Аеродром
                   
622 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Имаме потреба од доставувачи

Потребни се доставувачи за работа во ресторан за брза храна во Аеродр...


27.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Промовирано

Вработуваме персонал за примање и издавање на нарачки

Munchies burger има потреба од млади, љубезни и амбициозни работници ...


28.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Промовирано

Baram rabota!!!

Bilo kakva .... Imam zavrseno Angliski , Sredno Medicinsko... 38 god ...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

Денес 00:47Se Bara Rabota !!!

Bilo Kakva ..... Iskustvo vo : Prodazba , Telemarketing , so deca ...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

Денес 00:46Se Bara Zena --- Domakinka , za odrzuvanje stan , N. Liisice

Se Bara Zena -- Domkinka , za Generalka i Odrzuvanje na mal stan vo ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 00:46Se Bara , Assistent/ka , Ticket Closer !!!!

Baram Assssistent , "" Ticket Closer"" ... Potrebno e Iskustvo vo Pr...


1.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 00:46Baram rabota kako Dadilka ili Bejbisiter !!

Zena , 38god , od nas. Aerodrom , Imam zavrseno Visoko obrazovanie...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

Денес 00:46Se baraat dervojki za Rabota !!!

Se Baraat , Otvoreni , Komunikativni , Atraktivni devojki za rabota ...


10.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 00:45Devojki za fotomodeli

Golden girls Ima potreba od devojki za fotomodeli, hostesi I prezanta...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 18:00Дадилка бара работа

Пензионирана воспитувачка од градинка, со долгогодишно искуство и пре...


18.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

Вчера 17:16Se baraat vozaci so Ц и Е

Se baraat vozaci so Ц и Е kategorija,so EU dokumenti,Svedska firma,se...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 15:51Distributer vo Skopje

Компанија има потреба за дистрибутер на весници и списанија во Скопје...


21 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 14:59Distributer za niz Makedonija

Нудиме работа за дистрибутер низ источна Македонија 3 пати неделно со...


24 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 14:59Вработуваме персонал за примање и издавање на нарачки

Munchies burger има потреба од млади, љубезни и амбициозни работници ...


28.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Имаме потреба од доставувачи

Потребни се доставувачи за работа во ресторан за брза храна во Аеродр...


27.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Вработуваме персонал за припремање на храна

Ресторан за брза храна во аеродром има потреба од персонал за припрем...


31.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00NUDAM RABOTA za Zidari i Tesari !!!!

Imam potreba od zidaro tesari, za podolg vremenski period !! Pozeln...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 10:21Se baraat rabotnici vo Avtoperalna

Se baraat rabotnici vo avtoperalna vo naselba Aerodrom...Plata po dog...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 10:04Se baraat pomosnici i majstori za gips karton i moleraj

Se baraat pomosnici i majstori so i bez rabotno iskustvo


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 09:32Baram Rabotnik Za Vo Vulkanizerski Servis

Baram Rabotnik Za Vo Vulkanizerski Servis so ISKUSTVO Plata 500e nas...


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 08:08se bara personal za rabota

Personal za rabota:pomosnici vo kujna,sadoperaci i higienicari


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 08:04Baram devojcinja za rabota vo kafic vo Tc Biser

Se baraat devojcinja za rabota vo kafic kako kelnerki. Kontakt tel.0...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 01:38Чистење

чистам канцералии кафичи влезови и други објекти контакт тел 071271 ...


2 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

02 окт 19:51Barame kelneri / kelnerki

Barame kelneri/ki i shankeri za rabota vo riben restoran vo Michurin ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

02 окт 17:34Barame personal za restoran

Barame gotvachi, kelneri/kelnerki, shankeri, salaterki i higienichark...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

02 окт 16:12Vozac so E-kat cerada so MK dokumenti

kratki turi info na mob


12 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

02 окт 15:01Baram Konobar za gostilnica vo aerodrom kaj tri Biseri

Baram Konobar za gostilnica vo aerodrom kaj tri Biseri so iskustvo ko...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

02 окт 13:17Такси фирма има потреба од возачи

Такси фирма бара возачи, за возила под рента 071345540


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

02 окт 12:40Превод и обработка на податоци

Доколку Ви е потребна помош, ќе Ви помогнеме при: - Изработка на к...


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

02 окт 10:17Продавачка за во Пекара

Се бара продавачка за во пекара со локација во населба Аеродром ( поз...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 окт 17:48Градежни работници - Петоградба ДОО -

Поради зголемен обем на работа, градежното претпријатие Петоградба им...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 окт 15:53Градежни работници - Петоградба ДОО -

Поради зголемен обем на работа, градежното претпријатие Петоградба им...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 окт 15:53CITY LOGISTIC GROUP BARA RABOTNICI ZA OBEZBEDUVANJE

Renomirana agencija za obezbeduvanje City Logistic Group, poradi zgol...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 окт 13:53LA PIZZA VRABOTUVA!

Poradi zgolemen obem na rabota timot na La Pizza vrabotuva picmajstor...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 окт 13:21vrabotuvame frizerka sivacka i higienicarka

vrabotuvame frizerka sivacka i higienicarka,opst rabotnik so rabotno ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 окт 12:57GIRO MAJSTOR

GIRO MAJSTOR VO AERODROM.PRIJAVENI.DNEVNICA 1500 DEN..OBROK.OSIGURANI...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 окт 10:43GIRO BIZNIS

BARAME PARTNER SO MALA INVESTICIJ ZA GIRO DUKAN.ODLICNA ZARABOTKA.Z...


3.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 окт 10:43MAJSTOR ZA STIPSKA PASTRMAJLIJA

Se bara majstor za stipska pastrmajlija.majstor sto ja znae stipskata...


1.300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 окт 10:43Транспортна фирма од Скопје бара службеник за работа на пози

Транспортна фирма од Скопје бара службеник за работа на позиција тран...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 окт 04:05Baram majstor za bosanki i pecivo

Пекара има потреба од мајстор за босанки/лепињи и пециво. Недела сло...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 сеп 21:14Baram majstor za lajbici, lepinji

Пекара има потреба од мајстор за изработка на лајбици, питарки и пеци...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 сеп 21:14Pekara ima potreba od prodavacka

Пекара во Аеродром има потреба од продавачка. Се работи во прва смена...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 сеп 21:14Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам