...


275.000 €
или предлог цена
08 авг 23:34Se prodava kukja

Se prod.sprat od kuka poseben vlez na prvi kat vo centar na gradot ul...


По Договор
или предлог цена
08 авг 16:10Se izdava poseben sprat od kukja

Se izdava poseben sprat od kukja blizu centarot-isarot. Spratot e cel...


По Договор
или предлог цена
08 авг 16:10SE PRODAVA KUKA NA EKSLUZIVNA LOKACIJA VO CENTARO NA Stip

Se prodava kuka so pogled kon centarot na Stip pozadi Sobranie Kukat...


1 €
или предлог цена
08 авг 10:00Ексклузивно!!!!! Куќа во Штипски Сокак

Продавам куќа во Штипски Сокак. Куќата има 3 спрата и и 220 м2.


1 €
или предлог цена
07 авг 23:50куќа замена

се заменува помала куќа во строг центар за поголема куќа,.. нудам: 2...


1 €
или предлог цена
07 авг 16:37Plac i kuka do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


25.950 €
или предлог цена
07 авг 10:54Се продава куќа

Се продава стара куќа на ул. Иво Лола Рибар 94. Се наоѓа веднаш позад...


1 €
или предлог цена
05 авг 17:35Куќа во центар на Штип

Се продава стара куќа во центарот на Штип. Куќата е од простор за жив...


14.000 €
или предлог цена
05 авг 10:49SE PRODAVA KUKA

Itno se prodava !


150.000 €
или предлог цена
05 авг 03:31СЕ ПРОДАВА КУЌА

Се продава куќа во Штип на прекрасна локација. Куќата се наоѓа во Нов...


70.000 €
или предлог цена
04 авг 17:25Стара куќа( добра локација)

Продавам стара куќа со дворно место која уште се користи на добра л...


13 €
или предлог цена
29 јул 20:35Се продава куќа во населба "Баби"

Се продава куќа на одлична локација во Баби - Штип. Куќата е со вкуп...


96.000 €
или предлог цена
29 јул 13:25Se prodava kuka vo selo Dragoevo Stipsko

Se prodava luksuzna nova kuka vo selo Dragoevo- Stip.Kukata ima cist ...


1 €
или предлог цена
29 јул 00:43Se izdava

Se izdava kompletno opremena kukja na den/nokj povekje informacii na ...


100 €
или предлог цена
27 јул 20:34se prodava kuka nad avtobuska stanica

kukata se naoga na glavniot pat nad avtobuska stanica,ima dva sprata ...


24.000 €
или предлог цена
27 јул 12:06Semejna kuka vo stip

Se prodava semejna kuka vo centarot na Stip bliski do pazarot kam kit...


1 €
или предлог цена
26 јул 20:26Се продава куќа

Спрат од куќа приземје Контакт Viber +447427740683


1 €
или предлог цена
26 јул 10:20se prodava kuka mozna zamena za stan

se prodava kuka 1 sprat od 65m2 vo koj se zivee dnevna so kujna ,dets...


1 €
или предлог цена
25 јул 18:10Se prodava kukja vo nas. Desnaci

Населба Деснаци Посебен дел од куќа Прв спрат 94m2 Меѓу кат 45m2...


1 €
или предлог цена
25 јул 09:31куќа во штипско ново село

Се продава куќа во ШТИПСКО Ново Село. Приземјето - Дуќан од 50 м2. с...


70.000 €
или предлог цена
25 јул 07:44Kukja 2 katnica

Se prodava kukja 2 katnica so povrsina 280m2 namestena samo za serioz...


70.000 €
или предлог цена
25 јул 02:39Se prodava kuka vo levacite

se prodava kuka lepenka na 2 sprata so vkupna povrsina za ziveenje 7...


38.000 €
или предлог цена
23 јул 12:24Куќа на два спрата во центарот на градот

Се продава куќа на два спрата во центарот на град Штип. За повеќе ин...


100.000 €
или предлог цена
22 јул 17:49Куќа издавам под кирија

Издавам стара куќа под крија моб.078390457


3 €
или предлог цена
20 јул 14:39Kukata Se prodava 079353027

Kukata Se navaga vo centar super lokacija srednijot sprat renoviran ...


1.111.111 €
или предлог цена
18 јул 14:33Куќа во Штипско Ново Село

Се продава куќа на прекрасна локација во Штипско Ново Село, веднаш на...


По Договор
или предлог цена
15 јул 13:57Se prodava Kuka vo centarot na Stip

Се продава Куќа, Деловен простор и Гаража, во централното градско под...


1 €
или предлог цена
13 јул 18:04Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам