Тетово
                   
985 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Renault clio

Renault clio 1.5 dizel 2013 god voziloto e vo besprekorna sostojba se...


7.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 09:20Промовирано

Kia Sorento

- Се продава Kia Sorento 2005год. - Full Oprema - Одлична состов...


5.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 17:46Промовирано

Mitsubishi pajero 2.5td

fiksna cena mitsubishi pajero 2.5td 1996 pali vozi bez nikakvo defekt...


6.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Golf 7 2.0 TDI

Golf 7 2.0 TDI FULL OPREMA 071888141 info 150ps Servisirana u VW r...


13.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 21:57mercedes benz c 250

C 250 god 2009 2.2 CDI 150kw 204ks full oprema (Avantgarde) . Kupen o...


9.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 20:53Mercedes A160 AVANTGARDE

Mercedes A160 Avantgarde nivo na oprema. -Zimski gumi -Abs -Esp -...


3.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.000 €
Тетово

Автомобили

Денес 19:51Smart MHD

Smart MHD BENZIN 2009


5.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 19:15  НОВ ОГЛАС

Smart ForTwo 0.9 Turbo KAT 90PS

Sport-Paket-Brabus Nxemje Karige Panorama Navi Sound-System Tempomat...


17.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 19:12Golf 6 20 tdi higline

Golf 6 20 tdi higline G.2009 Servisna istoria 168 xxx km orginal ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 18:32  НОВ ОГЛАС

Seat Alhamabra 1.9 Tdi

Seat Alhamabra 1.9 Tdi 116 ...


7.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 17:52VW Touareg 3.0 Tdi

Kolata e bo super sostojba servisirano stegnato so ganz 4 novi zimski...


7.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 €
Тетово

Автомобили

Денес 17:33Bmw 120 D Coupe M Packet

Vo odlicna sostojba Full oprema So servisna kniska


8.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 17:05Vw passat 2.0tdi DSG 190PS 4X4

Vw Passat 2.0tdi 190ps DSG 4X4(4MOTION) 2016 190.000KM led Distronic ...


21.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 16:58  НОВ ОГЛАС

Mercedes 124 250 D

Shitet Mercedes 124 250 D Per kontakt: 070 471 447


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 15:58OPELL COMBO 1.3 Cdti 2006

Se prodava Opell combo 1.3 cdti God2006 Reg do 4 mesec 2023 ...


1.550 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.700 €
Тетово

Автомобили

Денес 15:47AUDI A4 1.8T

AUDI A4 1.8T Kolata e na top sostojba bez nikakva mana ..... reg.i ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 14:57Reno Clio

Prodavam Reno Clio 1.9 DTI RT Turbo 2001 godina. Odliçen. Registriran...


1.400 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.500 €
Тетово

Автомобили

Денес 14:52Mercedes Benz ML 350 4MATIC

Se prodava Mercedes ML 350 4MATIC 2008 god. so pominati 204600 km, re...


16.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:16  НОВ ОГЛАС

Mini cooper 1.6 benzin

Mini cooper 1.6 benzin registrirana do 03 12 2023 zelen karton klimat...


3.100 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:12Audi A4 B8 (model 8K) 2.0 TDİ

Engine 1968 cm3 Engine Power kW 105 kW Engine Power HP 143 HP Gear...


9.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:00VW Golf 5 Automatik 2.0 DSG

VW Golf 5 2.0 TDI Automatik DSG Viiti 2007 Reg 12.2022 Senzora Ka...


6.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:00Mitsubishi pajero 2.5td

fiksna cena mitsubishi pajero 2.5td 1996 pali vozi bez nikakvo defekt...


6.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:00Ford fiesta 1.2 16v 1999g full oprema -odlicna sostojba

Se prodava. İnfo 071 618 425 Ford fiesta 1.2 16v 1999 god Fu...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:55  НОВ ОГЛАС

GOLF 6 2.0 TDI 2010 GOD

GOLF 6 2.0 TDI 2010 GOD.VOZILOTO E VO BESPREKORNA SOSTOJBA SEGA E DON...


7.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:33GOLF 6 2.0 TDI 2009 GOD.

GOLF 6 2.0 TDI 2009 GOD.VOZILOTO E VO BESPREKORNA SOSTOJBA SEGA E DON...


7.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:32BMW X3

Se prodava dobro socuvan BMW X3 3.0D Xdrive manuel bez nikakov proble...


7.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:20SEAT LEON 1.6 TDI DSG ITECH 2015

Seat Leon ITECH -posebna oprema Godina: 2015 servisna kniska-real...


11.200 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
12.500 €
Тетово

Автомобили

Денес 12:12VW GOLF 7.5 GTD 2.0 TDI 184 PS DSG 2017

𝗩𝗪 𝗚𝗢𝗟𝗙 𝟳.𝟱𝗚𝗧𝗗 𝟮.𝟬 𝟭𝟴𝟰𝗣𝘀 𝗗𝗦𝗚 -𝟮𝟬𝟭𝟳 🏳️25.5...


25.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:56OPEL VECTRA 2.2 BENZIN PLIN ODLICNA

Vectrata e vo odlicna sostojba kako nadvoresno taka i vnatresno.Ima f...


1.550 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:16OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI FUL KAKO NOVA

Zafirata e vo perfektna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podv...


3.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:15OPEL VECTRA 1.8 BENZIN

Vectrata prema godinite e vo solidna sostojba.Od oprema poseduva serv...


850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:15KIA PICANTO 1.0 BENZIN PLIN FUL ODLICNA

Kiata e vo odlicna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podovozje...


2.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:15CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI TOP FORMA MOZE I ZAMENS

Piccasoto e vo odlicna sostojba i nema potreba od dopolnielni investi...


2.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:15FIAT PUNTO 1.2 BENZIN ODLICNA

Puntoto e vo odlicna sostojba kako ndvoresno vnatresno motor podvozje...


1.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.250 €
Тетово

Автомобили

Денес 11:15RENAULT MEGANE COUPE 1.6 BENZIN FUL ODLICNA

Renoto e vo odlicna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvozje...


1.150 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.200 €
Тетово

Автомобили

Денес 11:15MERCEDES BENZ A 180 CDI FUL PERFEKTEN

Mercedesot e uvezen pred 4 meseca i registriran do 09-2024g.Karoseris...


4.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.300 €
Тетово

Автомобили

Денес 11:15OPEL CORSA C 1.O CIST BENZIN FUL KAKO NOVA

Corsata e kakko nova bilo nadvoresno vnatresno motor podvozje i dr.Im...


1.950 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.000 €
Тетово

Автомобили

Денес 11:15Prva Liga Opel Corsa 1.3CDTI Registriran Cela Godina Servisi

075-351-351 075-351-351 Prva Liga Opel Corsa 1.3CDTI 2003 Godina ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:50Perfekten Opel Antara 4X4 2.0 CDTI Moze Zamena

Moze Zamena So Nasa ili Vasa Doplata 🇨🇭🇨🇭 075-351-351 075-35...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:49Fiat Punto 1.9Diesel Full Kozha...

Fiat Punto 1.9 Obicen Dizell God.2000 Reg nema Full Kozha Tip To...


1.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:34POLO 1.2 TDI

POLO 1.2 TDI Zimski gumi novi x2 Letni gumi novi x4


5.750 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.950 €
Тетово

Автомобили

Денес 10:13Ww Turan 1.9 Tdi 6 Berzini Higline

Registriran 1 God Novi Zimski Gumi,Ubav Enterier, Servisiran Proverka...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:09Se prodava Pezo 207 1.4 benzin plin

Pezo 207 1.4 benzin plin vo mnogu dobra sostojba Kontakt : 070434404


2.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 09:35  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам