Кисела Вода
                   
5142 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PREVOZ /TRANSPORT /SELIDBI

VRSIME SEKAKOV VID NA PREVOZ NIZ CELA MAKEDONIJA SO POVEKE VIDOVI NA ...


899 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Шлеп служба

Вчера 13:00Промовирано

BMW 318 GT Luxury Line 16.700 EUR

PRODAVAM BMW 318 GT LUXURY LINE PERFEKTNA SOSTOJBA FULL OPREMA 201...


16.700 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Mercedes ML 320 V6 Perfekten - kako od salon

Se prodava ML 320 v6 160kw 215hp 2001god automatik so ATEST PLIN -R...


4.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 12:10Промовирано

Mercedes E200cdi 2010god

Se prodavam mercedes e 200cdi so avtomacki menuvac voziloto e so ful ...


9.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 05:26Opel Movano

Opel Movano 2013 god Reg do 06.2023 Novi Gumi Klima Tempomat ...


13.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Денес 01:32Prodavam aluminiumski bandazi so novi letni gumi

Odlicni aluminiumski bandazi so novi letni gumi 195 65 15 Kleber 5 pa...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:29Prodavam ili menuvam iveko 50c18 2008ma vo odlicna sostojba

Prodavam ili menuvam iveko 50c18 2008ma vo odlicna sostojba se vozi s...


6.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

Вчера 22:25Prodavam skanija 2016 ta R410

Prodavam dve skanii R410 2015 ta so po 500000 kamionite se na Mk tabl...


43.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 22:25Prodavam poluprikolka Shmits 2011 ta god

Prodavam poluprikolka Shmits 2011 ta godina vo odlicna sostojba so sk...


12.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Приколки

Вчера 22:25BMW bandasi

Komple 5 bandasi


250 €
или предлог цена
Вчера 21:01Bandasi Odgovaraat na audi, golf, bora, alfa

Odgovaraat na audi, golf, bora, alfa


300 €
или предлог цена
Вчера 21:01Fomb itali bmw e36 e46

Bandasete ne se krivi ni vareni Firestone gumi 2021god site 4novi ...


380 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
400 €
Вчера 20:37Antara 2.2CDTI 4X4, neuvezuvana 98 000km 2012

Се продава Opel Antara 2012 година 2.2CDTI 163KS 4X4, возилото е во о...


10.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
10.400 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 20:36Windforce 225 55 16 2019godina

Gumite se odlicni Bez cepovi i lepenki 4 gumi


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:35ANDROID MULTIMEDII / RADIA za kola

Android Multimedii !!! 7" / 8" / 9" Touch Ekran Android sistem 1...


9.990 МКД
или предлог цена
Вчера 20:31Android Multimedija VW Seat Skoda

🔥🔥 Multimedija za VW grupacija 🔥🔥 7 / 8 / 9" IPS displej 1 / ...


7.990 МКД
или предлог цена
Вчера 20:31Bmw 740d *zamena* Individual oprema

Zamena za pomala moze i bez doplata... BMW INDIVIDUAL model so poseb...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 19:43Honda crf450r 2015g *top sostojba*

Makedonska faktura, Kupen od Makpetrol Kompletno servisiran Bez n...


3.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 19:43ALFA 159 1.9 JTD 2006G ful oprema reg Mozna zamena

Одлична состојба комплетно сервисирана стегната на возење Може заме...


3.450 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 19:42Servis i rezervni delovi za Bmw

Servis i rezervni delovi za Bmw&Mini vo Skopje/Dracevo Ace:070543714...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:16BMW 330xd e92

Povekje info na 071360329.. Moze zamena za MINI COOPER


8.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 19:16OZ Racing

продавам ал.бандажи OZ Racing (Alfa Romeo) без гуми.


200 €
или предлог цена
Вчера 19:05Opel Insignia NEUVEZUVAN 2.0 81KW registriran do 10.2023

OPEL INSIGNIA 2.0CDTI 81kw 110ks Euro5 COSMO 2008g NEUVEZUVANA Re...


5.550 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 18:49Yamaha WR250F 2022

Се продава Yamaha WR250F 2022 година , со поминати 270км , во перфект...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 18:48Yamaha YZ250F YZ 250 F

Se prodava Yamaha YZ250F 2009 godina , vo odlichan sostojba , gumi no...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 18:48205/55/16 ZIMSKI

ZIMSKI RASPAR 205/55/16 dvete za 2000den .edna 1200 pravi zdravi


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:41CONTINENTAL 225/55/16 Odlicni

super sostojba nese ni krivi ni lepeni 2500 dvete


25 €
или предлог цена
Вчера 18:40KIA SOUL 1.6CRDi 94kw 2009g UNIKAT

KIA SOUL 1.6CRDi 94kw 2009g UNIKAT🍬🍬 MAKSIMALNO SOCUVANA, 100% R...


6.190 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.390 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 18:40Ford Focus 1.6tdci 2008 Perfekten

Ford Focus 1.6TDCi 109hp 2008g FABRIKA!!! KOLATA E VO ODLICN...


4.390 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 18:40RENAULT MEGANE GT-LINE 1.5DCI 110hp 6 BRZINI 2011g

RENAULT MEGANE GT-LINE 1.5DCI 110hp 6 BRZINI 2011g UNIKAT!!! EDINS...


6.490 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 18:40RENAULT MEGANE GT 1.5DCi 110hp 6 BRZINI 2011g

RENAULT MEGANE GT 1.5DCi 110hp 6 BRZINI 2011g KOLATA E EDNAKVA NA...


5.990 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 18:40Mercedes A-Class 180CDi 109hp 2006g

Mercedes A-Class 180CDi 109hp 2006g VO ODLICNA SOSTOJBA, NAPRAVEN ...


3.890 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.990 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 18:40Opel Corsa 1.3CDTi 6 brz 2011g OPEL111 LIMITED

Opel Corsa 1.3CDTi 95hp 2011g OPEL111 LIMITED NOVA KOLA!!! KOLA...


4.290 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 18:40PEUGEOT 2008 1.6eHDi 92hp 2015/16g ALLURE++

PEUGEOT 2008 1.6eHDi 92hp 2015/16g ALLURE++ KOLATA E VO ODLICNA SO...


11.290 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
11.390 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 18:40APN 6

odlicna sostojba 5brzini so prevod


700 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 18:40RENAULT CLIO 1.5DCI 90hp 2013g

RENAULT CLIO 1.5DCI 90hp 2013g KOLATA E VO PERFEKTNA SOSTOJBA, OD...


7.390 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 18:40BMW 318D 143HP 2015g AVTOMATIK COBRA 8g NOVA KOLA

BMW 318D 143HP 2015g AVTOMATIK COBRA 8g NOVA KOLA KOLATA E EDNAKVA...


13.990 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 18:40Mercedes S class 320cdi Automatik 2001

Mercedes S-Class S320 CDI 2001g INDIVIDUAL Registriran cela godina...


4.190 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.290 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 18:40Audi A4 2.0 TDI S-line

Kolata e UNIKAT so full oprema greaci na sedista i siber nema samo za...


10.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.500 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 18:37SEAT LEON 1.9TDi 105hp 2009g SPORT FACELIFT

SEAT LEON 1.9TDi 105hp 2009g SPORT FACELIFT KOLATA E MAKSIMALNO S...


6.890 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 18:08  НОВ ОГЛАС

Seat Leon 1.9TDi 105hp 2009g SPORT FACELIFT

SEAT LEON 1.9TDi 105hp 2009g SPORT FACELIFT KOLATA E MAKSIMALNO S...


6.890 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 18:03  НОВ ОГЛАС

Fiat punto 1.2 8v 2005 G reg cela god full oprema

ODLICNO SOCUVANO FIAT PUNTO 1.2 8V 2005 G REG CELA GOD SO ODLICEN MOT...


1.899 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 17:58  НОВ ОГЛАС

Се продаваат четири челични бандажи

Се продаваат четири челични бандажи со две зимски гуми SAVA ESKIMO 3 ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:56Страна 1 од 129

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам