Подкатегорија:
                   
909 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam Sapphire RX 580 pulse 8gb

Koristena za majning, vo odlicna sostojba Slikite se od kartata


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:48XFX 580 8 gb

Супер зачувана со фабрички биос, здрави кулери, нема проблем со темпе...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:20WD 500GB HDD Blue - hard disk

Хард диск Western Digital 7200 RPM 3.5"


850 МКД
или предлог цена
Денес 17:06Оригинал адаптер-напојување за HP печатач (18W 500mA)

Оригинален адаптер / напојување за HP печатач (18W 500mA 15V 32V) ...


500 МКД
или предлог цена
Денес 16:27Hard disk WD Red 8tb Nov 3.5

Diskot e Nov ne otpakuvan ne koristen, za desktop Nas nadzor, 3.0 NAS...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:07Microsoft безжични тастатура, оптичко глувче и приемник

Продавам Microsoft безжична тастатурата, Microsoft безжично оптичко г...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:13  НОВ ОГЛАС

Напојување Cooler Master 520W PRO Real Power

Продавам напојување Cooler Master во одлична состојба, без никаква ма...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:08  НОВ ОГЛАС

MSI GeForce GT 730 2GB

Се продава графичката од описот, во одлична состојба, без никаква ман...


1.999 МКД
или предлог цена
Денес 13:03  НОВ ОГЛАС

Point Of View GTX 750 Ti 2GB

Se prodava GTX 750Ti 2GB DDR5 vo odlicna sostojba. Koristena pretezno...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Денес 08:46Ryzen 7 2700X

Се продава процесор AMD Ryzen 7 2700X користен.


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:21Нов оригинален USB кабел за компјутерски ПЕЧАТАР

ПРОДАВАМ нов оригинален USB кабел за поврзување компјутер со/штампач...


150 €
или предлог цена
Вчера 16:50Graficki Kartici

34x karticki EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING, 24G-P5-3987-KR,...


1.750 €
или предлог цена
Вчера 13:00Gigabyte AMD RADEON RX 6900 XT 16GB

Prodavam ispravna graficka pod garancija do naredna godina. Gigabyte ...


63.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:43TP-Link AC 1750 Dual Band Wireless Router/ Рутер

Prodavam dual band ruter raboti i na 2.4 i na 5ghz. So 3 promenlivi a...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:00TL-WR841N TP-LINK Ruter/Рутер

Tp-link Ruter-ekstender. Kako nov.


600 МКД
или предлог цена
Вчера 09:00Asus Ruter/Рутер wifi

Kako nov, mnogu malce koristen. Raboti i kako ekstender.


600 МКД
или предлог цена
Вчера 09:00MONITOR ASUS VA326N-W 32 INCI GAMING CURVED KAKO NOV

MONITOROT E KORISTEN BROENI PATI ..PO FISKALNA E PLATEN 37990 DEN PO...


290 €
или предлог цена
Вчера 00:00RAM DDR4 Memorija 16gb 3200MHz

Prodavam novi ram memorii ddr4 3200 MHz 4x16GB, mozhe i zamena so moj...


55 €
или предлог цена
22 сеп 19:33NVMe Netac 5000MB/s 500GB

Prodavam nov NVMe disk 5000MB/s 500GB GEN 4X4 so 5 godini garancija ...


79 €
или предлог цена
22 сеп 19:31NVMe Netac 7200MB/s 2TB

Prodavam nov NVMe disk 7200MB/s 2 TB GEN 4X4 so 5 godini garancija m...


217 €
или предлог цена
22 сеп 19:26Gigabyte GeForce GTX 770 2GB WindForce 3x

Kako nova vo kutija Mnogu malku e igrano so nea gtx770


4.999 МКД
или предлог цена
22 сеп 18:47Prodavam HARD DISKOVI za laptop i desktop

Hard disk - diskovi 500GB - SATA 1100 DENARI 320GB - SATA 600 DENA...


900 МКД
или предлог цена
22 сеп 17:17Gf 6200

Се продава користена графичка карта Gf 6200 ле со 128mb подржува 512m...


950 МКД
или предлог цена
22 сеп 17:03PRODAVAM NOVI USB HUB RAZMNOZUVACI 4 PORT !!!

Prodavam novi nekoristeni usb hub razmnozuvaci 4 portni. Ekstra cena ...


149 МКД
или предлог цена
22 сеп 13:23Ruter Tenda AC1200

Mnogu malku koristen


15 €
или предлог цена
21 сеп 18:01Prodavam MSI RX570 Gaming X 4gb

Grafickata e odlicna i bez nikakva maana. Moze da se proba pred kupuv...


6.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
21 сеп 16:00Cooler master 700 wati

Se prodava napojuvanje cooler master real power ili se menuva za ram ...


3.000 €
или предлог цена
21 сеп 14:07Samsung SyncMaster SA350 23" LED

Бизнис и деловен слим монитор за десктоп. САМСУНГ многу добро соч...


60 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
70 €
21 сеп 13:51SATA SSD HDD Caddy 9.5mm i 12.7mm for Laptop - Novi

With HDD Caddy it is now easy to increase the storage space of your l...


550 МКД
или предлог цена
21 сеп 13:45NVMe Netac 7200MB/s 2TB

Prodavam nov NVMe disk 7200MB/s 2 TB GEN 4X4 so 5 godini garancija m...


217 €
или предлог цена
21 сеп 12:54NVMe Netac 5000MB/s 500GB

Prodavam nov NVMe disk 5000MB/s 500GB GEN 4X4 so 5 godini garancija ...


79 €
или предлог цена
21 сеп 12:50RAM DDR4 Memorija 16gb 3200MHz

Prodavam novi ram memorii ddr4 3200 MHz 4x16GB, mozhe i zamena so moj...


55 €
или предлог цена
21 сеп 12:45Процесор i7-2600

Продавам процесор i7-2600 4 Cores 8 Threads.


2.800 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.999 МКД
21 сеп 10:25Kingston HyperX 16 GB Kit (4x4) 16 Quad Channel Kit 1600MHz

Продавам 4 парчина исправна ддр3 рам меморија за десктоп компјутер, 4...


1.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 21:48Apple 60W MagSafe 1 Power Adapter

Продавам користен Apple 60W MagSafe 1 полнач, во одлична состојба.


3.300 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.400 МКД
20 сеп 21:48Monitor HANNS-G 17" odlichen

Се продава монитор во одлична состојба 17 инчи со вградени звучници, ...


1.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 16:29Graficki karti

GeForce RTX® 3070 GamingPro - 33000 GeForce RTX™ 3070 VENTUS 3X OC -...


550 €
или предлог цена
20 сеп 15:29SSD 480GB Kingston A400

Prodavnica za kompjuterska oprema SSD 480gb kingston a400 - 3000den ...


3.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 14:35M2 SSD 256GB i 512GB

Prodavam M2 SSD od 256GB i 512GB 4 x 256GB - 1500MKD (2X - Toshib...


По Договор
или предлог цена
20 сеп 13:58Wireless N Router 150 Mbps "TP-LINK"malku koisten,390 den.

PRODAVAM odlicen ruter "TP-LINK"150 Mbps,malku koristen,evtino 250 de...


250 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 МКД
20 сеп 03:25Страна 1 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам