Карпош
                   
264 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Velosiped Max Diva 5.0

Велосипедот е супер зачуван и нема никакви траги на користење. Буквал...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 21:25ROAD BIKE SHOCKBLAZE PRO57

ODLICNO SOCUVAN


499 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 20:18Детски велосипед Lucy

Продавам одлично зачуван и целосно функционален детски велосипед Lucy.


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 11:50BULLS KAKO NOV 2019 g XT .SUNTOR AIR

BULLS KING COBRA KAKO NOV 2019 G Golemina na ram : M/46 cm Gumi : 2...


470 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 11:29VELOSIPED POLAR 27.5 L

VELOSIPED POLAR 27.5 L socuvan i ispraven


290 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

18 авг 23:41Продавам велосипед 24“

Продавам детски велосипед 24“ купен од Вучко во многу солидна состојб...


7.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

18 авг 21:10Telefunken

Telefunken velosiped, se rasklopuva kako harmonika, socuvan ko nov e ...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

18 авг 18:14prodavam velosiped tour de swiss gradski

prodavam velosiped tour de swiss gradski vasko da gama so nexsus shim...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

18 авг 12:11Detski velosiped 24"

Prodavam detski velosiped Sobim 24" vo odlicna sostojba.


3.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

17 авг 17:55Детски точак РОГ

Продавам детско точаче РОГ словенски исправно цена е колку ќе дадете ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

17 авг 16:33детски точак

за цена ќе се договориме


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

17 авг 15:17Tocak za deca

Tocak za deca


1.150 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

17 авг 11:45SCOTT speedster S30 road bike

Velosipedot e odlicen Carbon predna vila i odlicna oprema


430 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
450 €
Карпош / Скопје

Велосипеди

17 авг 10:48SCOTT CR1 56ka FULL CARBON

Velosipetot e odlicen


850 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

17 авг 10:48SPECIALIZED roubaix FULL CARBON

Velosipedot e vo odlicna sostojba 54ka ili 56ka


850 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

17 авг 10:48Prodavam trek velosiped

Prodavam trek gradski velosped vo top sostojba. Sodrzi kvalitetni del...


18.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

17 авг 09:57Prodavam velosiped

Prodavam velosiped RelighRX1.0


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

17 авг 09:57Specialized Crosstrail

Specialized Crosstrail Size: M Trkala: 28" 2019 god 500€ *Na s...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

17 авг 09:49Ghost Kato (model 2022) Aktuelen model

Ghost Kato Size: M Trkala: 29" 2022 god 550€ *Istiot model vo ...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

17 авг 09:49DETSKI VELOSIPED

Prodavam detski velosiped.Cena 2200 mkd.Tel: 072-252-508.


2.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

17 авг 07:06CUBE NUROAD PRO FE 2021 Gravel

Shimano Tiagra 34/50 , 2x10 Gravel Trekking bike 2021 god KAKO NOV go...


900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

16 авг 21:33Velosiped Cross Traktion SL1 27.5

Se prodava mnogu malku koristen velosiped CROSS TRAKTION SL1 27.5. Ja...


210 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

16 авг 19:31Velosiped kako nov

Velosiped kako nov. INFO --077 641 431--


3.500 МКД
или предлог цена
- 30 % Попуст
5.000 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

16 авг 16:54Женски точак tocak велосипед

Одличен женски точак.


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

16 авг 15:15Mountain bike tocak точак

Се продава точак во одлична возна состојба.


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

16 авг 15:09Se prodava velosiped SOBIM 20"

Se prodava detski velosiped SOBIM so 20" trkala, so 6 brzini. Na velo...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

16 авг 14:57Prodavam velosiped

Se prodava velosiped donesen od Shvajcaria ispraven se funkcionira na...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

16 авг 12:18ROAD BIKE ROUBAIX

ODLICEN


499 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

16 авг 10:29Prodavam Carver velosioed

Prodavam Carver velosioed


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

15 авг 18:36Kako nov SCoTT

Samo so 100 km pominato Aspect 950 1god star Voopsto ne vozen.


650 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
700 €
Карпош / Скопје

Велосипеди

15 авг 14:45CUBE REACTION GTC CARBON 27.5/ KAKO NOV

РАМ . GTC CARBON Twin Mold Monocoque Technology, ARG2, Tapered Headtu...


930 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

15 авг 13:39Vlosiped -Tocak Kako Nov

Se prodava velosiped malku koristen kako Nov komplet vo fabricka sost...


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

14 авг 18:55Gradski tocak

Gradski velosiped hercules kako nov


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

14 авг 17:1329" Boost novi trkala Shimano microspline Schwalbe

Shimano Deore glavini (HB-MT400-B / FH-MT410-B) AlexRims MD23 obraci...


130 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
150 €
Карпош / Скопје

Велосипеди

14 авг 08:02Velosiped "Swiss Olympic"

Prodavam velosiped "Swiss Olympic" - 12 brzini


7.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

13 авг 15:24METALEN NEUNISTLIV TROTINET ZA SEKOJA VOZRAST

METALEN NEUNISTLIV TROTINET ZA SEKOJA VOZRAST NEVEROJATEN KVALITET...


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

13 авг 13:27Frontera 21 speed

Točakot e vo super sostojba Gumite se odlični Kočnici i brzini ispr...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

13 авг 13:12Apachi 18 speed

Točakot e vo odlična sostojba Dobri gumi Kočnici i brzini ispravni...


2.500 МКД
или предлог цена
- 58 % Попуст
6.000 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

13 авг 13:11Машко/ женски точак- велосипед

Точак Пасат во одлична состојба


3.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

13 авг 12:25Velosiped

Odlicen velosiped so 18 brzini bez dopolnitelni trosoci Kon.0708267...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

13 авг 08:24Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам