Кичево
                   
771 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Llada niva 1.7 benzin-plin

Llada niva 1.7 benzin-plin God 1995 Novi gumi Raboti i benzin i pli...


1.850 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 10:22Промовирано

Audi 80

Moze zamena samo za dizel


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 мар 11:38Промовирано

Renault espace

Vo dobra sostojba


1.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 мар 18:30SEAT LEON 1.6 TDI STYLE-14

SEAT LEON 1.6 TDI STYLE, 105KS, 2014 GOD., NOV UVOZ OD GERMANIJA, PLA...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 мар 17:36VW GOLF 7 1.6 TDI BLUEMOTION-14

VW GOLF 7 1.6 TDI BLUEOMTION, 110 KS, 6 BRZINI, 2014 GOD, NOV UVOZ OD...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.700 €
Кичево

Автомобили

25 мар 17:36AUDI A6 3.0 TDI

AUDI A6 3.0 TDI, 224 KS, 2004 GOD. 308000 KM, AUTOMATIC. S- LINE INFO...


5.450 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 мар 14:54Mercedes E300TD Avantgarde

Mercedesot e vo extra sostojba bez nikakvi skapanici Klimatronik dvo...


2.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 мар 14:33FORD FIESTA 1.6 BENZ.

FORD FIESTA 1.6; 120 KS, 2009 GOD. 143000 KM.UVEZENA OD SVAJCARIJA. V...


3.950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 мар 12:49MAZDA 6

MAZDA 6 2.2 DIESEL, 163 KS 2009 GOD. 198000 KM, PLATENI SE SITE DAVAC...


5.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 мар 12:48Ford focus reg so zelen karton 4 zimski gumi Pali vozi

Ford focus reg cel god so zelen karton 4 zimski gumi Pali vozi


1.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 мар 12:01Bmw x5

Se prodava bmw x5 moze zamena so kola so 7 sedista


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 мар 12:01Mercedes E320 4 MATIC

Mercedes E320 4 MATIC reg cel god so plin atest foli atest 4 novi gum...


6.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 мар 12:01KIA CEED 2.0 CRDI

KIA CEED 2.0 CRDI, 140 KS, 2008 GOD. 205000 KM, NOV UVOZ OD SVAJCARIJ...


4.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 мар 11:37Alfa Romeo 147

Se prodava Alfa Romeo 147 1.9 Jtdm 150ks 2006 godina Nov set rebrast...


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 мар 07:40Delovi za mercedes

Orginal novi delovi za mercedes w115 w116 w123 w126 w124 w190 ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 мар 20:30Delovi za lexus is 200 opel zafira 1.8 audi a3 1.8

Polovni delovi touareg 2.5 dizel audi a4 mazda 323 audi a3 1.8 ope...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 мар 20:30Polovni delovi za golf 4 1.4 1.6 benzin

Polovni delovi za golf 4 1.4 1.6 benzin dizel 1.9 tdi 116


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 мар 20:30Polovni delovi za mercedes w210 2.2 cdi

Polovni delovi za mercedes w210 2.2 cdi


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 мар 20:30Шевролет матиз.

Шевролет матиз 2004год.добра состојба. сменето улје филтер сет ребрас...


1.100 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.200 €
Кичево

Автомобили

24 мар 18:48Opel Calibra 2.0

Se prodava Opel Kalibra 2.0 benzin/plin atest, registrirana e do 07.2...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 мар 17:14Bmw E36 318i Benzin/Plin

Se prodava Bmw e36 318i benzin/plin, top sostojba, registrirano cela ...


2.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 мар 17:14Golf 5 1.9 TDI

Kolata ja imam 4 godini ja donesov od Germanija od eden gazda. Ja zed...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 мар 16:02Audi A3 2.0 TDI 2003

Se prodava ili menuva Audi A3, za kola so 4 vrati so moja ili vasa do...


4.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 мар 10:21Vw golf 7 1.6tdi 77kw 2014/13god

Sega uvezen pred 1 mesec od germania kupen od prv gazda Sostojba per...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 мар 10:19Volvo V40 2.0 Benzin Registrirano

Volvoto e pali vozi vo ekstra sostojba Registrirano do 8mi mesec Red...


1.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 мар 10:17Mercedes C200 avangarde benzin 184ks ot CH

Mercedes c200 ot shvajcarija mnogu ocuvan so full oprema golema navig...


12.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 мар 09:52Lada niva 1.7 4x4

Lada 1.7 2000 godiina so karburator vo extra sostojba krenata off roa...


1.800 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.999 €
Кичево

Автомобили

24 мар 09:23Renault Clio 1.4i 8v Atest plin dizna

Se prodava Clio 1.4i 8ventili 75ks so atestiran plinski ured so dizni...


1.399 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.400 €
Кичево

Автомобили

24 мар 09:23Jeep grand cheroke 3.1 na delovi

Polovni delovi za jeep. 3.1 imam skoro sfe do posledeno Shtrafce


12.345 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 мар 08:56Audi A6 2.4 benzin

Se prodava. Audi a6 vo dobra sostojba pali vozi. Istecena registrac...


1.850 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 мар 08:56Jeep grand cherokee delovi 4.0/// 5.2///4.7 benzin

Plolovni delovi za jeep grand cherokee benzin I dizell ot 90 do 2...


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 мар 08:52Jeep grand cherokee 5.2 delovi

Plolovni delovi za jeep grand cherokee I cherokee. 5.2 4.0...3.1. ...


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 мар 08:52Jeep grand cheroke. 3.1 na dellovi

Polovni. Dellovi za grand cheroke. 3.1. Imam sfe. Do. Posledno. Shtra...


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 мар 08:52BMW E61 530xd LCI 235KS ZAMENA

Bmw 530xd (4x4)E61 (LCI) DPF,EGR,FLAPS OFF (235ks remapirano 280ks ) ...


9.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 мар 08:12Prorsche cayenne 3.0d 240ks

Bez zabeleska... Novi gumi letni 19ki I Eden par 17ki zimski ..vo ce...


20.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 мар 19:42Opel Astra 1.8 Benzin/Plin

Opel Astra 1.8 Benzin/Plin registrirana do 28.12.2023 , 4 novi zimski...


1.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 мар 14:33Golf III 1.9TDI 1+1

Se prodava Golf III 1/9 tdi 99 godina vo odlicna sostojba + rezervni ...


1.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 мар 14:33Seat Leon 1.8t 2001g / full

Се продава Seat Leon 1.8t 20v (ABA type) 2001g со full опрема, редовн...


3.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 мар 13:24Toyota Rav 4 2.2 Diesel

Toyota Rav 4 2.2 Diesel od Svajcarija donesen. 138.500 KM god. 2011 ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 мар 13:00Opel Frontera

+389 70 506 542 Se Prodava Opel Frontera 2.0 Benzin, plin so Atest...


3.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 мар 11:59Passat 20 tdi

Extra sostojba so najvisoko nivo na oprema 4motion f1 dsg 170 ks stop...


13.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 мар 11:09RengRover 4.6 hse so plin

Voziloto e vo perfektna sostojba moze i naj dobar primerok od ovoj mo...


7.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 мар 10:12Страна 2 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам