Охрид
                           
394 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ИМПЕРИЈА – Викенд куќа

Шифра Д 97/14 Се продава куќа со површина 70м² со катност П+2+Пк и д...


67.900 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 21:28ИМПЕРИЈА – Куќа 85м²

Шифра Д 100/16 Се продава нова (невселувана) куќа со површина од ...


96.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 21:28Вила Ивица Ќоше - на самиот кеј

Се издава вила на самиот кеј на Охридското Езеро Вилата е нова градба...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 20:08Se izdava

Se izdava mozno e i za podolg period cena po viduvanje i zavisno od v...


3 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 17:30***** Капитал ***** Куќа со дворно место Косел

Куќа со дворно место на границата помеѓу Лескоец и Косел, наспроти фа...


78.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 14:32*** Капитал *** Луксузна Вила со поглед на езеро во Мегдани

Ексклузивна понуда: Луксузна вила во Охрид, во елитната населба "Ме...


330.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 14:32Куќа на ул. БУДВА

Куќата е лоцирана на мирна и тивка локација... Градена е рам конструк...


86.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 12:42Одлична Куќа на Марко Цепенков

Куќата е на мирна локација,се продава опремена како на сликите, има 2...


114.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 12:42Куќа наспроти фабриката Костал

Куќата е лоцирана во шумата наспроти фабриката Костал на граница изме...


78.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
79.000 €
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 10:09Se prodava kuka

Se prodava kuka. Br.za kontakt 077 759 777 Beti


30.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 09:42Se izdava Vila so 3 kompletno opremeni Studia vo Ohrid!

Вилата „EM“ се наоѓа на улица „Гоце Делчев“ на оддалеченост од 200 ме...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 08:19Се продава луксузна вила-хотел

Се продава вила на само 2км од центар и 400м од езеро Вилата распола...


2.150.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 02:23Nova semejna kuka

Nova kukja so 3 posebni vlezovi golem sreden dvor letna kujna i sopst...


320.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 02:22ЕКСТРА цена за СТАРА куќа на одлична локација

Се продава СТАРА куќа на сама ул. Питу Гули, (влашка мала) во Охрид. ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 мар 16:15Се продава куќа во Охрид

Се продава куќа на улица Крсте Мисирков 40/42, после Крст џамија, на ...


400.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 мар 15:42Prodavam kukja vo Ohrid

Продавам куќа (карабина) во Охрид близу ЕМУЦ (во сликите има приложен...


70.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 мар 15:15Se izdava stan soba apartman

Se izdava kompletno namesten moze i na den i mesecno i godisno.Poveke...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 мар 14:22Угостителско Хотелски Објект во Лагадин

Хотелот е лоциран во Туристичката населба Лагадин, Прва линија на ез...


2.000.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 мар 13:47Се издава вила на самиот Кеј | Se izdava villa na samiot kej

Се издава вила на самиот Кеј, на само 5 минути од центарот. Објектот ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 мар 13:00Kukja od 350 m2

Kukjata ima podrum, prizemje, sprat i potkrovje. Cist imoten list. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 мар 11:44Kukja (kluc na raka) Nas Vidobista

Kukjata e vednas vselliva, mirna lokacija za semeen zivot...


100.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 мар 09:42Apartmani Star Grad

Apartmani vo star grad do crkvata Sv. Sofija so terasi i pogled na ez...


2 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 мар 08:57Куќа

K.P. 7559/1


65.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
70.000 €
Охрид

Куќи / Вили

27 мар 22:33Куќи во Охридската чаршија

Се продава спрат од куќа 116 квадрати во строг центар на Охрид на сам...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 мар 21:58Kukja na ubava lokacija

Se prodava kukja na glavniot pat za sv.Naum vo Peshtani blisku do eze...


240.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 мар 18:51Se prodava kuka vo nas. Velgosti

Atraktivna lokacija, neposredno do Osnovnoto Uciliste, prostorii Pet,...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 мар 14:46Куќа наспроти Аеродромот

Куќата е новоградба, и има голема гаража(склад), Парцелата е 1400 м2...


92.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 мар 10:06Куќа Пештани

Се продава куќа во Пештани, со вкупна површина од 275м2. Куќата е на ...


125.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 мар 16:31SE PRODAVA LUKSUZNA KUKJA

Se prodava luksuzna kukja na 3 sprata, so 4 vleza, so moznost za pod...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 мар 11:35Екстра куќа за екстра цена!

Поволно се продава легализирана семејна куќа во Н.Рача. Куќата е дуп...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 мар 04:51СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ВАРОШ

Одлична локација со поглед на градот Охрид и Охридското езеро. Аге...


140.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

24 мар 18:48Kukja

Se prodava kukja so dvorno mesto 2330 m2 k.p 419/1 Kukjata se naogj...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

24 мар 07:06Apartmani centar Ohrid

Apartmani centar Ohrid ima apartman 2 100m na 2 nivoa 3 spalni 2 te...


111.111.111 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

24 мар 05:40ЧОЈС-Kuka vo Pestani pred Hotel Desaret

Se prodava kuka na atraktivna lokacija vo Prstani (pred Hotel Desaret...


250.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

23 мар 21:25Luksuzna kuka vo Pestani, Ohrid

Se prodava luksuzna kuka vo Pestani, Ohrid so pogled na ezero. Kukat...


200 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

23 мар 19:56Se prodava

Se prodava mesto so kukja, voda,struja. Vkupno 1883m2 cena 70 evra m2...


70 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

23 мар 09:42Луксузна куќа Елешец со поглед

Луксузна Куќа Елешец 785 м2 земја - 363 куќа ( летна куќа до Базенот...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

22 мар 11:47Cityview apartmani Ohrid

☀ Апартмани CITYVIEW - Охрид ☀ 💫💫💫 Промотивно💫💫💫 🔝Cityview...


30 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

22 мар 09:49Се продава нова куќа во Охрид /Se prodava nova kuka vo Ohrid

Се продава нова куќа со површина од 240м2 + 150м2 двор на улица Радој...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

22 мар 00:19ИМПЕРИЈА – Куќа на продажба

Шифра Д 79/20 Се продава куќа со вкупна површина 271м² - со катно...


230.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

21 мар 22:02Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам