2462 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Range Rover Vogue 2008

Full oprema✅ 3.6l 270hp✅ Zadna kamera✅ Avtomati...


14.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
15.000 €
Кичево

Автомобили

11 мај 23:28Промовирано

Mercedes C220 CDI

Mercedes C220 CDI Diesel 92kw / 125Ps Registriran do 04.2023 MK Tabli...


2.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 окт 05:11Промовирано

Ford Mondeo

Se prodavat Ford Mondeo TDCi so BLOKIRAN MOTOR. Barajte na ovoj br....


3.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:00BMW 316 ti Compact 2003

Prodavam bmw 316 ti compact 2003 god donesena od ch licno od mene i v...


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 12:14Renault Laguna

Prodavam polovni delovi za renault Laguna 1.9 dti. So full oprema.


1 €
или предлог цена
Денес 12:06LUPO 1.0

Prodavam polovni delovi za LUPO 1.0 godina 1999 pominati 142000 km so...


1 €
или предлог цена
Денес 12:06Fiat Bravo 2.0 20v HGT

Prodavam delovi za Fiat bravo 2.0 20v Hgt. Vo dobra sostojba. Remus a...


1 €
или предлог цена
Денес 11:58Daewoo Leganza

Prodavam daewoo Leganza 2.2 benzin plin vo dobra vozna sotojba. Na st...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 11:58Bmw 525 tds E39

Prodavam polovni delovi za Bmw E39 525 tds automatic. So full oprema...


1 €
или предлог цена
Денес 11:53Audi A4 2.0 automatik automstic

Prodavam polovni delovi za Audi A4 2.0 benzin so full oprema. Automat...


1 €
или предлог цена
Денес 11:51Polo 1.2

Prodavam polovni delovi za polo 1.2 benzin godina 2002 so full oprem...


1 €
или предлог цена
Денес 11:50Bandazi 17 5x108

Perfektni ne vareni ne krivi .pasuvaat na poveke modeli 5x108


160 €
или предлог цена
Денес 11:41225/55/17 gumite se novi dot 2021

Namesteni pogreska gumite se novi 078/346/116 cena 200e


200 €
или предлог цена
Денес 11:40Seat Ibica Facelift 1.2 TDI

Seat Ibiza 2013 Facelift 1.2 TDI - 75hp Reg. do 22.10.2022 Naprav...


6.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 11:17SEAT ALTEA XL 1.9 TDI - 08

1.9 TDI 105 ks. Avtomatik menuvac 238.000 km. so servisna kniska! ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 10:35BMW 530d FACELIFT - 08

* 260.000 km. so servisna kniska! * uvezena od CH * plateni site d...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 10:35VW PASSAT 1.9TDI

VW PASSAT 1.9 TDI 90 PS REGISTRIRAN DO 2 2023 SO ZELEN KARTON NOVI...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 10:35Audi 2.4 benzin plin moze i zamena !!!

Prodavam audi a4 vo super sostojba . Mozna e i zamena !!!


1.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 10:32Saran 1.9 tdi za delovi

Polovni delovi za Saran 85 kw se sto vi treba .. kolata e vo perfektn...


111 €
или предлог цена
Денес 10:32Audi a4 2.5 tdi za delovi !!!

Polovni delovi za audi 2.5 tdi quattro !!! Kolata e vo odlicna sostoj...


333 €
или предлог цена
Денес 10:32Audi a6 3.0 quattro za delovi !!!

Polovni delovi za Audi a6 3.0 quattro se sto vi treba … kolata e vo p...


444 €
или предлог цена
Денес 10:32Mazda 6 za delovi !!!

Polovni delovi za mazda 6 2.0 disel se sto vi treba , motor , menjac ...


1.234 €
или предлог цена
Денес 10:32Polo fox 1.2 za delovi !!!

Polovni delovi za polo fox 40 kw se sto vi treba kolata e vo odlicna ...


333 €
или предлог цена
Денес 10:32Bmw x3 3.0 d za delovi !!!

Polovni delovi za bmw x3 3.0 d 150 kw se sto vi treba , kolata e vo p...


333 €
или предлог цена
Денес 10:32Honda CR-V executive so full oprema ot CH

Honda CR-V ot shvajcarija so full oprema panorama greaci na sedishta ...


8.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 10:10CELICNI BANDAZI / BANTASI / FELNI 5X114.3 15" ET46 5.5J

Bandazite se fabricki original od Land Rover so dimenzii 15" 5x114.3 ...


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:40Mazda 1.4 Dizel, KLIMA, Odlichno, EKONOMICHNO

Mazda 2, proizvedena 2006godina, momentalno se naogja vo odlichna sos...


2.499 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:50Bmw 320ci cabrio e46

Se prodava bmw cabrio 2.2 odlicno funkcionira krov servisiran Servi...


5.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.400 €
Кичево

Автомобили

Денес 08:45Passat B6

Kolata e vo perfektna sostojba servisirana vo 10.08.2022 plus zimski...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:20OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2009 GOD. REDIZAJN >>CH<<

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 110 KS!!!! -DONESENA SO VOZENJE OD SVAJCARIJ...


4.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:03  НОВ ОГЛАС

Passat 20 TDI

Extra sostojba komplet servis napraven


5.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 06:50Citroen Picasso 2.0 HDI 2008 - Na delovi | S-Auto

Citroen Picasso 2.0 HDI 2008 - Se od delovi do posleden del.. - Ka...


По Договор
или предлог цена
Денес 06:18WV Passat 1.8t 150ks 1999 godina - Na delovi

WV Passat 1.8t 150ks 1999 godina - Se sto vi treba na delovi ✅ Kar...


По Договор
или предлог цена
Денес 06:18Se prodava bmw 118d 2006

Golata se prodava mozet zamena so moja doplata za pogolema mozet da...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 22:08  НОВ ОГЛАС

Se prodavat audi a6 3.0 245ks 2011

Audi a6 2011 quatro mnogu dobro socuvana golem servis napraven sit...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:56Bmw 320 D

Bwm 320 D 2006 Regostrirana do 08.2023 Servis mal golem Gumi novi Ko...


6.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:55Се продваат челични бандажи со зимски гуми

Се продаваат 3 челични бандажи со 4 зимски гуми, од кои две се Сава в...


Вчера 21:08Штоп за Ауди

Се продава лев штоп за АУДИ А4 2003 година.


1.700 МКД
или предлог цена
Вчера 21:08Гуми Firestone

Се продаваат летни гума со димензии: 165/70/14 во добра состојба. Це...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:08Cls 320 cdi full

Se prodava cls 320 cdi Atest folii 7g tronic menjac Full servis ...


6.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:40Cls 320 CDI hitooo!!!

Cls 320 CDI Registriana i zelen karton Servis (motor i menjac komp...


6.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
7.400 €
Кичево

Автомобили

Вчера 20:40Jeep grand cherokee 3.1td

Delovi


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:01Страна 1 од 62

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам