Скопје Центар
Подкатегорија:
                   
12 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HITNO EVTINO original Dect Panasonic telefoni

ХИТНО ЕВТИНО, оригинал Дект Панасоник телефони, некористени, донесен...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

01 дек 09:32Fiksen Aparat

Se prodava fiksen aparat. Cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Жичани телефони

29 јул 21:11Faks Panasonic

Vo dobra sostojba. Cena po dogovor.


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Останато

17 јул 10:30Prodavam ispraven Bezicen telefon - Фиксен безжичен телефон

Prodavam ispraven Bezicen telefon - Фиксен безжичен телефон


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

04 јун 17:30Iphone 11 pro Max 64gb

Iphone 11 pro max Malce e puknat ama ne se gleda, 64gb


26.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Телефони

26 мај 23:11Siemens gigaset bezzicen telefon

Mnogu malku koristen, se prodava vo fabricka kutija


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

07 окт 03:52Panasonic bezicen telefon

Koristen mnogu kratko vreme, komplet vo fabricka kutija so novi NiMH ...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

07 окт 03:13Ip telefoni Grandstream

Koristeni vo ispravna sostojba


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Останато

03 окт 11:47Ip telefon Linksys SPA921

Koristen vo ispravna sostojba


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Останато

03 окт 11:44Ip Telefon Cisko 7940

Se prodava ip telefon Cisko 7940, koristen so adapter ispraven.


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Останато

03 окт 11:41CODE A PHONE

Се продава телефон статичен функционален многу малку употребуван


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Телефони

15 јун 13:02Zlaten Broj 079222262

Zlaten Broj / Numer i arte Brojot e TELEKOM MK 079222262


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Телефони

27 мар 23:21Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам