Подкатегорија:
                   
168 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

gorenje wa543

se prodaava ispravna masina za perenje model: gorenje wa 543


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 18:55  НОВ ОГЛАС

Nespresso Kafemat Siemens (kapsuli)

Prodavam odlicen Nespresso Kafemat na Siemens maksimalno socuvan. Kaf...


2.399 МКД
или предлог цена
Вчера 11:06Mal Sporet ( Sporetce)

Prodavam mal sporet Severn vo odlicna sostojba.


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

Вчера 11:05Aspirator

Se prodava aspirator za vo kujna MAX AIR neiskoristen. Aspiratorot e...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:44Dolce gusto kafemat mimi me

Nov donesen od germanija


3.400 МКД
или предлог цена
01 окт 20:05PRODAVAM VISOKO MONTAZNO BOJLERCE KONCAR 10L OD 2000W

PRODAVAM VISOKO MONTAZNO BOJLERCE KONCAR 10 LITARSKO SO GREAC OD 2000...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

01 окт 10:57PRODAVAM NOV DRZAC ZA 30 KAPSULI ZA KAFEMAT NESPRESSO

PRODAVAM NOV DRZAC ZA 30 KAPSULI ZA KAFEMAT NESPRESSO. MOZE DA PISETE...


1.300 МКД
или предлог цена
01 окт 10:57PRODAVAM PRAVOSMUKALKA SO KANISTER MARKA ROWENTA

PRODAVAM PRAVOSMUKALKA SO KANISTER MARKA ROWENTA. PRAVOSMUKALKATA E V...


2.800 МКД
или предлог цена
01 окт 10:56Шпорет мбс мини

Се продава мини шпорет мбс мини користен 1 недела уште под гаранција....


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

30 сеп 20:02Prodavam peralna Candy

Prodavam delovi za peralna Candy CNE 89 T so pregoren programator. Dr...


1 €
или предлог цена
29 сеп 17:41Masina za perenje gorenje

Masinata e ispravna samo lagerite bucat . Moze da se proba na lice m...


3.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 20:54Visoko montazern Bojler za kujna / Болјер за кујна

Prodavam visiko montazen bojler HIT za kujna 10L. Продавам високо ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

26 сеп 08:46Frizidel za dlaboko zamrznuvac

KUPUVAM POLOVEN ISPRAVEN FRIZIDER DO 5000 DENARI.ova DO 5000 neznaci ...


5.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

25 сеп 21:02Masini za perenje-frizider

Beko 7kg 5000den Beko pere sushi 8kg pere 5kg sushi 7000den Samsung...


По Договор
или предлог цена
25 сеп 12:19delovi za Whirlpool AWOC 70120

ispravni delovi izvadeni od mashina so rasipani lageri i bubanjot be...


4 €
или предлог цена
25 сеп 10:55Dodatok sad za pravosmukalka

Prodavam dodatok sad za sobiranje na prashinata (ciklon filter), skor...


500 МКД
или предлог цена
24 сеп 22:58Соковник

Се продава соковник марка Max.


1.900 МКД
или предлог цена
23 сеп 19:35Блендер

Се продава блендер.


1.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 19:35Ekstra masina za perenje

Odlicno socuvana super funkcionalna masina za perenje alista. Masinat...


7.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 19:12Се продава апарат за кафе/кафемат Saeco (Philips)

Се продава одлично сочувана рачната машина за еспресо Saeco (Philips)...


6.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 21:29SAMSUNG NA DELOVI

Samsung ecobubble na delovi cela masina 100e


100 €
или предлог цена
19 сеп 20:53Машина за перење AEG

Машина за перење АЕГ германска, исправна, 2000 ден


2.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 17:37AEG MASINA ZA SADOVI

078299970


10.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 10:34Kafemat

Dolce gusto krups prodavam malku koristen kontakt telefon 078252566


50 €
или предлог цена
18 сеп 01:26Muljac muljaca grozje rakija melenje

Prodavam muljaca od ponovite stara 2 godini so plasticni valjaci sto ...


5.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 16:57KAFEMAT DOLCE GUSTO - KRUPS

kafemat Dolce Gusto max socuvan


3.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 14:08Beko Robokit 2154 Food Processor

Beko Robokit 2154 Food Processor Миксер Блендер Соковник Сецко ит...


3.000 МКД
или предлог цена
15 сеп 11:27ПРОДАВАМ МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

ПРОДАВАМ МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ МНОГУ ПОВОЛНО


2.500 МКД
или предлог цена
14 сеп 10:08PRAVOSMUKALKA ZEPTER PWC-100

Se prodava pravosmukalka od Zepter PWC-100 pravosmukalkata ne e mnogu...


1 МКД
или предлог цена
13 сеп 13:26masina perenje indesit delovi

programator i sve drugo ispravno otkaza bubanj 078664852


1 €
или предлог цена
12 сеп 10:41Frizider kombiniran FAVORIT

Prodavam kombiniran frizider Favorit vo odlicna sostojba.


7.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

12 сеп 10:19PRODAVAM PRAVOSMUKALKA SAMSUNG 1800 W

1800 W AIR TRACK MNOGU MALKU KORISTENA ИНФОРМАЦИИ на моб.070/577-5...


4.500 МКД
или предлог цена
11 сеп 08:28PRODAVAM FRIZIDER FRINKO ПРОДАВАМ ФРИЖИДЕР ФРИНКО

ФРИЖИДЕР ФРИНКО информации на тел. 070/577-553


8.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

11 сеп 08:27Prodavam frizider hotpoint ariston 384l

Prodavam frizider hotpoint ariston 384l, 292 so 92, 72cm sirok 190 vi...


12.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

09 сеп 13:33Masina za perenje Gorenje WA 543

Prodavam masina za perenje Gorenje WA 543. Za poveke informacii javet...


По Договор
или предлог цена
09 сеп 11:59kujnska masina za secenje

proizvod Gorenje


1.000 МКД
или предлог цена
07 сеп 22:09Mashina za sushenje

gorenje


4.000 МКД
или предлог цена
07 сеп 22:03Апарат за леб

Се продава апарат за месење леб Severin. Го имам една година, го доби...


4.000 МКД
или предлог цена
07 сеп 11:58Bojlerce Gorenje

Malku koristeno malo bojlerce 5 litra od Gorenje


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

06 сеп 12:41Frizider za dlaboko zamrznuvanje

Friziderot e Gorenje vertikalen so fioki raboti super... cenata e 100...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

05 сеп 09:42Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам