810 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќа

Итно се продава куќа,може замена за стан(со или без доплата) Број за...


45.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
48.000 €
17 сеп 15:36Промовирано

Се продава станбено деловно простор

Се продава станбено деловен простор во Пребег. Два ката од по 120 и 1...


120.000 €
или предлог цена
Денес 20:39Prodavam kukja vo prebeg

Prodavam kukja vo prebeg na ulica 21 maj br 16. Kukjata e so vkupna p...


120.000 €
или предлог цена
Денес 20:39Se prodava kukja vo nas. Desnaci

Населба Деснаци Посебен дел од куќа Прв спрат 94m2 Меѓу кат 45m2...


1 €
или предлог цена
Денес 17:49Se izdava kompletno nov stan

Se izdava kompletno nov luksuzen stan (nikogas vselen ) 2022 godina z...


400 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 17:42Куќа во Штипски Сокак

Продавам куќа во штипски сокак, куќата има 220 м2 и е на три спрата.


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Deloven objekt 1500m2

Se prodava deloven objekt(poranesna konfekcija)Objektot se naoga na z...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Nov stan 50 m2

Se prodava nov stan vo zgradata na Kipper na 2ri kat, 50m2 cena 47.0...


47.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 11:19  НОВ ОГЛАС

Plac i kuka do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


25.950 €
или предлог цена
Денес 10:36Prodavam dukan GTC prizemje 103m2

Prodavam dukan vo trgovski centar prizemje, dukanot e iznajmen pravo ...


69.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 06:50IZNAJMUVAM DVE GARAZI VO 8MI NOEMVRI STIP

IZNAJMUVAM DVE GARAZI VO 8MI NOEMVRI STIP POGODNI ZA POVEKJE RABOTI ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 19:59Насад со лешници Nasad so leshnici

Се продава насад со лешници од сортата тонда џентиле дела ланѓе/трило...


2.000 €
или предлог цена
Вчера 19:57SE PRODAVA KUKA

Into se prodava


150.000 €
или предлог цена
Вчера 18:46Kukata Se dava so kirija

Kukata Se navaga grad na centar na naj atraktivna mesto lisec momenta...


8.000 МКД
или предлог цена
- 93 % Попуст
111.111 МКД
Вчера 18:32kupuvam stan vo prebeg

kupuvam stan so 3 spalni sobi vo prebeg Biljana 070/382-378


111 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 17:55Се продава

Куќа во централно градско подрачје, на 2 спрата


1 €
или предлог цена
Вчера 17:53Се продава куќа

Се продава куќа во центарот на градот (близу зграда промаја). Има пр...


22.000 €
или предлог цена
Вчера 14:03Nivi od 26.133m2 vo Puzderci Probistipsko

Se prodavaat 2 nivi vo Probistipsko Puzderci / Stamirovci, so imoten ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:37Se prodava Vila vo naselba Zeleznicka

Se prodava vila vo naselba dolnaZeleznicka. Vilata raspolaga so 62m2-...


24.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
24.999 €
Вчера 11:50Izdavam garazi/garaza/magacin vo zgrada KUBUS

Izdavam dve garazi spoeni


1 €
или предлог цена
Штип

Гаражи

Вчера 09:39Prodavam sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste

Se prodava sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste koe se granici so ...


25 €
или предлог цена
Вчера 07:44Prodavam sopstveno zemjiste

Se prodava zemjiste vo gradezen reon ( se granici so placot na novata...


20 €
или предлог цена
Вчера 07:43Prodavam sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste vo Stip

Se prodava sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste vo Prebeg karsi na...


13 €
или предлог цена
Вчера 07:43IZDAVAM DELOVEN OBJEKT 400 M2 HALA I 500 M2 NASTRESNICA

DELOVEN OBJEKT 400 M2 HALA I 500 M2 NASTRESNICA 10 DEKARI POVRSINA NA...


11.111 €
или предлог цена
Вчера 03:29Se izdava deloven objekt na ul.Ivo Lola Ribar Stip

Se izdava deloven objekt na ul.Ivo Lola Ribar 90 m.


1.111.111 €
или предлог цена
Вчера 03:29Kupuvam stan

Kupuvam stan 30-40 kvadrati. Prednost naselba 8-mi Noemvri. Realni po...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

22 сеп 22:13VIKENDICA

Predmet na prodazba e vikend kukja od 82 kvadrati, 1200 kvadrati razr...


По Договор
или предлог цена
22 сеп 22:05ШТИП с ДРАГОЕВО НИВА ( НИВИ )

- СЕ ПРОДАВААТ 2 НИВИ ВО СЕЛО ДРАГОЕВО ШТИПСКО - 2 СЕ ЧИСТ ИМОТЕН ЛИ...


1 €
или предлог цена
22 сеп 19:45Se izdava deloven prostor 600m2

Se izdava 600m2 deloven prostor po povolna cena. Adresa: Naselba Pr...


1 €
или предлог цена
22 сеп 14:58Нов Деловен простор

Се издава нов деловен простор погоден за повеќе намени, на само 100м ...


15 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

22 сеп 14:53Deloven prostor vo Makedonka

Se izdava Nov Deloven prostor 250kv + kancelariski prostor 60kv + m...


По Договор
или предлог цена
22 сеп 14:01Prodavam ili menuvam KUKA so golem plac

Placot Imotot se naoga na dolna zeleznicka posle silusite i pivarata,...


38.000 €
или предлог цена
22 сеп 13:37Izdavam Garaza vo Senjak Povolno

Izdavam planska garaza vo Senjak ul Nobelova vo prviot red odma naspr...


50 €
или предлог цена
Штип

Гаражи

22 сеп 13:37Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii

СЕ ИЗДАВА УНИКАТЕН ПРОСТОР ЗА ПРОСЛАВИ Локација :20 -ти километар ...


1 €
или предлог цена
22 сеп 13:11Куќа во Штипско Ново Село

Се продава куќа на прекрасна локација во Штипско Ново Село, веднаш на...


По Договор
или предлог цена
22 сеп 12:42Dukjan / Kancelarija

Se izdava dukjan pozadi trgovski centar na prvi sprat, pogoden za kan...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

22 сеп 11:56Prodavam Kukja vo Stip zona1

Kukjata e so potkrovje i golema tarasa 85m2 dole 85m2 gore 50m2 ga...


40.000 €
или предлог цена
22 сеп 10:48Se prodava imanje 1 hektar so kukja

Se prodava imanje 1 hektar so kukja. Ima i bazen, zagraden prostor. B...


50.000 €
или предлог цена
22 сеп 10:14Prodavam sprat od kuka vo centarot na gradot

Se prodava goren sprat od kuka vo centarot na gradot (kaj doktor Z...


60.000 €
или предлог цена
21 сеп 19:23Se prodava stan vo centarot na gradot

Se prodava stan vo centarot na gradot. Stanot e na treti sprat so po...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

21 сеп 19:23Се продава дуќан, деловен простор

На одлична локација до плоштад и безистен. Плоштад Тошо Арсов бр 67 ...


2.700 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

21 сеп 18:43Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам