2313 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes-Benz CLS 320 CDI 224 Ps

Mercedes-Benz CLS 320 CDI 224ps Registrirano/Servisirano. Od oprema...


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Nissan Patrol Y61

Registrian cela godina 180 000km Off road podvozje Amortizeri Spir...


20.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

VW Passat B8 / 1.6 TDI

Se prodava passat b8 / 1.6 TDI - 120hp . Vo predobra sostojba ! So f...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:33Промовирано

Bandazi 16 5x110 Opel

Dobro socuvani, ne se krivi ni popravani, moze da se uverite


170 €
или предлог цена
Денес 14:11  НОВ ОГЛАС

VW Passat B8 / 1.6 TDI

Se prodava passat b8 / 1.6 TDI - 120hp . Vo predobra sostojba ! So f...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:33Aluminiumski bandazi 17

se prodavat bandazi R17 5х112 mozhe zamena so 15 bandazi pasirat n...


1 €
или предлог цена
Денес 13:27Atv Can Am outlander 650cc Max 2014

Can am Outlander 6502014Max-za dva lica2014 Motorot e so americki do...


8.499 €
или предлог цена
Денес 13:12AUDI A5 3.0TDI S-tronic 245hp

Audi a5 3.0tdi 245hp Kolata e vo besprekorna sostojba,full oprema...


23.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:07Mercedes-Benz CLS 320 CDI 224 Ps

Mercedes-Benz CLS 320 CDI 224ps Registrirano/Servisirano. Od oprema...


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:00Delovi za Audi A6 (4F, C6) 2.4i V6

Prodavam delovi za Audi A6 (C6/4F) 2.4i V6 Benzin 2005g. Istiot mod...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Nissan Patrol Y61

Registrian cela godina 180 000km Off road podvozje Amortizeri Spir...


20.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:00BMW 120d E87

🇨🇭BMW 120d E87🇨🇭

 ✅BMW e 2.0 so 163ks 
 
✅ BMW SOUND SYSTEM...


5.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 12:59BMW 123 Bi-Turbo Diesel 204 ps. - 09

uvezena od CH! novi zimski gumi 2.0 diesel 204 ps. moze zamena za...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 12:57Opel Calibra 2.0

Se prodava Opel Kalibra 2.0 benzin/plin atest, registrirana e do 07.2...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 12:50Bmw E36 318i Benzin/Plin

Se prodava Bmw e36 318i benzin/plin, top sostojba, registrirano cela ...


2.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 12:50СЕ КУПУВА МЕРЦЕДЕС 124

Купувам исклучиво 124 во добра состојба, цена по договор


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 12:48Aprilia RX 125 Rotax

Prodavam cross Aprilia RX 125 cm3, proizveden 1997 godina,vo odlicna...


1.300 €
или предлог цена
Денес 12:37  НОВ ОГЛАС

Mercedes S126 W126

Za povekje info na telefon 070727790


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 11:49MERCEDES S320 SLON

Se sto vi treba Kontakt tel +389 78724846


По Договор
или предлог цена
Денес 11:49Mercedes w124 124 3.0 DIZEL

Vo odlichna sostojba


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 11:49  НОВ ОГЛАС

Mercedes W116 3.0 dizel Avtomatik 1975

Vo odlichna sostojba


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 11:49  НОВ ОГЛАС

Mercedes 190E BENZIN/PLIN ATEST

Kolata e 1990 godina Atestiran plin 2000 kubici benzin Vo odlichn...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 11:49  НОВ ОГЛАС

AUDI A3 TDI 2003 FACELIF

Se prodava AUDI A3 1.9 TDI 2003 godina FACEFILT Audito e so full opre...


3.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 11:35KLUC KUKA ZA SLEPANJE ZA OPEL

- KLUC KUKA ZA SLEPANJE ZA OPEL VOZILA - ODGOVARA ZA ASTRA ...


500 МКД
или предлог цена
Денес 11:33Radio za golf 5+

Radioto e ispravno 100%


Денес 11:27Audi A6 1.8T

Registracija cela godina Napraven e golem servis rebrast ulje i fil...


1.999 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 €
Кичево

Автомобили

Денес 11:27Lupo 1.2Tdi 60ks 2000god

Se prodava Lupo 1.2Tdi 60ks 2000god ispravna sostojba pali vozi Defe...


1.399 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.450 €
Кичево

Автомобили

Денес 11:27GOLF 1.9 TDI 2005 EKSTRA

Golf 1.9 Tdi 2005 god ispravna klima novi gumi vo odlicna sostojba


4 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.300 €
Кичево

Автомобили

Денес 10:38IBIZA 1.4 TDI 2008

Seat Ibiza 1.4.TDI 2008 uvoz Holandija donesena so vozenje,


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.850 €
Кичево

Автомобили

Денес 10:37VOLVO V40 T4

Prodavam Polovni delovi za VOLVO V40 T4 1.8 16V Turbo 200 ks. godina ...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:31Mitsubishi Galant 2.0 16v

Prodavam polovni delovi za mitsubishi Galant 2.0 16v . So full oprema...


1 €
или предлог цена
Денес 10:31Citroen xantia 2.0 hdi

Prodavam polovni delovi za citroen xantia 2.0 hdi 110 ks godina 2001....


1 €
или предлог цена
Денес 10:31Slep sluzba 24/7

Vrsime uslugi so slep sluzba 24/7 Tel 070 223 368 Tel 070 382 379


90 МКД
или предлог цена
Денес 10:31Opel corsa 1.2 16v

Prodavam polovni delovi za opel corsa 1.2 16v godina 2000 so full opr...


1 €
или предлог цена
Денес 10:31Ford Mondeo

Prodavam polovni delovi za Ford Mondeo 2.0 tdci 85kw godina 2004 so f...


1 €
или предлог цена
Денес 10:30Fiat Punto 1.9 jtd

Prodavam polovni delovi za fiat punto 1.9 jtd godina 2001. Stranski d...


1 €
или предлог цена
Денес 10:30Fiat Grande Punto

Prodavam polovni delovi za Fiat Grande Punto 1.2 16v godina 2007. So ...


1 €
или предлог цена
Денес 10:30Ford fiesta 1.8 td

Prodavam polovni delovi za ford fiesta 1.8 td Endura motor. Godina 20...


1 €
или предлог цена
Денес 10:30Passat B6

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana cela godina servisirana pre...


4.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 09:39BMW X3 2.0 D 150 KS REGISTRIRAN

Se prodava bmw x3 2.0 150 ks registriran do 10 mesec servisiran se mo...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:33Set zamaec, potisna, lamela mercedes B200_w245

Poloven set potisna, lamela I zamaec za mercedes b200 W245. Marka na ...


150 €
или предлог цена
Денес 08:17Mercedes B200 cdi 140ks. 2006g.

Mercedes b200 140ks. 2000c. dosta ekonomicen avtomobil, registriran d...


4.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:16Renault scenic 2

Komplet servisirano, ulje, filter za gorivo, rebrast kais, zategaci, ...


1.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 05:16Страна 1 од 58

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам