1176 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mikser za testo ili meso

Se prodava malku koristen mikser za testo ili meso napraven od nergos...


1 €
или предлог цена
25 сеп 10:42Промовирано

Kombinirka so 3 operacii

Prodavam kombinirka so 3 operacii *Abrihter 40cm so 3 noza *Pila 30...


1.200 €
или предлог цена
Вчера 21:32KOMPRESOR TRUDBENIK DOBOJ 500L

Prodavam kompresor vo ispravna sostojba 500l motor trofazen 4kw,rabot...


1.500 €
или предлог цена
Вчера 21:32Pp aparati s-6

Prodavam 4 pp aparati s-6 novi kupeni pred 3 godini za dukjan. Cena ...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:32Mestenje struganje lakiranje parket

Kvalitetno mestenje struganje lakiranje na parket patos ...


10 €
или предлог цена
Вчера 21:00Motor za ventilacija

Trofazen motor za ventilacija so aluminijumska turbina precnik 40cm,0...


80 €
или предлог цена
Вчера 18:59ALUMINSKI KOVANI I ROLETNA OGRADI

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA SITE VIDOVI OGRADI KAPII


45 €
или предлог цена
Вчера 18:57SUSAC ZA VOZDUH BLITZ GERMANY

SUSAC ZA VOZDUH ODLICNA SOSTOJBA !!!!


640 €
или предлог цена
Вчера 14:37  НОВ ОГЛАС

zavaruvanje/pistol so ladenje/co2/ac dc/inoks

✅zavaruvanje ✅co2 ✅tig ✅aluminium ✅argon nov pistol so ladenje 4/30m...


120 €
или предлог цена
Вчера 14:32Pekarska oprema

Se prodava pekarska oprema Duvalka fortis 600e Duvalka unoks 70...


650 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

Вчера 14:04Se prodava Pekarska oprema mikser komora

Pekarska oprema mikser komora Laminator hitno Pecka fortis na plin


1 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

Вчера 14:04Elektricna mini pecka/ OUTLET

Промо цена за ограничени количини !!! Fortis® електрична мини печка ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:27  НОВ ОГЛАС

Drobilka za drvo so cekicara

2 vo 1, Drobilica, Drobilka za drvo do 60mm + Cekicara Hammermuhle C...


2.600 €
или предлог цена
Вчера 13:00Toster za vafli profesionalen/ OUTLET

OUTLET понуда за последно парче!!! Професионален Fortis® дупли ротац...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:47  НОВ ОГЛАС

Profesionalen salamander gril/ OUTLET

OUTLET понуда за последно парче Моќен и професионален саламандер г...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:33  НОВ ОГЛАС

Masini za sienje

Prodavam 2 NOVI ne koristeni Industriski masini za sienje BROTHER


250 €
или предлог цена
Вчера 12:07Krojacka nikolaidis cirkular 2006 god 6 kw so predrezac

Krojacka nikolaidis 2006 god proizvedena,so dva motori edniot e predr...


1.600 €
или предлог цена
Вчера 11:10Dachsenwerk Transformator Trafo 400kva kw

Se prodava trafo transformator Marka: Dachsenwerk Tip: KDN 400/20 ...


35 €
или предлог цена
Вчера 10:54Wap visok pritisok 250 bar

Se prodava wap inter pump 250 bara mnogu mokjen servisiran spremen za...


800 €
или предлог цена
Вчера 09:59Profesonalna oprema za pekara

Комплетна професионална опрема за пекара : Гасни или електрични печк...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:50Cirkular einhel

Novi cirkulari na Einhell doneseni od germanija 2 kw. Motor ..250 pi...


12.800 МКД
или предлог цена
Вчера 08:41SE PRODAVA RAKIJA OD MODRA SLIVA

Se prodava rakija od modra sliva STENLEJ prirodna domasna bez nikakv...


10 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
600 €
Вчера 06:49Се издава дуќански простор

Се издава дуќански простор 70м2 2 Тоалета 2 Врати за Влез/Излез Ду...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

02 окт 22:19Elektromotor Germanski 1KW monofazen

Elektromotor 1.2 KW monofazen.


120 €
или предлог цена
02 окт 21:21UNIOR racna busilica

Vo dobra kondicija


1.200 МКД
или предлог цена
02 окт 20:29Ventilaror

Poloven odlicen ventilator


3.800 МКД
или предлог цена
02 окт 20:28konec poliester za koza

Konec poliester za koza I tapaciranje so golemina 10-ka, 20-ka,30-ka,...


100 МКД
или предлог цена
02 окт 20:28SUSAC ZA VOZDUH BLITZ GERMANY

SUSAC ZA VOZDUH ODLICNA SOSTOJBA !!!!


640 €
или предлог цена
02 окт 19:24Машина за производство на тоалетна хартија

КОНТАКТ: 070 253 997 Машините се со трофазни мотори и се во одличн...


1 €
или предлог цена
02 окт 17:48Mašini za proizvodstvo na Mebel

Mашини за производство на мебел Komplet masini za proizvodstvo na Me...


По Договор
или предлог цена
02 окт 16:40Masina za okrugli oluci 8 20sm dolzina

Mehanicka masina za okrugli oluci ispravna samo kes


2.500 €
или предлог цена
02 окт 16:22BURGII za DRVO “ HELLER “ od 3 do 10 mm

Prodavam novi Burgii za drvo, “ HELLER “ i toa od 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9...


1.500 МКД
или предлог цена
02 окт 11:40SE PRODAVA PEKARSKA OPREMA

Se prodava pekarska oprema 1. pecki na struja 55x55 sm, 9 kw - 2 ko...


1 €
или предлог цена
02 окт 11:17Hilti stemaci

Novi kako na slikite


100 €
или предлог цена
02 окт 10:52Bitovi DeWALT - 32 SET

Prodavam set so 31 bita, marka: DeWALT, kupeni vo Germanija. Prakam p...


1.500 МКД
или предлог цена
02 окт 10:27ARMIRACKI KLESTI - KNIPEX 300 i 280 mm

PRODAVAM novi armiracki klesti KNIPEX kupeni vo Germanija . BOJA: SIn...


2.100 МКД
или предлог цена
02 окт 10:26Чук PICARD

Prodavam ЧУК - PICARD, Germanski, mnogu kvaliteten i udoben za rabota...


2.000 МКД
или предлог цена
02 окт 10:26Zelezni profili unp osmuca

Se prodava unp profili osmica dolzina na eden 660 sm dimenzija 8x4 5 ...


2.800 МКД
или предлог цена
02 окт 09:55Masina za saienje SHARK

Kako nova koristena Samo nekolku pati za domasna potreba


3.500 МКД
или предлог цена
02 окт 09:53Masina za sienje Bagat Багат машина за шиење shienje šienje

Багат машина за шиење, врти комотно, не знам дали шие.


800 МКД
или предлог цена
02 окт 08:45Boca za co2

Boca za CO2 Orginal jugoslovenska 5 kg Tel 070-857-399


1 €
или предлог цена
02 окт 08:21Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам