168 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Zafira zamena za motor

Zamena za patnicki motor ili naked So moja doplata 071 588 425


4.000 €
или предлог цена
Денес 20:10GILERA NEXUS 500IE

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


2.500 €
или предлог цена
Денес 19:41PIAGGIO BEVERLY 300IE

Plateni davacki do registracija!


2.850 €
или предлог цена
Денес 19:41Suzuki TL 1000S odlicno socuvan

Suzuki TL 1000S Ngk iridium svekjici Smeneto Ulje pred 500/600 km ...


1 €
или предлог цена
Денес 14:26VOGE 300RR ( KUPEN PRED 3 MESECI 2000 KM)

PRODAVAM VOGE 300RR KUPEN PRED SAMO 3 MESECI PO CENA OD 4500 EVRA M...


3.349 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
3.600 €
Денес 07:20Suzuki rmz 250 2008

Suzuki rmz 250 2008


2.000 €
или предлог цена
Вчера 20:54HONDA CB 900B HORNET

Се продава мотор HONDA 900B HORNET од 2002 година. Тел. 070/230 689


1 €
или предлог цена
Вчера 17:42YAMAHA TRACER-900 2016g

Iskluchivo se prodava,bez zamena.Vo odlicna sostojba bez nikakvo vloz...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:33Kymco Downtown 125 2011g.

Prodavam odlicen Kymco 125 Downtown 2011 godina so 16800km i 16ks dva...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:11Ducati 695

Ducati 695 vo odl sostojba


1 €
или предлог цена
Вчера 08:55BMW F800R 2012

Odlicna sostojba Registriran-mk tabli Ima i kufer original bmw I vizi...


6.500 €
или предлог цена
05 окт 22:40YAMAHA X-CITY 250 UVEZEN OD SVAJCARIJA

YAMAHA X CITY 250 UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SITE DAVACKI DO R...


2.000 €
или предлог цена
05 окт 14:16Kymco Xciting R 500

Prodavam motor Kymco Xciting R 500 vo odlicna sostojba.


2.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.000 €
04 окт 21:49Aprilija sportcity 300cc

Se prodava 2010 god reg cela godina 08.2023 napraven mal servis.Povek...


1.900 €
или предлог цена
03 окт 21:01Beverly S 250ie 2004god.reg.do 01.06.2023god.

Сервисиран во одлична состојба. Регистриран до 01.06.2023год.


1.650 €
или предлог цена
03 окт 18:19Aprilia Leonardo 300ie 2006god.

Фиксна цена 1700 евра. 070-365-150 Увоз од Италија,средени комплет ...


1.450 €
или предлог цена
03 окт 18:19Aprilia Atlantic 200ie 2003god.

Фиксна цена 1450 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.250 €
или предлог цена
03 окт 18:19Suzuki Burgman 150ie 2005god.so rachna kochnica.

Фиксна цена 1650 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.550 €
или предлог цена
03 окт 18:19Aprilia Scarabeo 100ie 2005g.reg.do 20.07.2023god.

Регистрирано цела година до 20.07.2023год. Троши 1,5л.на 100км. Нов...


950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.000 €
03 окт 18:19Beverly S 250ie 2007god.

Увоз од Италија платено се комплет до регистрација. Во одлична состо...


1.650 €
или предлог цена
03 окт 18:19Kymco Agility 125i 2011god.Staklo zdrav.

Фиксна цена 1750 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.550 €
или предлог цена
03 окт 18:19Kymco Downtown 200i 2012god.so 17000km.

Увоз од Италија платено се комплет до регистрација. Од еден сопствен...


2.350 €
или предлог цена
03 окт 18:19Kymco Downtown 300i 2011god.

Фиксна цена 2650 евра. 070-365-150 Увоз од Италија,средени комплет ...


2.400 €
или предлог цена
03 окт 18:18Yamaha Versity 300ie 2004god.

Фиксна цена 1600 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.500 €
или предлог цена
03 окт 18:18Piaggio Liberty 200ie street 2005god.

Фиксна цена 1450 евра. 070-365-150 Увоз од Италија,средени комплет ...


1.400 €
или предлог цена
03 окт 18:18Piaggio Carnaby 200ie 2008god.Staklo zdrav.

Фиксна цена 1700 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.550 €
или предлог цена
03 окт 18:18Aprilia replika e auspusi /075 885 548 075 813 672

3000 ili 2800


50 €
или предлог цена
03 окт 16:58Yamaha xj6 2012

Proizveden 2012. Kupen od Moto Azzurro vo 2013. Servisiran vo Moto ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.300 €
03 окт 12:06HONDA CRF 450 2018

motorotevo besprekorna sostojba ulje menuvano na deset saati mnogu ...


4.900 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
5.500 €
03 окт 11:58BMW S1000RR

Motorot e kako nov so pominati 4700km, bez grebnatinka. Poseduva serv...


1 €
или предлог цена
03 окт 10:46Piaggio Beverly

Se prodava Piaggio Beverly 200cc. Motorot e pali vozi redovno servis...


1.299 €
или предлог цена
02 окт 13:39Honda crf f4

Se prodava honda 600 maksimum zacuvan bez zameni komplet servis pov...


По Договор
или предлог цена
01 окт 17:08YAMAHA YZF-R1 2008

YAMAHA YZF-R1 2008 GPR EXHAUST FULL SUSTEM REG. DO 6 mesec 2023 so...


6.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.300 €
01 окт 12:26YAMAHA XMAX 250 2015 MOMO DESIGN

YAMAHA XMAX 250 2015 MOMO DESIGN MOTOROT E BUKVALNO KAKO NOV VO PERFE...


4.150 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.350 €
01 окт 12:26KAWASAKI ZX10R ABS 2012

KAWASAKI ZX10R ABS 2012 - 22.000km - METZELER MK3 GUMI - Translogi...


9.800 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
10.500 €
01 окт 12:25ZongShen 125cc

ZongSheng 125cc....Reg do 09.2023god.... Cena 990€......Nova zadna g...


990 €
или предлог цена
01 окт 08:24Gilera Nexus 125cc

Se prodava Gilera Nexus 125cc, 2010, garaziran, so pominati 33.000km ...


2.150 €
или предлог цена
30 сеп 21:12YAMAHA X MAX 400 Iron max 2020 god

x max 400 IRON MAX, 4500km ,fabricka garancija do 2023 registriran do...


8.000 €
или предлог цена
30 сеп 14:00Honda CBR600

Honda CBR 600 be vlozuvanje cela godina


3 €
или предлог цена
29 сеп 05:35PIAGGIO BEVERLY 300I.E REGISTRIRAN

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 PIAGGIO BEVERLY 300I.E OD 2010 ...


По Договор
или предлог цена
28 сеп 16:13Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам