Неготино
                           
33 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Куќа карабина

карабина 96м2 подрум 36м2 двор 122м2 Цена по договор МИКИ 075 293...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

03 окт 10:36Куќа

Se prodava kukja vo Negotino so povrsina i raspored.Bruto stanbena po...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

03 окт 09:25SEMEJNA KUCA

4 sobi pretsoble kupatilo 2000 m2 dvorna povrsina kuka 97m2 so hidrof...


17.500 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

23 сеп 11:54Se prodava sprat od kuka

Se prodava ili menuva sprat od kuka(prizemje ,idealna polovina) so dv...


30.000 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
35.000 €
Неготино

Куќи / Вили

10 сеп 13:36Продажба на куќа со 6 стана во КО Криволак

Имотен лист бр.536 за КО Криволак , КП 2517, адреса Криволак и тоа ку...


188.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

09 сеп 11:30Куќа kuka

Se prodava kuka, so cist imoten list, informaci na 070-970-332 PETRE


34.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

01 сеп 18:54Se prodava kukja vo Negotino

Se prodava vednas vseliva kuka so smeneti pvc prozori na samo dve min...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

28 авг 17:12Се продава спрат од куќа

Се продава спрат од куќа во Неготино, на ул. Даме Груев. Површина од ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

28 авг 01:30Se prodava kuka vo tremnik

Се продава куќа на два спрата 75м2 и дворна површина од 555м2 (вкупно...


25.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

07 авг 00:07СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НЕГОТИНО

Се продава куќа на влезот во Неготино,во непосредна близина на Полици...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

19 јул 15:17se dava kuca na investitor ili prodava centar negotino

se dava stara kuca na investitor ili prodava centar negotino 150 m2 z...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

28 јун 17:58Се продава куќа

Се продава куќа, спроти автобуската во Неготино. Локација погодна за ...


74.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
77.500 €
Неготино

Куќи / Вили

27 јун 13:00Се Продава Спрат од Куќа во Неготино

Се продава спрат од куќа во Неготино со посебен влез, двор и имотен л...


43.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

27 мај 13:42Се продава куќа во Неготино

Се продава половна куќа во Неготино на ул. Ацо Аџи Илов бр. 96 кај гр...


23.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

30 мар 13:00Се продава куќа во с. Криволак, Неготино

Се продава куќа во с. Криволак, Неготино. Веднаш вселива. Може да с...


25.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

21 мар 20:36Се продава куќа во Неготино

Се продава куќа во Неготино, во постапка за извршување И.бр.17/21 пре...


38.195 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

18 мар 12:26Se prodava kukja vo naselba Timjanik-Negotino

Kukjata e 100 m2 plus garaza, megju sprat so dvorna povrshina od 900m...


35.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

09 дек 12:26Del od kuka 16000€

Se prodava povolno del od kuka blizu centarot na gradot tvrda gradba ...


16.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

22 авг 12:50Se prodava

Dosta povolno


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

26 јул 22:05Се продава куќа во Демир Капија

Се продава куќа на два спрата во Демир Капија, после мостот, со вкупн...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

11 мај 21:54Се изнајмува модерно наместена куќа

Куќата е во одлична состојба, на само 5 минути од центарот на градот,...


200 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

23 окт 00:03Centar prizemje od kuka 65m2+podrum+dvor 200m2+garaza

Се продава дел од куќа приземје во непосредна близина на строгиот цен...


23.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

13 окт 06:59Барам куќа или стан

Барам куќа или стан во Неготино околу 100 м2 со цена околу 20 до 25 0...


20.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

21 јул 17:56Se prodava semejna kukja celosno renovirana

Se prodava vednas vseliva celosno renovirana kukja na dva sprata I p...


100 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

04 фев 20:11Изградба на објекти од темел до клуч на рака по СУПЕР ЦЕНА

ТЕЛЕФОН: 075/664-386 П О Н У Д А За изградба на станбен објект од...


299 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

29 јан 13:00KUPUVAM STARA KUKA VO NEGOTINO nas. ANTIGONA

Kupuvam stara kuka ili gradezno zemjiste vo nas.Antigona ili vo poyes...


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

21 јан 09:00Se prodava kuka

Se prodava dvospratna kuka so garaza so renoviran krov pred 1godina ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

31 авг 14:56kuka vo centarot na Negotino

se prodava kuka vo centarot na gradot so vkupna povrsina od 224 m2 bl...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

14 авг 15:21Kupuvam. kukja.

Kupuvam kukja.


По Договор
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

28 јул 08:15Се продава Куќа

Куќата се наоѓа во строгиот центар на градот спроти единасеткатницата...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

25 мар 20:00KUKA

KUKATA SE NAOGJA NA VLEZOT VO NEGOTINO,VEDNAS DO RESTORANT DRAGI-UTKI...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

30 ное 07:52Se prodava Kukja vo selo dolni Disan - Negotino

Se prodava Kukja vo selo dolni Disan - Negotino vo dobra sostojba. C...


111.111.111 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

06 авг 18:21Се продава куќа

Продавам семејна куќа во Неготино Два спрата, 300 метри квадратни, ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

19 јул 19:58Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам