Охрид
                           
1508 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава убав стан со две спални кај Градски пазар

Се продава стан на бул Туристичка 17, веднаш до Тамаро маркет и во не...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Стан со 2 спални во строг центар

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на тро...


76.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 19:45Промовирано

Јужен стан на прв кат во централно подрачје

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на дво...


48.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 јан 21:02Промовирано

Apartman NIKA centar

Se iznajmuva novo opremen i renoviran stan-apartman(03.2018) vo strog...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:43Se iznajmuva LUX stan najstrog centar do poshtata so garaza

>>> stanot e sloboden od 01.05.2023<<<< UTOPIA APARTMENTS OHRID h...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:35ИМПЕРИЈА – Стан 119м²

Шифра Ц 60/27 Се продава oпремен стан со површина 119м² со распоред ...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:10APARTMAN BOBAN

Apartman Boban vi nudi opremen stan vo centralniot del na Ohrid ( lok...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:32Kamelija Stan vo gradba bul.Turisticka 32m2 so spalna

Agencijata za nedviznosti Kamelija Ohrid,prodava Stan vo faza na grad...


1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:30Kamelija prekrasen Trosoben Stan 65m2,kompletno namesten

Kamelija-se prodava prekrsno organiziran i kompletno namesten stan vo...


76.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:29Se prodava stan vo gradba Ohrid

Se prodava stan vo gradba vo centarot na Ohrid od Turisticka bulevaro...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:03Нови Апартмани и Студиа во Строг Центар со Бесплатен Паркинг

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:36Се продава стан во Охрид на Бул.Туристичка

Се продава стан на бул.Туристичка,во близина на хотел Фламенго,(зград...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:35  НОВ ОГЛАС

Se izdava stan strog centar do ezero

Se izdava stan strog centar do ezero celosno opremen i so obezbeden b...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:22Sanrajs preubav komoten stan 99 m2 na 5 kat istok B.Izvori

Agencijata za nedviznosti Sanrajs - Ohrid nudi na prodazba preubav ko...


115.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:49SANRAJS Trosoben Stan 95 m2 centar, odlicen

Agencijata za nedviznosti Sanrajs nudi na prodazba preubav stan od 95...


99.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:49SANRAJS Trosoben Stan 53 m2 centar kaj postata

Agencija za nedviznosti "Sanrajs" nudi na prodazba prekrasen ponov st...


72.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:48Se izdava stan vo strog centar

Se izdrava garsonjnera vo strogiot centar na gradot na ulica Dimitar ...


180 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:14ПРОДАВАМ СТАН

Продавам стан во Охрид во склоп на зградата има, уреден двор со зеле...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:14PRODAVAM STAN 43 M2 CENTAR

PRODAVAM STAN VO POCETNA FAZA NA GRADBA , POCETOKOT NA ZGRADATA E PLA...


1.490 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00Се продава убав стан со две спални кај Градски пазар

Се продава стан на бул Туристичка 17, веднаш до Тамаро маркет и во не...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00SE PRODAVA TROSOBEN STAN

"Prima Nedviznosti"....Se prodava trosoben stan "dupleks" ( na dve ni...


850 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:37TROSOBEN STAN VO GRADBA

"PRIMA NEDVIZNOSTI" od Ohrid nudi na prodazba stan vo gradba so povrs...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:37DVOSOVEN STAN VO GRADBA

"PRIMA NEDVIZNOSTI" od Ohrid nudi na prodazba stan vo gradba so povrs...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:37Апартман Плодин

Се издава стан во строгиот центар на Охрид, на главната улица во Охри...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:25Апартман Марбо

Се издава апартман во центарот на градот комплетно наместен со сопств...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 08:57Se prodava nov, nevseluvan, polu namesten stan vo Ohrid

❗️Се продава нов невселуван стан во Охрид (на ул. Питу Гули, во близи...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 08:44Se prodava kompletno opremen stan 75m2 na 10 min do ezeroto

Се продава стан во мирна и тивка населба на 10 минути од Охридско езе...


100.000 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
1.000.000 €
Охрид

Станови

Вчера 08:38  НОВ ОГЛАС

ЧОЈС-Stan vo Daljan 2kat 62 m2

Se prodava stan vo Daljan na 2 kat so vk kvadratura od 62 m2 i podrum...


57.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 08:12Renoviran Stan - na Turisticka

Se prodava renoviran Stan na bul. Turisticka , nad Restoran Grosh, k...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 22:55Стан до гимназијата

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на дво...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 22:13OHRID APARTMANI DO EZERO

Izdavam novi apartmani vo centar, do ezero , kaj Hotel Riviera, so br...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 21:42Kamelija,stan 36m2,visoko priz.Raca,so spalna

Agencija za nedviznosti Kamelija Ohrid nudi na prodazba stan so golem...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 19:03Kamelija nov stan 65m2 trosoben B.Izvori

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava nov stan vo faza na gradba 6...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 19:02Се изнајмува нов луксузен апартман

Нов апартман за 2 лица во Охрид: клима, интернет, тв, бесплатен парки...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 18:27Се продава прекрасен стан

Прекрасен стан на мирна локација во нова зграда. 75м2 со чист имоте...


1.330 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 18:04Туристички апартмани

Се издава апартман во централно градско подрачје во непосредна близин...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 15:43Се издава студио 1

Студио1 Студио1 е гарсоњера во зграда во студиото има:мини кујн...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 14:38Стан со 3 спални нас.Христо Узунов

Агенцијата за недвижности на продажба има стан од 120м2, три спални с...


102.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 13:51Stan Na Turisticka vednash do market Tamaro

Stanot ima ubava lokacija(centar do pazarot i marketot Tamaro) Orie...


75.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 13:51Стан на Богомилска зграда Лоте

Станот е лоциран на ул.Богомилска позади степенастата зграда, зградат...


62.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 13:50Издавам Апартмани строг центар

Издавам Луксузно опремени апартмани-студиа во строгиот центар на Охри...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 12:55Трособен стан до Охридска Банка, строг центар

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на тро...


90.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 11:55SANRAJS Stan 70 m2 renoviran i namesten kaj hotel Donco

Agencijata za nedviznosti SANRAJS nudi na prodazba dvosoben stan od 7...


84.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 11:55Страна 1 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам