137 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SUZUKI V-Strom 1000 cc (DL1000A) 2016 god/kuferi/74 KW

Prodavam SUZUKI V-Strom 1000 kubika (DL1000A) 2016 god. so pominati 1...


10.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.500 €
09 ное 11:06Промовирано

Kawasaki kxf 450

Kawasaki Kxf 450cc.... 2015 godina....Top ,odlicen ..... Napraven gol...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:31Honda CBR600

Honda CBR 600 be vlozuvanje cela godina


3 €
или предлог цена
Вчера 13:52Dragster 800rr

Motorot e vo odlicna sostojba cena po dogovor poveke info na 0762...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:51PIAGGIO TYPHOON 125 UVEZEN OD SVAJCARIJA

PIAGGIO TYPHOON 125 2014 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI...


1.600 €
или предлог цена
Вчера 13:00Aprilia replika e auspusi /075 885 548 075 813 672

3000 ili 2800


50 €
или предлог цена
Вчера 11:01Ducati 695

Ducati 695 vo odl sostojba


1 €
или предлог цена
Вчера 10:27Ducati Monster 696

Odlicna sostojba promenti maslo, filtri, kaisi, lameli, lanec, zvezdi...


3.800 €
или предлог цена
30 ное 20:11Piaggio Liberty 150ie

Godina na proizvodstvo 2015,kupen vo Dynamix 2016. Odlicna sostojba,...


2.250 €
или предлог цена
30 ное 18:50Mondial race 250cc NOV so samo 700km

Registriran cela godina! 071760936 za poveke info 071760936 DARKO


110.000 МКД
или предлог цена
30 ное 13:20Aprilia Scarabeo 100ie 2005g.reg.do 20.07.2023god.

Регистрирано цела година до 20.07.2023год. Троши 1,5л.на 100км. Нов...


950 €
или предлог цена
30 ное 09:47Suzuki Burgman 150ie 2005god.so rachna kochnica.

Фиксна цена 1650 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.550 €
или предлог цена
30 ное 09:47Beverly S 250ie 2007god.

Увоз од Италија платено се комплет до регистрација. Во одлична состо...


1.650 €
или предлог цена
30 ное 09:47Aprilia Atlantic 200ie 2003god.

Фиксна цена 1450 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.300 €
или предлог цена
30 ное 09:47Aprilia Leonardo 300ie 2006god.

Фиксна цена 1700 евра. 070-365-150 Увоз од Италија,средени комплет ...


1.550 €
или предлог цена
30 ное 09:47Beverly S 250ie 2004god.reg.do 01.06.2023god.

Сервисиран во одлична состојба. Регистриран до 01.06.2023год.


1.650 €
или предлог цена
30 ное 09:46Yamaha Versity 300ie 2004god.

Фиксна цена 1600 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.550 €
или предлог цена
30 ное 09:46Piaggio Liberty 200ie street 2005god.

Фиксна цена 1450 евра. 070-365-150 Увоз од Италија,средени комплет ...


1.450 €
или предлог цена
30 ное 09:46Piaggio Carnaby 200ie 2008god.Staklo zdrav.

Фиксна цена 1700 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.550 €
или предлог цена
30 ное 09:46Kymco Agility 125i 2011god.Staklo zdrav.

Фиксна цена 1750 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.550 €
или предлог цена
30 ное 09:46Kymco Downtown 200i 2012god.so 17000km.

Увоз од Италија платено се комплет до регистрација. Од еден сопствен...


2.350 €
или предлог цена
30 ное 09:46Honda crf f4

Se prodava honda 600 f1 maksimum zacuvan bez zameni komplet servis ...


По Договор
или предлог цена
29 ное 21:10BMW F800R 2012

Odlicna sostojba Registriran-mk tabli Ima i kufer original bmw I vizi...


6.500 €
или предлог цена
29 ное 17:13Kawasaki kxf 450 Kawasaki kxf 450cc

Odlicna soatojba 072 241 402 072 241 402


3.000 €
или предлог цена
28 ное 20:40Aprilia Scarabeo 125

Aprilia Scarabeo 125,prva boja.karoseriski odlicen, makedoski tablic...


1.550 €
или предлог цена
28 ное 12:33YAMAHA X-CITY 250 UVEZEN OD SVAJCARIJA

YAMAHA X CITY 250 UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SITE DAVACKI DO R...


2.000 €
или предлог цена
28 ное 10:20Honda CBR 919 RR SC33

Motorot e top, registriran do 10.10.2022, smeneto svekici, semerinzi ...


2.600 €
или предлог цена
27 ное 22:41GILERA NEXUS 500IE

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


2.500 €
или предлог цена
27 ное 21:15Cagiva 125 2t enduro

Motorot e so mk tabli registriran do 5mesec 2023 Masina top 24hp ...


1.000 €
или предлог цена
27 ное 16:50Cena po dogovor

NAPOMENA: Skuterot e uvezen od švajcarija i ne e carinet.


123 €
или предлог цена
27 ное 06:29YAMAHA FZ6 2004

Prodavam Yamaha Fz6n 2004 vo top sostojba Motorot ima pominato 47 000...


3.599 €
или предлог цена
25 ное 17:57GILERA RUNNER VXR 200 ST l

Prodavam GILERA RUNNER VXR 200 ST vo super sostobja ! motorot e vo fa...


2.000 €
или предлог цена
25 ное 08:22HONDA CB 900B HORNET

Се продава мотор HONDA 900B HORNET од 2002 година. Тел. 070/230 689


1 €
или предлог цена
23 ное 17:58Prodavam Suzuki Streetfighter

Prodavam Suzuki GSXR 750cc 93kw 1995god Streetfighter Registriran ...


2.499 €
или предлог цена
22 ное 04:01BMW S1000RR

Povekje info na Viber ili WhatsApp. Motorot e kako nov so pominati 4...


1 €
или предлог цена
21 ное 20:53Aprilia RS 125

Prodavam trkacka Aprilia 125 vozena na Italijanski sampionat,na sampi...


2.500 €
или предлог цена
21 ное 10:00Ducati Hypermotard 800cc

Ducati Hypermotard 800cc 2010g vo odl sostojba


5 €
или предлог цена
16 ное 18:06Gilera Nexus 300cc

Se prodava Gilera Nexus 300cc motorot e registriran so zelen karton ...


3.000 €
или предлог цена
14 ное 11:59Coper MotoHit 125cc PRV GAZDA

Se prodava Coper Moto Hit 125cc od prv gazda. Servisiran redovno prom...


По Договор
или предлог цена
13 ное 10:15Aprilija sportcity 300cc

Se prodava 2010 god reg cela godina 08.2023 napraven mal servis.Povek...


1.800 €
или предлог цена
11 ное 19:55ZongShen 125cc

ZongSheng 125cc....Reg do 09.2023god.... Cena 990€......Nova zadna g...


990 €
или предлог цена
11 ное 18:27Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам