Подкатегорија:
                   
63 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DELOVEN PROSTOR TETOVO !!!! 2500eur/1m2

Atraktiven stan za prenamena vo deloven prostor na top lokacija vo Te...


2.500 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

DELOVEN PROSTOR TETOVO !!!! 2500eur/1m2

Atraktiven stan za prenamena vo deloven prostor na top lokacija vo Te...


2.500 €
или предлог цена
Денес 13:00Се издава деловен простор на ул. Јане Сандански во Тетово

Се издава деловен простор во Тетово на ул. Јане Сандански. Деловниот...


300 €
или предлог цена
Денес 12:15ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА УЛ. ИЛИНДЕНСКА ГТЦ

Деловен Простор - запишан на ИЛ 30531 КО ТЕТОВО - 3, во вкупна површи...


3.939.382 МКД
или предлог цена
Вчера 09:39Lokal na prizemje vo trgovski centar

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na Lokal vo Trgovski Centar vo Teto...


260.000 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
300.000 €
28 сеп 22:25Se prodava deloven prostor vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na deloven prostor vo strog Centar ...


55.000 €
или предлог цена
28 сеп 09:49Се продава Деловен простор од 107m2 и подрум од 7m2

Просторот е на приземје со површина од 107m2 и подрум од 7m2 Со мож...


2.500 €
или предлог цена
25 сеп 17:32Se prodava Lokal od 30m2 super cena

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na lokal - deloven prostor vo blizin...


30.000 €
или предлог цена
19 сеп 13:59Deloven prostor od 76m2 vo Tetovo

Se prodava deloven prostor vo centarot na Tetovo. Delovniot prosto...


65.000 €
или предлог цена
31 авг 08:31Deloven prostor vo Tetovo

Se prodava deloven prostor od 107m2 na odlična lokacija vo Tetovo. S...


2.500 €
или предлог цена
22 авг 17:40Се издава деловен простор во куќа позади Тетовчанка

Се ИЗДАВА екстра реновиран деловен простор од 108 m2 во објект куќа, ...


350 €
или предлог цена
10 авг 13:38Se prodava deloven prostor vo Gorna Carshija vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na lokal/deloven prostor vo Gorna C...


85.000 €
или предлог цена
10 авг 11:56Lokal deloven prostor vo Gorna Čaršija

Prodažba na lokal/deloven prostor vo agencija Chanak 📏POVRŠINA: ...


84.999 €
или предлог цена
29 јул 13:00Prodažba na deloven prostor - mezanin

Prodažba na deloven prostor - mezanin 📏POVRŠINA: 63 m2 ⛳️ LOKACI...


89.999 €
или предлог цена
10 јул 01:46LOKAL-DELOVEN PROSTOR NA GLAVNA ULICA VO CENTAR

Prodažba na deloven prostor vo centar, na edna od najbaranite lokacii...


84.999 €
или предлог цена
10 јул 01:44Prodažba na deloven prostor vo strog centar

Prodažba na deloven prostor vo strog centar na odlična lokacija 👍 ...


64.999 €
или предлог цена
10 јул 01:39Se izdava deloven prostor od 150m2

Се издава деловен простор од 150м2 приземје и плус 60м2 подрум(по пот...


По Договор
или предлог цена
04 јун 17:50Se izdava deloven prostor od 60m2 vo Tetovo

Se izdava deloven prostor na mirna lokacija vo Tetovo. Delovniot p...


250 €
или предлог цена
26 мај 14:48BARAME MAGACINSKI PROSTOR 150-200 M2 TETOVO

BARAME MAGACINSKI PROSTOR SO POVRSINA OD 150-200 M2, VO TETOVO, ZA IZ...


По Договор
или предлог цена
13 мај 12:08Деловен простор, локал карши Авто Стар Плус Технички

Се издава атрактивен деловен простор со квадратура од 12 м2, на ул...


По Договор
или предлог цена
11 апр 15:06Deloven prostor od 32m2 - ZDRAVESKI

Се продава деловен простор во Тетово – горна чаршија. Деловниот прос...


104.000 €
или предлог цена
08 апр 14:43Deloven prostor od 76m2 vo centar - ZDRAVESKI

Се продава деловен простор во центарот на Тетово. Деловниот простор ...


65.000 €
или предлог цена
08 апр 14:35изнајмува деловен простор

Jepet me qera ambjent zyre ne katin e pare me keto karakteristika: ...


120 €
или предлог цена
07 апр 13:16Coworking простор Тетово

EN - https://i-solve.info/coworking AL - https://i-solve.info/sq/cow...


5 €
или предлог цена
04 апр 10:44Se izdava deloven prostor od 170m2 vo Tetovo

Se izdava deloven prostor vo Tetovo. Delovniot prostor se sostoi o...


1.200 €
или предлог цена
28 мар 11:28Prodažba na deloven prostor-mezanin, za najrazlični dejnosti

Prodažba na deloven prostor - mezanin, za najrazlični dejnosti!!!! ...


1.550 €
или предлог цена
08 мар 15:27Prodažba na lokal vo blok 70 (sproti Sistina oftalmologija)

Prodažba na lokal vo blok 70 ( sproti Sistina oftalmologija ) 📏PO...


58.999 €
или предлог цена
08 мар 15:26Atraktiven lokal vo strog centar na glavna ulica

Atraktiven lokal vo strog centar nasproti posta. Namena: SUTAREN DEL ...


1 €
или предлог цена
03 мар 00:16Stomatoloska ordinacija zabna ambulanta

Se izadava pod naem kopletno opremena i razrabotena stomatoloska ambu...


По Договор
или предлог цена
27 фев 21:27Deloven prostor vo Tetovo – gorna čaršija.

Se prodava deloven prostor vo Tetovo – gorna čaršija. Delovniot pr...


99.000 €
или предлог цена
22 фев 09:45Deloven prostor od na 1 kat vo najstrog centar

Prodaden! deloven prostor na 1 kat vo najstrog centar na Tetovo, ren...


69.999 €
или предлог цена
19 фев 12:45Prodažba na deloven prostor

Prodažba na deloven prostor 📏POVRŠINA: • 60 m2 deloven prostor...


90.000 €
или предлог цена
12 фев 13:00Dukjan od 9m2 vo Tetovo

Se izdava dukjan vo Tetovo. Dukjanot ima vkupna površina od 9m2 i ...


100 €
или предлог цена
02 фев 08:58Lokal od 121m2 vo blizina na poshta

Prodaden, lokal od 121m2 na 1 kat vo blizina na poshta so pogled na g...


100.000 €
или предлог цена
03 јан 12:40Deloven ptostor od 120m2 vo Tetovo - ZDRAVESKI

Се продава деловен простор на главна улица во близина на Тетовчанка. ...


215.000 €
или предлог цена
24 дек 09:53Se prodava Lokal od 25m2

Se prodava lokal vo GTC na 2 kat, moznost za zamena so stan. Cenata n...


25.000 €
или предлог цена
18 дек 11:53Se prodava razraboten restoran za svadbi

>>>Unikatna ponuda se prodava razraboten restoran za svadbi, na odlic...


1.799.900 €
или предлог цена
18 дек 11:52atraktiven lokal so sopstvena bavca vo STROG CENTAR

Se prodava mnogu atraktiven lokal vo Tetovo vo strog centar. Lokalot...


165.000 €
или предлог цена
10 дек 13:42Deloven prostor od 120m2 vo Tetovo

Se prodava deloven prostor na glavna ulica vo blizina na Tetovčanka. ...


215.000 €
или предлог цена
07 дек 09:44deloven prostor idealen za kancelarija

super PONUDA,samo vo agencija "CHANAK" SE PRODAVA!!! lokal 30m2...


33.500 €
или предлог цена
28 авг 08:47Se prodava Lokal od 71m2 vo Skopje

Se prodava lokal od 71m2 na super lokacija vo blizina na soborna crkv...


250.000 €
или предлог цена
20 авг 01:14Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам