39 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

korg pa50

pa50 extra zacuvan


300 €
или предлог цена
Денес 08:25  НОВ ОГЛАС

jbl lsr 308

jbl lsr 308 ekstra socuvani kontakt 070665565


300 €
или предлог цена
Вчера 22:23juzi saund

juzito e extra so garancija,


400 €
или предлог цена
Вчера 15:07korg pax2 256

sajzerot e extra sicuvan so 256 ram


650 €
или предлог цена
Вчера 15:07Stara akusticna gitara - стара акустична гитара

Stara akusticna gitara - стара акустична гитара


1.000 МКД
или предлог цена
27 ное 17:06Рок бенд бара пеач-ка

Бенд од Скопје има потреба од пеач-ка (поп-рок, хард рок, блуз) за ав...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

27 ное 12:40Mikrofoni Shure SM58- Sennheiser e935 -Behringer

Prodavam mikrofoni Shure sm58 - Sennheiser e935 - Behringer - so kabl...


300 €
или предлог цена
22 ное 13:56Dynacord Powermax 230 - stereo crossover

Dynacord Powermax 230 - stereo crossover-najdobrata skretnica od seme...


300 €
или предлог цена
22 ное 13:56Korg kronos 2

kronos 2 extra zacuvan


2 €
или предлог цена
22 ное 05:55Kronos 2 extra zacuvan

kronos 2


2 €
или предлог цена
20 ное 11:06Juzisound 1 32gb

juzisound 1. 32gb


4 €
или предлог цена
20 ное 11:05Rammemori korg 256

Orginalni rammemori korg exb 256


100 €
или предлог цена
19 ное 22:19Prodavam bez zicen mukrofon

Prodavam bez zicen mikrofon Pojacallo 073 204 635


2.000 МКД
или предлог цена
14 ное 20:19m3 256ram modul

m3 modul 256ram


400 €
или предлог цена
04 ное 20:26Pa3x 256mb ram 76k

korg pa3x76k 256mb ram


1.150 €
или предлог цена
04 ное 20:26Pioneer ddj sr - mikset controller dj

Prodavam dj mikseta kontroller pioneer ddj sr na dobra sostojba, rabo...


499 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

ДЈ Опрема

01 ное 17:37Les Paul Cherry Red

Les Paul Epiphone Special II Cherry Red Ide bez kufer Slikite se o...


300 €
или предлог цена
31 окт 17:31Pragovi za gitara ( fret wire)

Pragovi za gitara ( fret wire) Slikata e od pragovite.


600 МКД
или предлог цена
31 окт 17:31klarinet jupiter

klarinetot e vo perfektna sostojba


170 €
или предлог цена
28 окт 09:21Prodavam WELTMEISTER CAPRICE

Prodavam harmonika WELTMEISTER CAPRICE so 120 basa so 5 bas registri...


800 €
или предлог цена
20 окт 14:16Klavir

Se prodava klavir RÖNISCH


1 €
или предлог цена
03 окт 22:01korg LE

sajzerot e extra socuvan so 64 ram i karticka ima i kufer


230 €
или предлог цена
01 окт 11:20Klarinet yamaha extra

Klarinetot e extra socuvan


220 €
или предлог цена
24 сеп 01:23yamaha tayros 3

yamaha tayros 3 extra zacuvan


999 €
или предлог цена
23 авг 06:22Gitarski pojacalo fender 212r

se prodava gitarski pojacalo fender 212r mnogu dobro socuvan so dve ...


250 €
или предлог цена
03 јул 18:26gitarski pojacalo Fender 212R

se prodava gitarski pojacalo fender 212r mnogu dobro socuvan vo odl...


200 €
или предлог цена
03 јул 18:19Kabina za snimanje - Nova!

Se prodava kabina za snimanje.. Nova. Itno!! 078419866


600 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

29 јун 03:41Контрабас

Се продава контрабас, купен од Германија 2016 година. 1000e. Може да ...


1.000 €
или предлог цена
01 јун 12:26PIJANO PETROF

Prodavam pijano PETROF koristeno vo domasni uslovi. Imeto na pijanoto...


2.500 €
или предлог цена
30 мај 11:20Pikapi novi extraaa ton

Novi pikapi za klarinet i sax extra ton


60 €
или предлог цена
15 мар 15:25Klarinet nov

Klarinetov e nov donesen od germanija


170 €
или предлог цена
12 мар 22:14ZVUCNICI

Elektro voice 2× 300 KONTAKT 070 330 227 070 330 227 070 330 227 EN...


3.835.686 €
или предлог цена
07 мар 22:03Itno se prodava pijano Germansko proidszvodstvo.

Itno se prodava pijano Germansko proizvodstvo . Telefon za inform...


1.500 €
или предлог цена
01 мај 20:43Kupuvam turski/arapski instrument ut/ud/oud

Kupuvam turski ili arapski instrument ut/ud.


100 €
или предлог цена
15 фев 09:09RME BABYFACE - ZVUCNA KARTA

Prodavam Zvcuna Karta - RME BABYFACE ITNO!!!


390 €
или предлог цена
28 јан 23:28EastWest Quantum Leap Silk & EastWest Quantum Leap Gypsy

Лиценцирани со ilok, шест инсталациони DVD/кутии и ilok usb. сликит...


450 €
или предлог цена
21 окт 22:02Se prodava gitara racno rabotena od Gievski.

se prodava gitara racno rabotena od Gievski. Kupeno 650 evra, se prod...


350 €
или предлог цена
13 авг 09:22M-AUDIO BX8 A MONITORI

PRODAVAM M-AUDIO BX8 A MONITORI ODLICNI! DVATA ZA 13.000 den


13.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

01 јан 17:50Пијано Kemble во одлична состојба

Продавам пијано Kemble во одлична состојба, малку користено. Увезено ...


1.000 €
или предлог цена
21 јул 18:12Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам