Аеродром
Подкатегорија:
                   
426 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава кревет клик клак

Krevet Klik-Klak


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

30 сеп 13:31Промовирано

Комода месинг

1.Продавам комода месинг со црни тркалца, малку користена со три темн...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 23:45Prodavam trosed i sofa 1 god koristeni po odlicnacena

Prodavam trosed 2mx80sm vo odlicna sostojba i materijal lesen za od...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 18:52Се продава тросед со механизам

Се продава тросед со механизам на пуштање, димензии 210×90, купен од ...


18.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 16:22PRODAVAM DEKORATIVNI PANELI ZA NA ZID NOVI

Prodavam dekorativni paneli za na zid, dimenzii 263 visina x 96 sir...


6.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
Вчера 13:12Komoda

Komoda za tv 1.9mx1.7m 9000den


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 12:38TV KOMODA

maksimalno socuvana


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:35Fotelji

Prodavam 4 fotelji tie sto se na slikite


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 12:12PERNICI ZA SEDENJE OD PRIRODNA KOZA

5 PARCINJA VISOKO KVALITETNI PERNICI - SEDALA , MOZE I NASLONJACI ...


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

Вчера 12:10Продавам аголна гарнитура

Продавам аголна гарнитура со димензии 220х300. Цена 28.000 ден. Конта...


28.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:55  НОВ ОГЛАС

Италијанска Кожна гарнитура Italijanska Kozna Garnitura

Продавам кожна аголна гарнтура. Гарнитурата е од италијанско производ...


650 €
или предлог цена
Вчера 10:37КОМОДА со стакло

ITNO !!! Se prodava koristena komoda so staklo, 120x70x70, vo odlična...


2.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 10:18AGOLNA GARNITURA SLOVENSKA SO FOTELJA I TABURETKA

PRODAVAM AGOLNA GARNITURA SLOVENSKA SO FOTELJA I TABURETKA KAKO NOVA ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:02REGAL KAKO NOV

PRODAVAM REGAL KAKO NOV EKSTRA SOCUVAN. visina2.40cm. dolzina3.87cm....


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 10:01Masa od USA

Original heritage od USA, so 10 stolici. Mnogu retka serija


2 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
500 €
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

01 окт 22:19Двосед од Симпо

Се продава двосед од Симпо, стар 3 години, во многу добра состојба. ...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

01 окт 19:39Гарнитура ТДФ Simpo Make Up

Продавам гарнитура тросед, двосед и фотелја Simpo Make Up, добро сочу...


22.000 МКД
или предлог цена
01 окт 18:57Trosed so mehanizam

Se prodava trosed, so mehanizam za spustanje, kupen pred 1godina za ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

01 окт 17:13FOTELJA FEYDOM, SE PRODAVA POVOLNO!!!

Se prodava dosta povolno Feydom modularna fotelja, eden od najpopular...


8.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
8.900 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

01 окт 16:26Dvosed

Se prodava kozen dvosed 220x100cm kupen od Punkt mebel vo dobra sosto...


9.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

01 окт 16:14Дневна соба

Комода Должина 270 см Белиот дел (две фиоки) 180см Црниот дел 140см ...


1 МКД
или предлог цена
01 окт 15:50KOMODA

Komodata e nova voopsto ne koristena. Dimenzii s 210 v 32 d 40


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

01 окт 12:32KOMODA

Komodata e nova vooopsto nekoristena Dim s 140 v 45 d 40


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

01 окт 12:32Prodavam komoda klub masicka i masa so 6 stolici

Komoda-medijapan/iverica-250 evra Klub masa-100 evra Masa i 6 stoli...


850 €
или предлог цена
01 окт 10:58KAUC

KAUC NA SPUSTANJE ZA SAMO 3500 DEN.WIBER


3.500 МКД
или предлог цена
01 окт 10:44KLUB MASICKA

PORADI ZAMINUVANJE VO STRANSTVO SE PRODAVA PREUBAVA MASICKA SO MASIVN...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

01 окт 10:44GARNITURA ZA SEDENJE.

PORADI ZAMINUVANJE VO STRANSTVO.PRODAVAME PREUBAVA GARNITURA ZA SEDEN...


9.500 МКД
или предлог цена
01 окт 10:43Продавам тросед, двосед, фотеља и клуб маса

Продавам малку користени тросед, двосед, фотеља и клуб маса. Цена пов...


1 €
или предлог цена
30 сеп 22:01Prodavam trosed dvosed i fotelja

Prodavam trosed dvosed i fotelja trosedot i dvosedot imaat mehanizam ...


5.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 19:43Novi IKEA klub masi 55x55 crni beli hrast

Crni beli hrast Crni i beli ceca 650den Hrast 850den


650 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

30 сеп 18:57Trosed

Trosedot e vo solidna sostojba I kompletna funkcionalen


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

30 сеп 14:25Се продава кревет клик клак

Krevet Klik-Klak


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

30 сеп 13:31Продавам тросед и наддушек

тел 070 22 62 76


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

30 сеп 10:38Taburetka od Simpo

Taburetkata e plisana kvalitetno izrabotena, kupena e od Simpo 3000 d...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

30 сеп 07:20Luster

Prodavam luster vo odlicna sostojba. Slikite se od istiot.


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

30 сеп 01:26Klub masa 130x70x45 Клуб маса 130x70x45

Klub masa 130x70x45 Клуб маса 130x70x45


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

29 сеп 11:04Dve fotelji proizvodstvo na Jugoeksport

Foteljite se kratko koristeni i mnogu ocuvani. Imaat atraktiven izg...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

29 сеп 08:02Prodavam komoda

Po potreba nudime i dostava


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

29 сеп 00:04masa -garnitura-klub masa

PORADI SELENJE VO STRANSTVO SEPRODAVA MASA SO 6 STOLICI ,SAMO TRI MES...


2.500 МКД
или предлог цена
28 сеп 18:17Agolna garnitura na otvaranje so fotelja

Se prodava trosed i dvosed so agolen element i fotelja. Trosed dimenz...


9.000 МКД
или предлог цена
28 сеп 16:50Се продава Клуб Маса

Се продава скоро нова клуб маса со гратис стакло заштита 120 × 80 . К...


4.500 МКД
или предлог цена
- 24 % Попуст
5.900 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

28 сеп 15:48Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам