Кисела Вода
                   
1540 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Нов неотпакуван храст паркет

Продавам нов и неотпакуван храст паркет. Цената е за м2. Имам 27м2.


1.300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Паркет

Вчера 13:40НОВ ОГЛАС
Промовирано

Stolici

stolici 50 kom Tel 070266841


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 22:16ELEMENT ZA KONDURI

SE PRODAVAAT PLAKARI ZA KONDURI,SO Tri VRATI,DVOREDNI DIMENZII:Dlabi...


3.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
4.100 МКД
Кисела Вода / Скопје

Останато

Вчера 22:10Drveni Dupli Prozori so vnatresni venecijaneri

Продавам зачувани Дрвени прозори, со дупли крила и дупли стакла и вна...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:48Уљен радијатор

Се продава уљен радијатот.


2.400 МКД
или предлог цена
Вчера 20:54Теписи

Се продаваат теписи со следниве димензии 167*233, 1000 денари, 160*22...


1.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Вчера 20:53Beko masina za perenje cela ili vo delovi

masinata raboti samo lagerot od bubanjot se ukoci moze i na delovi


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:29ПРОДАВАМ РОЈСВАТНО ЛАВАБО

ПРОДАВАМ КВАЛИТЕТНО ПОЛОВНО РОСВАЈТ ЛАВАБО ЧЕТВРТАСТО 50*60 ДОСТА...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

Вчера 20:16WIFI ALARM

Wifi alarm нов модел со модерен дизајн, со централа со лед дисплеј...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:01Komoda za TV

Se prodava mnogu zacuvana komoda za TV na trkalca.


1.500 €
или предлог цена
Вчера 19:16Masa za dnevna

Se prodava masa za dnevna 100x60 , nova


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 18:09Tapaciranje Na stolici ekstra ceni

Tapaciranje Na stolici vo matrijal i eko koza so vas ili nas matrijal...


350 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 18:08ROLETNI ROLO ZEBRA KOMARNICI VENECIJANER VARIOLAJT

Автоматизирано производство проследено со професионална монтажа и сер...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:06ROLO VENECIJANER VARIOLAJT ZEBRA ROLETNI KOMARNICI

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - Р...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Вчера 18:05Serpa i Tava rosvaj

serpa so kapak rosvaj odlicna 40 cm visina 18 cm Bratstvo Ohrid


120 €
или предлог цена
Вчера 17:01Prenosna klima vivax

Koristena dve sozoni


250 €
или предлог цена
Вчера 16:47Podno greenje

Imam neupotrebeni paneli 2x2 edno parce 3x2 dve parcinja Cena po d...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

Вчера 16:47NAJEFTINI 6 KOMORNI PVC VTARI I PROZORI

Izrabotuvam 6 komorni PVC vrati i prozori kon.tel 075 204 174


111 МКД
или предлог цена
Вчера 16:30Profesionalna montaza na ***LAMINAT***

Profesionalna montaza na sekakov vid na laminat,brzo I kvalitetno od ...


80 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Ламинат

Вчера 15:39Продавам ФРИЖИДЕР 220 л. ефтино

Итно и ефтино продавам фрижидер од 220 л, со комора за смзнување и об...


40 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вчера 15:00  НОВ ОГЛАС

IZRABOTKA NA SPALNI I DECKI KREVETI

IZRABOTKA NA METALNI KREVETO SPALNI SO VRVEN KVALITET. IZRABOT...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 14:39PARKING RAMPI NAJ EFTINI

IZRABOTUVAM MONTIRAM RAMPI PO NAJNISKI CENI VO SEKOE VREMA IMA NA ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Вчера 14:38IZRABOTKA NA SAKSII ZARDINJERI

IZRABOTKA NA DRVENI SAKSII POSEKAKVA GOLEMINA I BOJA PO ZELBA 070 552...


25.463 €
или предлог цена
Вчера 14:38PRODAVAM VISOKA BARSKA MASA KONJOPOI

PRODAVAM NOVI KONJOPOI 070. 552. 109 ZLATKO


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 14:38TRPEZARISKI MASI MASA KLUP MASICkI I STOlCINJA

Prodavam trpezariska masa 140×80×75 klup maaicka 102×54×44 070 -55...


2 €
или предлог цена
Вчера 14:22Нов и неотпакуван таркет

Продавам нов и неотпакуван таркет за околу 6-7м2. Цената е по м2. Се ...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Паркет

Вчера 14:01  НОВ ОГЛАС

Нов неотпакуван храст паркет

Продавам нов и неотпакуван храст паркет. Цената е за м2. Имам 27м2.


1.300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Паркет

Вчера 13:40  НОВ ОГЛАС

Klub masa

Italijanska staklena klub masa


7.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 13:38Se prodavaat lusteri za dnevna soba

Se prodavaat 3 lusteri za detska ili dnevna soba


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

Вчера 13:21Izrabotuvame PVC i aluminiumski prozori i vrati

Визант Метал ДООЕЛ, фирма со долгогодишно искуство ви нудиме професио...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:57Izrabotka na kujni po merka

Profesionalna izrabotka na kujni po merka. 3D prezentacija na lice m...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 12:44PRODAVAM STARINSKI RETRO REGAL VITRINA

Продавам ретро старински регал, витрина со шифоњер. Во одлична состој...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 11:31PRODAVAM MASA ZA TV

Продавам маса за ТВ


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 11:30Клима уред Беко 3,5 kw

Клима уред Беко, 3,5 kw, во одлична состојба, малку користена, демо...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:10  НОВ ОГЛАС

Лустер топка

Продавам лустер во форма на топка, во исправна состојба со фасонка и...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

Вчера 10:15Se prodava krevet od kovano zelezo

Се продава некористен брачен кревет од ковано железо, рачно изработен...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 09:44Novi sijalici, led, neonki, kandelabri, lusteri, topki

Golema rasprodazba i super cena na novi: Sijalici, Led Sijalici, ...


20 МКД
или предлог цена
Вчера 09:34Sijalica Halogena i Park Philips / Сијалица Халогена и Парк

Radium Halogen UV-EX 12V - 100W - 150 den. Philips Outdoor 80W - 4...


150 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / Сијалици

Вчера 09:34Пелет Пелети Pelet Peleti

-Бесплатна испорака во Кисела Вода и Аеродром за купена минимална кол...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Пелети

Вчера 09:34Продавам тросет и две фотељи / Prodavam troset i dve fotelji

ИТНО Продавам тросет и две фотељи. Троседот и фотељите се одлично со...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 09:33KONJOPOI VISOKI SANK MASI

Barajte na ovoj broj: 078210375 Iznajmuvam Konjopoi i Tendi so pre...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 09:30Страна 1 од 39

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам