Кичево
                   
794 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bmw 530D Avtomatik

BMW E39 530D 2000GOD. ISTECENA REG AVTOMATIK NOVI LETNI GUMI SO BANDA...


2.900 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
3.300 €
Кичево

Автомобили

16 мај 10:50Промовирано

OPEL ASTRA H 1.6 METAN BENZIN PLIN MOZE ZAMENA

SE PRODAVA MOZE ZAMENA ZA EVTINO MALO GRATSKO VOZILO ZA VOZAC...


4.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 09:12Audi A6 3.0i quatro

Audi A6 3.0tdi quatro 2006g Registrirano so zelen karton Smeneto ma...


7.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:57MINI cooper 1.6i

Se prodava mini cooper Uvezen od swiss🇨🇭 Klima tronik bord kompij...


6.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:57Mini Cooper S 1.6

Mini Cooper S 1.6i 184ks Klimatronik Bord kompijuter Tempomat El...


5.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:56Se prodava Golf 5 2006 g

Se prodava Golf 5 2006 g vo perfektna sostojba mnogu dobro zacuvan so...


5.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:56Audi 80

Moze zamena samo za dizel


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 23:28Honda Frv

Se prodava Honda Frv 2008 god 1.7 benzin plin registrirana do Januvar...


4.250 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:23VW PASSAT 2.0 diesel R-LINE uvoz CH

4MOTION ( 4x4 ) 230.000 km. so servisna kniska full oprema R-LINE ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:39AUDI A4 B8 “facelift” 2.0 diesel 2014

2.0 tdi 150 ks. servisna kniska uvezena od CH plateni site davack...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:39AUDI A3 2.0 TDI 2014 CH

2.0 tdi 150 ks. 154.000 km. so servisna kniska! full oprema uvezen...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:38VW GOLF 1.9TDI

🇩🇪Volkswagen Golf 5 1.9 TDI 2004 (2005) Електрика на стакла Електр...


4.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:53VW GOLF IV 1.9 TDI 116 PS SPECIAL EDITION

VW GOLF IV 1.9 TDI 116 KONJA 2000 GOD TEGISTRIRAN DO 6 MESEC 2023 EXY...


2.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:13  НОВ ОГЛАС

BMW E61 530xd LCI 235KS ZAMENA

Moze zamena - Bmw 530xd ‼️Reg do 08.05.2024 godina‼️ ✅💰9300 evra💰za...


9.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:44AUDI A5 3.0TDI S-tronic 245hp

Audi a5 3.0tdi 245hp Quattro Kolata e vo besprekorna sostojba,full...


23.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:35Mini Cooper 1.6 90ps 2005

Kolata e super posleden mal servis pred dve nedeli :ujle i site filtr...


3.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:07  НОВ ОГЛАС

Renault megane F7R

Se prodava renault megane coupe f7r 2.0 16v kolata e vo super sostojb...


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:07Audi a5 coupe 3.0tdi

Se prodava audi a5 3.0tdi sline quatroo kolata e vo dobra sostojba na...


11.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:07AUDI A3 FACELIFT

Prodavam Audi A3 Facelift common rail motor uvezeno od Gemanija septe...


7.950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 05:35Се продава, можна е замена за Мерцедес

Реното е во беспрекорна состојба, не е префарбувано, со реолна киломе...


3.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 мај 22:37VW Golf 5 1.9 tdi 105 ks

Golf 5 1.9 tdi 105 ks donesen licno od stranstvo go poseduvam 2 godin...


4.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 мај 22:37Slep sluzba-vlecna sluzba

Vrsime prevoz na sekakov vid na vozila 071 254 989 071 750 106


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 мај 20:40Mini Cooper 1.6 90 ps 2005

Kolata e super, mal servis napraven pred dve nedeli ujle i site filtr...


3.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 мај 18:33VW Golf 1.6 tdi FABRIKA NOV UVOZ

VW Golf 1.6 tdi uvezeno od Holandija so vozenje senzori klima gre...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 мај 17:07Opel Corsa 1.3 cdti Nov Uvoz

Opel Corsa 1.3 cdti klimatronik abs esp el stakla uvezena od Ger...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 мај 17:07Skoda Fabia 1.2 tdi NOV UVOZ

Skoda Fabia 1.2 tdi klima abs esp bord kompjuter kolata e uveze...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 мај 17:07SEAT LEON 1.6 TDI STYLE-14

SEAT LEON 1.6 TDI STYLE, 105 KS, 2014 GOD., NOV UVOZ OD GERMANIJA, PL...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 мај 15:54fiat stilo 1.9 jtd 2002 g.

stiloto e vo super sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme ima dva kl...


1.950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 мај 13:44IBIZA 1.9 TDI 2008/9

Ibiza 1.9 tdi 2008/9 nov uvoz Holandija


5 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 мај 12:45Se Prodava Reno Megan 3 vo dobra sostojba

Se prodava Reno Megan 3, vo dobra sostojba 1.5 dizel 78 kw od 2009 go...


5.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.500 €
Кичево

Автомобили

26 мај 12:25Audi a4 2.0 140ks tdi kako novo

Se prodava audi a4 2.0 140ks tdi Kolata e kako nova bez karoseriski...


5.299 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
5.300 €
Кичево

Автомобили

26 мај 11:29Шевролет матиз.

Шевролет матиз 2004год.добра состојба. сменето улје филтер сет ребрас...


900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 мај 09:42Ford Fiesta 1.4Tdci

registrirano servisirano mal i golem novi gumi podvozje ekstra euro...


2.899 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 мај 08:55Mercedes E320 4 MATIC

Mercedes E320 4 MATIC reg cel god so plin atest foli atest 4 novi gum...


6.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 мај 07:58Ford focus reg so zelen karton 4 zimski gumi Pali vozi

Ford focus reg cel god so zelen karton 4 zimski gumi Pali vozi


1.450 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 мај 07:58Bmw x5

Se prodava bmw x5 moze zamena so kola so 7 sedista


4.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 мај 07:57BMW X5 3.5d xdrive 198kw FACELIFT 2012GOD

Sostojba perfektna Full oprema Mozna zamena so moja ili vasa dopl...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 мај 07:38MAZDA 6

MAZDA 6 2.2 DIESEL,163 KS, 2009 GOD. 198000 KM, NAPRAVEN GOLEM SERVI...


5.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 мај 06:44MINI CLUBMAN 1.6 D

MINI CLUBMAN 1.6 D,109 KS, 2007 god. 174000 km Uvoz od svajcarija,pla...


5.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 мај 06:44AUDI A6 3.0 TDI

AUDI A6 3.0 TDI,QUATTRO,AUTOMATIC, 224 KS,300000 KM, 2004 GODINA. KOL...


4.900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 мај 06:44AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO Full oprema Рег до 08.2023 Zamena golf


6.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 мај 23:42Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам