Битола
                           
892 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ЦЕНТАР, СЕ ИЗДАВА ОДЛИЧНО ОПРЕМЕН СТАН ВО КУЌА

СТРОГ ЦЕНТАР, СЕ ИЗДАВА ЗА 350 ЕВРА МЕСЕЧНА ЗАКУПНИНА, ОДЛИЧЕН ОПРЕМЕ...


350 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 18:19  НОВ ОГЛАС

Стан

Се продава стан во Карпош 4спрат 54 квадрати реновиран.Можи наместен...


38.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 15:37  НОВ ОГЛАС

Se iznajmuva !

Se iznajmuva! Potpolno nov i moderen vo strog centar na ul. Tomaki Di...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 14:09SE IZDAVA NOV LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR

!!! BEZ SMS I VEBER PORAKI !!!! SE IZDAVA NOV LUKSUZEN STAN VO...


123 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:11LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR BITOLA

Se izdava stan so edna spalna so lift vo zgrada SEXERZADA so prekras...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:11Apartman

Se izdava apartman vo centarot na gradot, na Kamen most. Za podetal...


300 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Renoviran stan Karpos

Se prodava kompletno renoviran stan vo Karpos , so dve spalni sobi ...


45.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00СЕ ПРОДАВА НОВ НАМЕСТЕН СТАН ВО ЗГРАДА ЈУРИ

-Станот се продава наместен. Мебелот е вклучен во цената. -Станот е ...


900 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Se izdava stan[sobi] vo centar na Bitola

Se izdava mal stan za samci na podkrovje a VO PRIZEMJE 3 dvo...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:29Се издава наместен стан

Се издава наместен половен стан на ул. Север Југ кај поранешно Симпо ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:29STAN 91M2 NA MLADINSKI BRIGADI 1 KAJ KEOPS

Samo za seriozni kupuvaci , za gledanje samo so najava pred 1 den i p...


56.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:32Se prodava stan

Prodavam stan vo odlicna sostojba na prv sprat kompletno renoviran to...


29.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
30.000 €
Битола

Станови

Денес 11:32Stan 61+6+6m.k.na 5ti kat vo blizina na o.u Elpida Karamandi

ПЕДАГОШКА, ЗА 40000ЕВРА, ОДЛИЧЕН ОДРЖАН СТАН, П+4 КАТ, 61М2 КОРИСНА П...


40.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:59Стан во Областа,ул.Леринска бр.47

Se prodava stan 59m2 na ul. Lerinska br. 47 vo Oblasta vo zgradata na...


44.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:26SE IZDAVA STAN KRATOK PRESTOJ NA 100mBOLNICA PLODNOST

Se izdava stan kratok prestoj nova bitola vo blizina na MAKRKET TINE...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:14Se izdava Stan vo centarot (kaj Pazarot, Javor)

Renoviran, super lokacija, supersostojba.. Za stranci,studenti famili...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:56Prodavam dvosoben stan

Prodavam dvosoben celosno renoviran stan na ul. Prilepska br.66, vo n...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:30SE IZDAVA STAN ZA PODOLG PERIOD

SE IZDAVA STAN ZA PODOLG PERIOD NAJMALKU NA EDNA GODINA SO DOGOVOR. ...


10.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:23Se izdava stan za kancelarija

Se izdava stan vo kasarna vo zgradata juri opremen so cajna kujna, dv...


17.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
18.000 МКД
Битола

Станови

Денес 08:19Nov Stan 68m2 53.000 eur.

Nov stan 68m2 53.000 eur ul.Ohridska br.117 Bitola, mob/078307009.


53.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 07:39Се издава стан за домување

Се издава стан за домување , наместен целосно, со нов намештај вселив...


250 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 07:13  НОВ ОГЛАС

stan vo agia triada

se prodava kompletno renoviran stan vo grcija. agia triada vednas ...


7 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 00:27Се издава стан во центарот на Битола

Нов наместен стан, на одлична локација. 5 мин од широк сокак, и 5 мин...


300 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 19:102-1478, ЦЕНТАР, ПЕТТИ КАТ, 54 М2 СТАН ОПРЕМЕН

2-1478 ЦЕНТАР, ПЕТТИ КАТ, КОРИСНА ПОВРШИНА ОД 54 М2, БЕЗ ЛИФТ, СО СЛО...


30.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:31КАЈ СОМУНО СЕ ИЗДАВА ЕДНОСОБЕН ОПРЕМЕН СТАН

ВО БЛИЗИНА НА СОМУНО, СЕ ИЗДАВА ОПРЕМЕН СТАН СО 1 СПАЛНА СОБА (без ма...


122 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:29КАЈ ВЕРО, СЕ ИЗДАВА НОВ ОПРЕМЕН СТАН 3 СПАЛНИ

КАЈ ВЕРО, СЕ ИЗДАВА НОВ ЛУКСУЗНО ОПРЕМЕН СТАН, СО 3 СПАЛНИ СОБИ, ЗА П...


500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:29К2222, НАД БАЊАТА, СТАН КАРАБИНА, 101М2+10М2 БАЛКОНИ

НАД БАЊАТА, СТАН НА ПРВ КАТ, КАРАБИНА, (И ПОД НЕГО И НАД НЕГО ИМА СТА...


21.500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:282-1501, ОУ РЕНОВИРАН, 55+3+14М2, ПРИЗЕМЈЕ

2/1501, КАЈ ОУ СТИВ НАУМОВ, ЗА 40.900 ЕВРА, СЕ ПРОДАВА СТАН НА ПРИЗЕМ...


40.900 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:21SE PRODAVA KANCELARIJA PELAGONKA 2

Se prodava kancelarija so povrsina od 50m2,kompletno opremeni: Klima ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:12СЕ ПРОДАВА СТАН НА ШИРОК СОКАК- STAN NA SHIROK SOKAK- CENTAR

Се продава стан на широк сокак, 35м2 над парфимеријата Shatze, наспро...


55.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 16:58Stan vo Paralija - Grcija - 5 min od plaza

Se prodava stan vo Paralija Grcija. Stanot se naoga na 5 minuti ode...


53.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 15:02SE IZNAJMUVA MODERNO UREDEN STAN CENTAR NA BITOLA

Stanot e moderno ureden Stanot se naoga na samo 5 minuti od centaro...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 14:09SE IZNAJMUVA MODERNO UREDEN STAN CENTAR NA BITOLA

Se iznajmuva moderno ureden stan =Stanot e na 2kat -Zgradata ima 3 ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 14:09Се продава стан во Битола

Се продава стан во Битола на улица Едвард Кардељ. Лице за контакт Су...


37.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:05Се продава трособен стан во Битола

Се продава трособен стан во Битола, во населба Кланица. Лице за конта...


56.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:05se prodava stan renoviran i opremen dnevna kujna spalna

se prodava stan renoviran i namesten


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 12:31Се продаваат станови во градба - Soho Residence Bitola

Со гордост Ви го претставуваме станбениот објект Soho Residence во ст...


950 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 11:32Apartment for rent stan za iznajmuvanje SHIROK SOKAK

Na 30metri od shirok sokak Se iznajmuva nov ureden stan na mirna lok...


3 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 10:02izdavam luksuzno namesten stan pod kirija

Izdavam luksuzno namesten stan pod kirija za stranci tel 075451625


3 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 10:02Apartmani Kamen Most / Stone Bridge Apartments

Издаваме апартмани во срцето на градот Битола,одлична локација(Широк ...


25 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 09:55Страна 1 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам