589 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Masini za sienje

Se prodavaat masini za sienje. Dvoiglovka SINGER 180e DvoiglovkaNE...


1 €
или предлог цена
Денес 09:40prodavam stolarska masina Strug

Prodavam stolarska masina Strug od profesionalen majstor st...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:23Se prodavaat metalni sandacina za sveki

SeSe prodavaat metalni sandacina za sveki


700 МКД
или предлог цена
Вчера 20:55Postolje drzac za brusilica

Postolje drzac za mala brusilica 115 kamen. made in Italy


25 €
или предлог цена
Вчера 15:32Tocilo za lanec za pila i burgii

Tocilo za lanec za pila . Made in Italy NAPOMENA ADAPTERITE ZA T...


20 €
или предлог цена
Вчера 15:32Aluminski nitni

Aluminski nitni cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:24Oprema za pekara kako nova(VITRINI,FRIZIDERI)

*** 070 278 111 **** Frizider za pijaloci vgraden Frizider Beko ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00PRODAVAM BANANSKI KUTII

PRODAVAM BANANSKI KUTII


25 МКД
или предлог цена
Вчера 11:22Се Продава Опрема За Ресторан

Контакт 072 20 80 20


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:09Se prodava kombiniran mlin

Se prodava kombiniran mlin


400 €
или предлог цена
Вчера 08:46Masina za busenje voda

Se prodava masina za busenje voda. Tode 071 231 194


1 €
или предлог цена
Вчера 07:11Kompresor 24 litri

Kompresorot e skoro nov


6.500 МКД
или предлог цена
29 сеп 21:06Bekaton montaza

Montaza na bekaton, so nash i vash matrijal, coklina, i drugi gradezn...


4 €
или предлог цена
29 сеп 19:58Duplikatori za pasterizacija 1000lit

Prodavam dva duplikatori od po 1000 litri,povolno,info na broj 078 21...


1.000 €
или предлог цена
29 сеп 19:21Печка за сушење пластика и други производи

Се продава печка за сушење пластика, печурки и овошје


600 €
или предлог цена
29 сеп 14:36Фурнир

Се продава фурнир од : Махагон Јасен Костен Храст Бука Бор Кото...


5 €
или предлог цена
29 сеп 14:36Prodavam tanjiraci i plugovi

Tanjiracite se renovirani a plugovite se vo dobra sostojba.Tel:075-55...


1 €
или предлог цена
29 сеп 11:37Hilta Wacker na benzin

Vo ispravna sostojba Made in Germany


250 €
или предлог цена
29 сеп 11:03Digitalen Subler

Дигитален Шублер ⤵️ Шублер за прецизно мерење на метали при обрабо...


800 МКД
или предлог цена
29 сеп 10:38Ventilator,turbina,ventilacija

Go prodavam eftinomotorot e malce koristen.piksnite mu se super i rab...


1 МКД
или предлог цена
- 99 % Попуст
100 МКД
29 сеп 01:13Se prodava Bunjarica

Se prodava presa za izrabotka na prirodna bunja.Maksimalna golemina n...


1.100 €
или предлог цена
28 сеп 21:11Neupotrebuvan aparat za tocenje pivo

Se prodava neupotrebuvan aparat za tocenje pivo.


400 €
или предлог цена
28 сеп 18:06Стаклени шишенца со пипета

Се продаваат стаклени шишенца со пипета од 30 милилитри. Цена попарч...


30 МКД
или предлог цена
28 сеп 14:20Linija za proizvodstvo na medicinski sredstva

Се продава, технолошки заокружена линија за производство на медицинск...


1 €
или предлог цена
28 сеп 13:00Parkside alatki

Novi odat zaedno ne se dvojat Cena 2000mkd fiks


2.000 МКД
или предлог цена
28 сеп 09:56Alat za muteri

Novi komlet set Sekaci za muteri


70 €
или предлог цена
28 сеп 09:56Plinsko reso

Novo ne koristeno so dve


25 €
или предлог цена
28 сеп 09:56Се Продава Опрема За Ресторан

Контакт 072 20 80 20


По Договор
или предлог цена
28 сеп 08:13Masina za pakuvanje vo termosobiracka folija

Se prodava masina za pakuvanje razni proizvodi vo termosobiracka foli...


500 €
или предлог цена
27 сеп 20:33Homogenizator za mleko 2000 lit/cas

Homogenizatorot raboti so pritisok do 200 bari,el.motor 15 kw,vo odli...


1 €
или предлог цена
27 сеп 20:33Masina za pakuvanje jogurt vo casa 0.2 l

Masinata e vo rabotna sostojba,pakuva 1500 casi na cas


17.000 €
или предлог цена
27 сеп 20:33se izdavaat komori

Prodavam komori za odrzuvanje i mrznenje vo ohrid so kapacitet od:2x6...


1 €
или предлог цена
27 сеп 20:32Kompresor Trudbenik Doboj so 4 glavi

Prodavam kompresor za vozduh Trudbenik Doboj so boca od 850 litri i k...


1 €
или предлог цена
27 сеп 20:32Kada za sorenje 500 litri

Kada za sirenje od poliester 500 litri i edna od 300 litri


25.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 20:32Separator za mleko

Separator za mleko so kapacitet od 2000 litri na sat.info.078 212 669...


2.500 €
или предлог цена
27 сеп 20:32Elopak masina za jogurt

Masina za pakuvanje mleko,jogurt,sok i dr.tecnosti vo elopak ambalaza...


15.000 €
или предлог цена
27 сеп 20:32Se prodava Radijalna Dupcalka

Se prodava Radijalna dupcalka vo Ohrid. Cena po dogovor Informacii n...


По Договор
или предлог цена
27 сеп 18:34Prodavam AUSTON Bateriski nozhici/nozici

Prodavam novi Bateriski nozici nozhici 21V. So dve baterii + TELESK...


9.000 МКД
или предлог цена
- 31 % Попуст
13.000 МКД
27 сеп 18:30Prodavam AUSTON Bateriska pila

Se prodava Bateriski pila, dve baterii AKCISKA CENA 3.500 DENARI


3.500 МКД
или предлог цена
- 30 % Попуст
5.000 МКД
27 сеп 18:30Prodavam Komora za odrzavanje

2.50 visina 1.70 sirina 4.00 dolzina


2.200 €
или предлог цена
27 сеп 18:30Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам