Тетово
                           
1231 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


62.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 17:59Se prodava stan na 3ti kat vo naselba Potok vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo naselba Potok vo Tetovo....


53.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 17:59Se prodava stan od 147m2 vo Blok 82 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 82 vo Tetovo. ____...


850 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 17:59Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


75.600 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 17:59Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar ...


99.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 17:59Se prodavaat stanovi vo izgradba vo Centar, Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija v...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 17:58Stanovi vo izgradba

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na apartmani vo izgradba so lokacija...


950 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 17:58Se prodavaat stanovi vo izgradba vo strog Centar, Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija v...


1.050 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 17:58Se prodava kukja vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo Potok vo Tetovo. _____...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 17:57Се продава плац со куќа во станбена

Се продава плац 638 м2, со куќа 150 м2 во станбена. Плацот излегува ...


190.000 €
или предлог цена
Денес 13:24  НОВ ОГЛАС

Eftina stara kukja !!!

✅Ispatliva ponuda samo vo agencija CHANAK 💲💲💲 Prodažba na stara k...


25.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 13:00Куќа/Kukja

LOKACIjA: Dolno Sedlarce! Kukjata se sostoi od podrum, prizemje i po...


100.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 12:40Kuka vo centarot na Tetovo

Kuka so 3 sprata x 100m2 Dukan od 35m2 Dva vleza . uredna do...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 09:49NEDOVRSENA KUCA vo Najmirniot del na Tetovo !!!

Kucata ne e dovrsena izgradeno e samo prizemje i e so kvadratura od 1...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 08:11Se prodava kuka vo Tetovo

Се продава индивидуална куќа во центарот на Тетово (во близина на Пун...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 07:24Se prodava kukja vo naselba Potok

Se prodava edinecna kukja so zaseben deloven prostor - dukjan. Kukjat...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 18:55Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Ilindenska vo Tetovo. _...


78.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 17:23Se prodava podrum od 5m2

Se prodava podrum od 5m2 vo centar na Tetovo vo zgradata na NB-Komapn...


2.500 €
или предлог цена
Тетово

Гаражи

Вчера 17:15Deloven prostor od 54m2 vo centarot na Tetovo

Se prodava deloven prostor od 54m2 vo Tetovo. Se naogja na atraktivn...


320.000 €
или предлог цена
Вчера 16:42Stan vo Centar pozadi Ramstor

Се издава наместен и реновиран стан во Центар на улица Јордан Мијалко...


250 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 11:47Se prodava gradezna parcela vo Tetovo pozadi fabrika Teteks

-Se prodava gradezna parcela vo Tetovo pozadi fabrika Teteks -Vkupna...


150 €
или предлог цена
15 авг 22:40Stan na ubava lokacija, nad One Hospital

se prodava stan na ubava lokacija sproti amsm, nad one hospital. Sta...


79.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

15 авг 19:20Renoviran stan - ekstra opremen vo storg centar

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar ...


99.990 €
или предлог цена
Тетово

Станови

15 авг 18:02Kukja na Potok vo gorniot del

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja na Potok (vo gorniot del)....


89.500 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

15 авг 18:01Se prodava Lokal od 30m2 super cena

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na lokal - deloven prostor vo blizin...


30.000 €
или предлог цена
15 авг 18:00Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija na Ilindenska vo...


117.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

15 авг 17:59Se prodava stan na prizemje vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


110.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

15 авг 17:59Se prodava renoviran stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


78.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

15 авг 17:59Se prodava kukja vo Tetovchanka

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Tetovcanka. __...


235.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

15 авг 17:59odlicna kuca so ubav dvor

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Cetinska. ____...


70.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

15 авг 17:59Luksuzna kukja vo Mala Recica

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na luksuzna kukja Mala Recica. ___...


226.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

15 авг 17:58Komplet opremen stan so 2 spalni kaj Sudot vo Tetovo

Fenomenalna ponuda vo agencija CHANAK📣📣Prodažba na stan-novogradba ...


71.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

15 авг 14:50atraktiven stan vo najstrog centar, nad "BAKAL"

Odlična ponuda samo vo agencija "CHANAK" 📏POVRŠINA: 100 m2 stan + 1...


119.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

15 авг 14:50premium stan so 3 spalni vo Strog CENTAR

top PONUDA,samo vo agencija "CHANAK" >>>TOP RENOVIRAN STAN<<< ,po...


125.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

15 авг 14:50Kompletnon renoviran, moderno opremen stan vo Blok 70

- Kompletnon renoviran, moderno opremen stan vo Blok 70 - 📏POVRŠI...


40.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

15 авг 14:48NOVOGRADBA SO 3 SPALNI POZADI PUNTO VERDE

👉EKSKLUZIVNA PONUDA na STAN- NOVOGRADBA samo vo agencija CHANAK Se ...


135.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

15 авг 14:48Premium ponuda stan so 3 spalni full opremen

PREMIUM PONUDA samo vo agencija CHANAK Se prodava stan na 4 kat so l...


84.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

15 авг 14:48ODLICEN STAN SO 2 SPALNI NA 1 KAT NA ILINDENSKA

👉PRIMAMLIVA PONUDA vo agencija CHANAK Se prodava nov stan na top lo...


66.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

15 авг 14:48Renoviran stan na 3 kat vo blok 70

Odlična ponuda vo agencija "CHANAK" Prodažba na stan vo blok 70 �...


44.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

15 авг 14:48Premium ponuda vo agencija " Chanak "

🏆 🏆🏆 Premium ponuda vo agencija " Chanak " Prodažba na luksuzen s...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

15 авг 14:47Страна 1 од 31

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам