168 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

servis na zvucni kutii,skretnici,zvucnici,pojacala

vrsam servis na site vidovi zvucni kutii ,pojacala Dinakord,mikseti D...


1 МКД
или предлог цена
Денес 04:11Stampana plocka za pojacalo od 1000W

Stampana plocka za pojacalo od 1000W.So nea sleduva i elektricna sema...


Денес 04:11EI POJACALO WS 350

Pojacaloto e kompletno ispravno,ima prekrasen ton.Zameneti se potenci...


Денес 04:11TOROIDEN TRANSFORMATOR ZA POJACALO 1500VA

Toroiden transformator za pojacalo so snaga od 1500VA vlez 220v sekun...


Денес 04:11ELEKTROLITSKI KONDENZATORI ZA POJACALO

Elektrolitski kondenzatori 8 parcina po 10000uf/80/92v.komplet isprav...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 04:10Prodavam buzuki so gitarski vrat 800 e

Super instrument.mozi zamena.ima i kufer imagnet za buzuki prodigy ko...


500 €
или предлог цена
- 38 % Попуст
800 €
Вчера 23:52Gitara pojacala

Za informacii i okolu cenata... Mozi i zamena za dobra akusticna el...


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:43Хармоника Кубана

Се продава хармоника Кубана дугметааарка со 120 баса, руско производс...


100 €
или предлог цена
Вчера 13:47Пијано Чаика Pijano

Се продава пијано Чаика во одлична состојба


750 €
или предлог цена
Вчера 13:46STALAK ZA MIKROFON

Stalak za mikrofon potpolno nov pakovan bez držač cena 20€. + držači ...


20 €
или предлог цена
Вчера 11:33TRIPOD STALKI

Tripod stalki za zvučnici so težina do 30kg. visina 1.80m. edna = 150...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:33Продавам двд со сараунд озвучување

ДВД-то не ги чита сите цедиња, но служи за поврзување на звучниците с...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:29Nov FM predavatel Stereo RDS za radiostanici

Nova ITALIJANSKA oprema za FM radiostanici po ekskluzivni ceni. Najn...


2.890 €
или предлог цена
Вчера 08:36Violina 3/4

Violinata e stara od češko proizvodstvo vo ispravna sostojba so nea o...


160 €
или предлог цена
Вчера 05:35Violina 2/4 polovinka

Česka bez kufer so podbradnik ,gudalo i platnena futrola.


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 05:34Violina

Violina so vrven kvalitet stara racna izrabotka .


29 ное 21:54Вуфер Hertz za vo kola

Вуфер Hertz за во кола


10.000 МКД
или предлог цена
29 ное 21:35Odlicna gitara so postolje i pedala

Gitarata e solidna i socuvana. Kupena e 300evra i e podobra e od koj...


6.500 МКД
или предлог цена
28 ное 20:02Pifla za saksofon Yamaha c4

Se prodava plasticna pifla za saksofon Yamaha c4 so stega i kapace ...


2.000 МКД
или предлог цена
28 ное 19:18Rode pro Mikrofon

Zacuvan vo odlicna forma kontakt na viber 075723232


120 €
или предлог цена
28 ное 15:12Издавам високи маси и озвучување

➡️Издавам високи маси и озвучување 🔈 погодни за вашите приватни пр...


2.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Изнајмување

28 ное 13:48Violina 4/4

Violinava e germanska od poznat graditel vrven kvalitet


890 €
или предлог цена
27 ное 11:33Violina

Stara violina vo odlična kondicija vrven kvalitet


440 €
или предлог цена
27 ное 11:32WELTMEISTER 11 REG. 96 BASA

Cetvoroglasna harmonika vo ispravna sostojba


250 €
или предлог цена
27 ное 07:07Iznajmuvam ozvucuvanje za sekakvi zabavi

076 479 856


1 €
или предлог цена
Прилеп

Изнајмување

26 ное 21:26SHURE QLXD4 BETA 58A

Mikrofonot e mnogu malku koristen.So mikrofonot odi (baza ,futrola, a...


65.000 МКД
или предлог цена
26 ное 21:14Germanska stara violina

Kopija na Stradivari mnogu stara violina so vrven kvalitet vo ispravn...


26 ное 08:35HOHNER ATLANTIK 4

Vo ispravna sostojba bez kufer


550 €
или предлог цена
25 ное 16:46Popravka na gudacki instrumenti

Vrven kvalitet na popravka na violini,violi,cela kontra bas, Lepenje,...


1 МКД
или предлог цена
25 ное 08:09CRUCIANELLI 7 REG 120 BASA

Potpolno ispravna harmonika odlicno dihtuva. Troglasna italijanska ha...


220 €
или предлог цена
25 ное 07:27Behringer TRUTH B2031P & Alesis RA 150

Behringer TRUTH studiski monitori B2031P kako novi nema edna grebnati...


200 €
или предлог цена
24 ное 19:50Violina 4/4

Violinata e madzarska stara so vrven kvalitet odlicen zvuk, preden pr...


390 €
или предлог цена
24 ное 08:34KAISI ZA HARMONIKA

Se prodavaat kaisi za harmonika za mala harmonika 1000 den za profes...


1.000 МКД
или предлог цена
24 ное 06:46Mandolina

Mnogu stara donesena od Italija ispravna novi zici vrven kvalitet.


180 €
или предлог цена
23 ное 08:22Се изнајмува озвучување (ozvucuvajne Dynacord)

Се изнајмува озвучување за вашите прослави 🔊 ➡️ Матурски, роденд...


2.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Изнајмување

22 ное 21:17Prodavam MAPEX tapani

Tapanite se ekstra začuvani ne se noseni na Svirki samo se koristeni ...


500 €
или предлог цена
20 ное 20:44MELODIJA 9 REG 80 BASA

Potpolno ispravna harmonika so kufer


8.500 МКД
или предлог цена
19 ное 09:26WELTMEISTER consona

Potpolno ispravna harmonika generalno sredena bez kufer


750 €
или предлог цена
17 ное 07:20КЛАВИРШТИМЕР - Техничар

Клавирштимер - техничар нуди услуги во вашите домови со одличен квали...


1 €
или предлог цена
15 ное 08:19Se Iznajmuva ozvucuvajne

Се изнајмува комплет озвучување: Сателити/звучници; басови; миксети м...


1.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Изнајмување

14 ное 12:34Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам