Прилеп
                   
2030 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OPEL MOKKA 1.7 CDTI 4X4 2014GOD

KOLATA E 2014 GOD REGISTRIRANA E CELA GODINA I E 4X4 SO SERVISNA KNIS...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Range-Rover Sport 3.6 TDV8 272ks, 2009-god, Zamena za Passat

Range Rover Sport 3.6 TDV8 2009-god! Voziloto e servisirano komplet...


15.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

19 ное 11:35Промовирано

RENO CLIO РЕНО КЛИО ОДЛИЧНО СОЧУВАНО МАЛО ГРАДСКО ВОЗИЛО

СЕ ПРОДАВА RENO CLIO ОДЛИЧНО СОЧУВАНО, ФУЛ ОПРЕМА РЕАЛНА КИЛОМЕ...


3.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 ное 15:26Промовирано

PEŽO 407 2.7HDI EXTRA

Napraven kompleten servis.zapoveke info na tel. 078-410-374


5.555 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:39Bmw X5 3.0. 7 sedista

Bmw x5 3.0. Full oprema besprekorna sostojba i enterier. Fabricka sos...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:09Bmw 525 tds full oprema

Se prodava bmw 525 e39 tds registrirano do krajot na 2023 DSC siste...


2.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:26Се продава Хјундаи Акцент 2005 - неувезувано

Се продава Хјундаи Акцент произведен 2005 година во одлична состојба....


2.699 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:15Volkswagen”Arteon R-Line DSG,NAVI,2018god.

Prodavam Volkswagen “Arteon R-Line “proizveden 2018 god,so napraven k...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:54BMW 530 xd m paket

Prodavam bmw vo odlicna sostojba.so realni kilometri.kako novo ,vredi...


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:24Seat Ibiza 1.2 tdi Copa

Se prodava odlichno zachuvana Seat Ibiza 1.2 tdi dizel motor Copa ve...


5.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:04Hyundai santa fe 2.2 CRDI 4WD

Hyundai santa fe 2.2 CRDI 4WD Godina na proizvodstvo (2006) Nee od ...


6.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:53Opel Frontera 2.2

Voziloto e 100% ispravno bez nikakvi dodatni vlozivanja


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:16Fiat doblo 1.4 benzin Patnicko 2011 dekemvri

Kolkata e vo top sostojba 1.4 benzin96ks napraven golem servis Sega c...


5.999 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:06VW PASSAT 2.0 TDI 125 KW. EXTRA NOV UVOZ !

ZAMENA ZA AUDI A6 2.0 ili 2.7 2004-2008 VW PASSAT 2.0 16v 2007 god ...


5.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:45Bmw e36 318tds

Bmw e36 318tds na delovi Inff na tel: 075350094


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:39WV GOLF PLUS 1.9tdi

WV GOLF PLUS - 1.9 TDI DPF G. PROIZ-2007- TOUR EDITION -REGISTRIRAN...


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:34SE PRODAVA GOLF 1,9 , 1994

Kolata e socuvana, Al bandashi,2 gumi zimski plus,alarm,senzori za pa...


1.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:24  НОВ ОГЛАС

Audi A4 1.9TDI

Se prodava odlicno socuvano Audi A4 1.9TDI so full oprema: Kozhen vo...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:01  НОВ ОГЛАС

bmw x3 servis novi gumi

bmw servisiran novi gumi


8.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:54Jeep bandazi 5x114

Bandazite se staklo za dzip zite tipovi japonski i drugi razmax 5 x11...


300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:51Daihatsu terios

Teriosot e staklo se si raboti sega servisiran novi zimski gumi i no...


8.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:50Seat IBIZA 1.9 TDI 77kw 2009..Euro 5

Seat Ibiza 1.9 Tdi 77kw Euro 5 2009 Vo odlicna sostojba so DPF na vo...


5.390 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:42Opel Astra J 1.7 CDTI

Za poveke informacii 077 832 039


5.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:40Mercedes c200

Za poveke informacii zvonete na 070 308 567 Za poveke informacii zvon...


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:40Mercedes c200

Za poveke informacii zvonete na 070 308 567 Za poveke informacii zvo...


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:40BMW 118d 90kw 2006 TOP

Kolata e vo odlicna sostojba servisirana pred 3000 km set lamela so z...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:26ford fiesta 2006. desna pr. sepa

ispravna...proverena... fiesta od 2001 do 2009g..


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:25  НОВ ОГЛАС

HYUNDAI ix35 2.0 crdi 4x4 2013

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM I E 4X4 SO FULL OPREMA VO ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:16  НОВ ОГЛАС

Ford Mondeo

Se prodava Ford Mondeo 18td 1997 god registrirano do 9ti mesec 2023t...


950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:04Mercedes c220 CDI Bluetec

Колата е во перфектна состојба, увезена во 2018та од Германија со сит...


27.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:47PEUGEOT 508 *Mozi zamena*

PEUGEOT 508 2.0HDI 140KS 2012godina ● 6 brzini ● Dvozonski klimatroni...


8.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
8.999 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:35JEEP WRANGLER SAHARA

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ JEEP WRANGLER ✅- Godina 2013 ✅- 90 000 km ...


39.990 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:132009 Santa Fe, 4WD

Se prodava santa fe, 2.2 crdi 4WD, 155ks, automatic, 2009 god. prva r...


6.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:55ALFA ROMEO 147 BENZIN PLIN ATEST 2003 GODINA REGISTRIRANA

Alfa Romeo 147 Twin Spark Benzin Plin 2003godina Registrirana do Jun...


1.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:32  НОВ ОГЛАС

Ford C-MAX 1.6 TDCi

Motor 1.6 TDCI 109 KS Napraven e kompleten servis golem i mal. 4 n...


3.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:21VW Scirocco 2.0TDI - kupeno od Porsche Makedonija

Kolata e vo odlicna sostojba i e so site navremeni redovni servisi vo...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:20VOLVO S40 1.6HDI 2009

VOLVO S40 1.6D 109 KS 2009 GODINA 270000 KM REGISTRIRANO DO 31.01...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.100 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00OPEL MOKKA 1.7 CDTI 4X4 2014GOD

KOLATA E 2014 GOD REGISTRIRANA E CELA GODINA I E 4X4 SO SERVISNA KNIS...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00TOURAN VW 1.9 TDI

ПРВ ГАЗДА, АТЕСТ ЗА КУКА И ЗАДНИ ЗАШТИТНИ ФОЛИИ, НАВИГАЦИЈА, ЗАДНА РЕ...


350.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00TAVRIA 1.1

TAVRIA DANA 1.1; 1091 cm3; ПРВ ГАЗДА, АТЕСТ ЗА ЗАДНИ ЗАШТИТНИ ФОЛИИ,...


100.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00ROVER 820 Ti V6 24 VALVE

2,0 cm3; КРАЛСКИ РОВЕР СО КЛИМА, СПОРТСКИ, КОМФОРЕН, ГАРАЖИРАН, БРЗ,...


150.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00ROVER 800 FASTBACK 820i 1994CM3

2.0, INJECTION, 16 VALVE, КРАЛСКИ РОВЕР, СПОРТСКИ - ХАЧБАК, ГАРАЖИРА...


60.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Passat B6 2006 1.9TDi

*dvozonski klimatronik *greaci na sedista *el na site stakla *navi...


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Страна 1 од 51

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам