Кисела Вода
                   
5552 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes Actros Euro6

Se prodavaat -Mercedes Benz Actros 1842 2012 so pominati 870 000k...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 13:00Промовирано

-MERCEDES BENZ E250 CDI -AVANTGARDE 2010 GOD

-MERCEDES BENZ E250 CDI ✅ -AVANTGARDE 2010 GOD ✅ -KM 220.000 ✅ -...


12.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 12:25Промовирано

Citroen C3 1.1 2008godina so plin - Garaziran

Citroen C3 1.1 so atestiran plinski ured kolata e 2008godina registr...


3.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 11:36Промовирано

MERCEDES-BENZ E220 AVTOMATIK W212 170ks AVANTGARDE

Mercedes E220 170ks Avtomatik - Registriran do 04 / 2024...


11.800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 12:18KIA CEED 2018 1.4 CRDI 66 kw -- 6 Mes.garancija

Nov uvoz GERMANIJA Plateni site davacki do registracija Bez zabeles...


10.850 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 12:15TORROT MUVI CITY 2020-skuteri struja x 5komada

Na prodazba skuteri na struja Uvoz germanija Spansko proizvodstvo ...


2.350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Електрични скутери

Денес 12:15CITROEN C3 PICASSO 2010 1.6HDI EXCLUSIVE - 6 Mes.garancija

Top sostojba Nov uvoz Plateni site davacki do registracija Bez z...


5.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 12:15KIA CEED 2009 1.6 CRDI -- 6 mes.garancija

Nov uvoz Plateni site davacki do registracija Bez zabeleski i dopol...


4.850 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 12:12CITROEN C4 2010 1.6 HDI --6Mes.garancija

1


4.390 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 12:12PEUGEOT 308 2020 1.5 HDI NAVI 6 Brz. -- 6 Mes.garancija

Nov uvoz Plateni site davacki do registracija Bez zabeleski I dop...


12.350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 12:12VW POLO 1.2TDI 55KW UVOZ GERMANIJA

KOLATA E VO BESPREKORNA SOSTOJBA OD PRVI GAZDI KUPENA SO REDOVNI SERV...


5.799 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 12:07HYUNDAI I30 1.6CRDI 66KW UVOZ BELGIJA

KOLATA E VO BESPREKORNA SOSTOJBA OD PRVI GAZDI KUPENA SO REDOVNI SERV...


5.699 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 12:07PEUGEOT 508 1.6 E-HDI 82KW AUTOMATIC NOVA

KOLATA E VO BESPREKORNA SOSTOJBA OD PRVI GAZDI KUPENA SO REDOVNI SERV...


9.199 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 12:07RENAULT SCENIC 1.5DCI 63KW Expression

KOLATA E VO BESPREKORNA SOSTOJBA OD PRVI GAZDI KUPENA SO REDOVNI SERV...


5.699 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 12:07NISSAN QASHQAI 2017 1.5 Dci --6Mes.garsncija

1


14.990 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 11:57PASSAT B7 2014 2.0 TDI DSG NAVI.KAMERA -6 mes.garancija

Top stojba Bez zabelski


12.990 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 11:57FIAT PUNTO 12 16v

KOLATA E VO SUPER SOSTOJBA SERVISIRANA KOMLPLET NA KOLATA NEMA STO DA...


2.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 11:56Polovni delovi Suzuki swift

Polovni delovi za Suzuki swift do straf po razumni ceni Telefon za k...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Авто делови и Авто Опрема / Останато

Денес 11:52Opel Astra H 1.7 (110 hp)

Се продава Opel Astra H 1.7 (82kW, 110 hp), 2008 година - COSMO опре...


4.800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 11:52Renault Clio 1.2i

Renault Clio 1.2 benzin 194.000km pominati vo dobra sostojba, registr...


1.050 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 11:46Lancia Ypsilon 1.2i 2008g

Prodavam Lancia Ypsilon 1.2i 2008 godina na proizvodstvo i pominati 1...


3.100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 11:45CITROEN C4 2015 1.6 HDI 68KW -- 6 MES.GARANCIJA

1


6.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 11:42TOYOTA AURIS 2010 1.4 D-4D 66KW- 6Mes.garancija

Nov uvoz Top sostojba Plateni site davacki do registracija Bez z...


5.850 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 11:42RADIO ZA AVTOMOBIL

Novo neotpakuvano 075248405


900 МКД
или предлог цена
Денес 11:37Citroen C3 1.1 2008godina so plin - Garaziran

Citroen C3 1.1 so atestiran plinski ured kolata e 2008godina registr...


3.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 11:36Se prodava odlicno socuvan dizel - POTROSUVACKA 5L DIZEL

VW Passat 1.6 Dizel 2011 godina Odlicno sostojba, visoko nivo na op...


9.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 11:36OPEL ASTRA 2011 1.7CDTI -6Mes.garancija

Nov uvoz Plateni site davacki do registracija Bez zabeleski i dopol...


6.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 11:24RENAULT MEGANE 2018 1.5Dci 130 Tkm 6meseci garancija

Nov uvoz Plateni site davacki do registracija Bez zabeleski I dopol...


10.350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 11:24POLOVNI DELOVI ZA MERCEDES A KLASA A140 A170

POLOVNI DELOVI ZA MERCEDES A140 A160 A170 W168


1 €
или предлог цена
Денес 11:222016G-NAVIGACIJA-KLIMA*PEUGEOT 208 1.6BLUEHDI 75KS*TEMPOMAT

SE PRODAVA PEUGEOT 208 1,6BLUEHDI 75KS NAVIGACIJA GOD.NA PROIZVODSTVO...


7.100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 11:18PEUGEOT 208 NAVIGACIJA 1,6BLUEHDI 75KS 2016G*KLIMA*TEMPOMAT*

SE PRODAVA PEUGEOT 208 1,6BLUEHDI 75KS NAVIGACIJA GOD.NA PROIZVODSTVO...


7.100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 11:08FORD FIESTA 1.3 BENZ. 2008 DELOVI

tel. 075 244 571


3 €
или предлог цена
Денес 11:03FORD MONDEO MK4 DELOVI

tel.075 244 571


3 €
или предлог цена
Денес 11:03FORD FIESTA 2011 1.25-1.4-1.6 BENZIN

TEL. 075/244 571


7 €
или предлог цена
Денес 11:03MERCEDES C220 170KS BlueEfficiency UNIKAT

KOLATA E VO BESPREKORNA SOSTOJBA OD PRVI GAZDI KUPENA SO REDOVNI SERV...


12.300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 11:03FORD KA FIESTA FOCUS MONDEO C MAX S MAX DELOVI

Se za FORD


7 €
или предлог цена
Денес 11:03OPEL CORSA 1.3 CDTI 16V COSMO PERFEKTNA

KOLATA E VO BESPREKORNA SOSTOJBA OD PRVI GAZDI KUPENA SO REDOVNI SERV...


3.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 11:03Citroen DS3 1.6 HDi SPORT Servisna kniska

KOLATA E VO BESPREKORNA SOSTOJBA OD PRVI GAZDI KUPENA SO REDOVNI SERV...


6.950 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 11:03FORD FIESTA 1.4 TDCI 2010 DELOVI

tel. 075 244 571


3 €
или предлог цена
Денес 11:02FORD KA 1.2 2011 BENZIN DELOVI

Tel. 075 244 571 se za KA


7 €
или предлог цена
Денес 11:02FORD FOCUS FOKUS 2.0 I 1.8 16V BENZIN DELOVI

Tel. 075 244 571


3 €
или предлог цена
Денес 11:02FORD FOCUS C MAX S MAX GALACSI KUGA MONDEO 2.0 TDCI MOTOR

Tel. 075 244 571


7 €
или предлог цена
Денес 11:01CITROEN C4 PICASSO 1.6 DIZEL 82KW AVTOMATIK 2011 GODINA

CITROEN C4 PICASSO 1.6 DIZEL 82KW AVTOMATIK PROIZVEDEN 2011 GODINA FU...


6.199 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 10:59Страна 1 од 139

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам