2990 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава земјиште (Чекоштина - Охрид)

Се продава нива со одлична местоположба во населба Чекоштина во Охрид.


По Договор
или предлог цена
22 мар 21:46Промовирано

НОВ стан во центар од 43 м2

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на едн...


56.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 мар 23:25Промовирано

Вила со 10 нови апартмани во центар со паркинг

Од јануари 2023 ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ : 1300 денари до три лица за резерц...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:30Промовирано

Stan vo centar

Pominete gi veligdenskite praznici vo prekrasniot Ohrid.Se izdava st...


1.800 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
3.000 МКД
Охрид

Станови

Денес 16:55Lux Apartmani, strog centar- najniska cena

Izdavam novi i odlicno namesteni studia(kapacitet 4 lica) i apartmani...


6 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 16:13SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

Se izdava ekskluziven deloven prostor (poranesna Stopanska Banka) vo ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
10 €
Денес 16:00SE PRODAVA KUKJA POD SAMOILOVA TVRDINA

EKSKLIUZIVNA PONUDA... "Prima Nedviznosti" od Ohrid nudi na prodazba ...


330.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 15:59DELOVEN OBJEKT VO BLIZINA NA EZEROTO

EKSKLUZIVNA PONUDA!!! Prima Nedviznosti od Ohrid nudi na prodazba de...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.350 €
Денес 15:59Стан за туристи

Aпартман ( стан ) на ул. ,, Бул. Туристичка ,, - Билјанини извори , 4...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:57Апартман Тансо Охрид со 3 соби - СЕ ИЗДАВА

Апартманот е лоциран помеѓу главната автобуска станица и чаршијата во...


50 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:19Izdavam stan na 100m od ezero

Se izdava stan za turisti. Se naogja na 100 M OD EZERO. STANOT E NAME...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:17Се издава стан под кирија

Се издава стан под кирија, во центар На Охрид позади скалеста Зграда....


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:51Се продава парцела во Горно Коњско

Катастарско одделение: Охрид Катастарска општина: Коњско Број н...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:45Стан за краток престој

Стан во Охрид, краток и подолг престој и одмор, комплетно опремен, бр...


2 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:11Ohrid centar do postata

Се издаваат нови луксузни апартмани се наоѓаат во најстрогиот центар ...


29 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:53APARTMENTS PICIOSKI -PESTANI

APARTMANI PICIOSKI se smesteni na samo 50m od Ohridskoto ezero,vo mes...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 13:49Dukan Ohrid Top Lokacija

Dukan vo Ohrid 40m2 golema terasa Bulevar Turisticka Moze zamena so...


1 €
или предлог цена
Охрид

Дуќани

Денес 13:48Baram Stan ili Kujca pod kirija za podolg prestoj

Baram Stan ili Kujca pod kirija za podolg prestoj vo okolinata na uci...


10.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:24  НОВ ОГЛАС

APARTMAN BOBAN

Apartman Boban vi nudi opremen stan vo centralniot del na Ohrid ( lok...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Се продава викенд куќа во Пештани

Се продава индвидидуална куќа во Пештани, со висина од Приземје, Кат...


70.000 €
или предлог цена
Денес 13:00trosoben stan 100 m2

se prodava trosoben stan na 5ti kat bez lift, orientacija (spalnite n...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00IZDAVAM DELOVEN PROSTOR

Izdavam deloven prostor na ul. Jane Sandanski do zhelezarija Janko


1 €
или предлог цена
Денес 12:53Se izdava Vila so 3 kompletno opremeni Studia vo Ohrid!

Вилата „EM“ се наоѓа на улица „Гоце Делчев“ на оддалеченост од 200 ме...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 12:16*** АПАРТМАН ***

Aпартман ( стан ) на ул. ,, Бул. Туристичка ,, - Билјанини извори , 4...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:15ЧОЈС-Trosoben stan 79m2 na ul.Pitu Guli

Se prodava trosoben stan (vo zavrsna faza )na ul.Pitu Guli) na 3 kat ...


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:08ЧОЈС-Renoviraka kuka na ul.Budva

Se prodava celosno Renovirana (vo 2019 )Godina poseduva dva vleza i ...


155.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 12:07City Center Apartment 2 строг центар

Се издава комплетно ново опремен стан во Охрид, градскиот пазар. Апар...


50 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:52City Center Apartment

Се издава комплетно наместен стан за кратко и долго сместување во цен...


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:52Kupuvam stan €1290m2 Centar Ohrid

Kupuvam stan,centralno podracje vo Ohrid Cena max. do 1290€ m2, Pov...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:40Aparmani,Sobi,Studia,Stanovi

Iznajmuvanje na smestuvacki kapaciteti.vo 1.2 ili 3 krevetni studia...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:40Kupuvam stan centar Ohrid

Do 1250€ za kvadrat. Kupuvam stan od 20m2 do 50m2,moze nov,poloven,,...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:39Apartman Nika Centar

Se iznajmuva mesecno,cena po dogovor. Aparmanot e na 1 kat vo strog...


30 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
40 €
Охрид

Станови

Денес 11:39APARTMAN CENTAR NIKA

Na Pocetok na Ohridska carsija vednas do Ohridska Banka Spakase banka...


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:39Apartman RIKI 1

Se iznajmuva garsonjera na den ili mesecno. Na 10min od Ohridska Car...


100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:39Apartman Riki 2

Moze da se iznajmi i mesecno-preku cela godina. 3 krevetno Studio (g...


20 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
1.500 €
Охрид

Станови

Денес 11:39Prodavam Vila Sveti Naum Ljubanista

Prodavam familijarna Villa vo Sveti Naum Ljubanista vo najub...


45.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 11:32Купуваме плацеви и стари куќи

Ние сме фирма која се занимава со изградба на деловни и станбени обје...


1 €
или предлог цена
Денес 11:18Se izdava stan vo Ohrid - benzinska Makpetrol

Se izdava stan vo Ohrid so idealna lokacija kaj Makpetrol benzinska n...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:15Куќа наспроти фабриката Костал

Куќата е лоцирана во шумата наспроти фабриката Костал на граница изме...


78.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
79.000 €
Охрид

Куќи / Вили

Денес 11:12PLAC,LOKACIJA URBANIZIRANO ZEMJISTE

Placot e lociran vo N.Radojca Novicic(Crnogorci) do Crkvata Sv Troica...


36.000 €
или предлог цена
Денес 11:12Стан во строг центар

Станот е лоциран веднаш до Комерцијална Банка, и полигонот за мали сп...


180.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:10Мало викенд станче Андон Дуков

Станот е лоциран во камп-населба Андон Дуков,во близина на Болницата ...


29.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:10Se prodava nov stan vo centarot na Ohrid po EKSTRA cena

Se prodava nov ekstra stan od 59 m2 vo centarot na Ohrid.Stanot e na ...


78.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:40Страна 1 од 75

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам