Тетово
                   
1053 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SEAT LEON 1.6 TDI DSG ITECH 2015

Seat Leon ITECH -posebna oprema Godina: 2015 servisna kniska 1.6...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.350 €
Тетово

Автомобили

Денес 11:17Промовирано

Bmw x6 3.5d xdrive god 2010

Bmw x6 3.5d xdrive god 2010 vo mnogu dobra sostojba sega donesen od s...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 14:56Vw touran 2.0 tdi 2014god,DSG menjac,moze zamena

Vw touran 2.0 tdi God 2013-4 -automatik dsg -km 220*** -7 sedis...


10.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 14:56Porsche panamera 4.8S

Porsche panamera 4.8S god 2013 vo mnogu dobra sostojba so mnogu oprem...


32.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 14:56Bmw 530d

Bmw 530d god 2004 oprema full, klima centralna brava el stakla novo g...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 14:56BMW X3 3.0D XDRIVE M-PAKET

BMW X3 3.0D XDRIVE M SHADOWLINE 202.xxx km Full-Oprema Oprema: F...


20.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
21.500 €
Тетово

Автомобили

Денес 14:33opel corsa

Opel corsa 2012 70kw 95ks So full oprema KLIMA (LADI PERFEKTNO)...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:25Ford Kuga 1.5 TDCi Titanium

Се продава Ford Kuga 1.5 TDCi 120ks 2WD Titanium 2018/19 год со помин...


20.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:00VW CADDY 2.0 SDI 51kw 2006god. "AVTOCENTAR"

VW CADDY 2.0 SDI 51kw Proizveden 9. 2006god. So pominati 162.000k...


4.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:43  НОВ ОГЛАС

Mercedes-Benz s350 cdi - 09 (brabus paket)

Kolata e vo ekstra sostojba mnogu e cuvana bez mana ekstra motor serv...


19.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:34FORD TOURNEO CONNECT 1.8 DIZEL 55kw 2009god. "AVTOCENTAR"

FORD TOURNEO CONNECT 1.8 DIZEL 55kw Proizveden 10. 2009god. So pom...


3.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:31  НОВ ОГЛАС

Audi A6 2.0 40 TDI 204 HP-2021 Novo Vozilo

Prodavam Audi A6 40 TDI 2.0 TDI 204 HP 06 mesec 2021 so pominati 19.0...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:28VW GOLF 7 1.6 TDI 110 PS BLUEMOTION 2014

CENA:11900€ Se Prodava VW Golf 7 1.6 Tdi 110 Ps 6 Berzini Bluemotion...


11.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:26BMW X3

BMW X3 3.0 dizell 4x4 2004 godina full oprema navigacija krem koz...


6.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:22Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDM 140 KS fULL 2011

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLMATRONI...


8.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:18  НОВ ОГЛАС

Porsche

Porsche cayenne 3.0 dizel god 2014 mnogu e sacuvano oprema ful. Se pr...


23.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:21  НОВ ОГЛАС

SEAT LEON 1.6 TDI DSG ITECH 2015

Seat Leon ITECH -posebna oprema Godina: 2015 servisna kniska 1.6...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.350 €
Тетово

Автомобили

Денес 11:17Bmw 120 D Coupe M Packet

Vo odlicna sostojba Full oprema So servisna kniska


8.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:38Podobar Zdravje Golf 6 2.0 TDI Blumotion 2010 Godina 6 Menia

Info samo na telefon na sms poraki ne odgovaram 075-351-351 ✅☎️✅✅✅✅ ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:25Podobar Zdravje Audi A4 2.0 TDI 8V Registriran Zelen Karton

Info samo na telefon na sms poraki ne odgovaram 075-351-351 ✅☎️ Perf...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:25Opel Astra H 1.3 cdti 2006g Full oprema odlicna

Se prodava info 070 640 777 Extra cena za kesss Opel astra 1.3 cdti...


3 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.150 €
Тетово

Автомобили

Денес 10:12BMW 118d(facelift)143ps-2007

BMW 118 D **FaceLift Start/Stop 143ps** - 2007/2008 (FaceLift) - KLIM...


6.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 09:40FORD FOCUS 1.4 TNG FUL PERFEKTEN

Focusot e vo perfektna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvo...


2.850 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.999 €
Тетово

Автомобили

Денес 09:18OPEL MERIVA 1.7 CDTI FUL ODLICNA

Merivata e vo odlicna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvoz...


2.450 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.550 €
Тетово

Автомобили

Денес 09:18OPLEL CORSA 1.0 BENZIN TOP SOSTOJBA

Corsata e vo odlicna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motir podvozj...


1.650 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.750 €
Тетово

Автомобили

Денес 09:18Kia Sorento 2.5 crdi

Kia 4x4 God 2007 Full oprema 071368222 Kontakt


4.900 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.200 €
Тетово

Автомобили

Денес 09:15Audi a4 Sline 2008 2.0Tdi Avtomatik

Audi A4 Sline Automatik 2.0Tdi 209.000km Servis komplet Greaci n...


8.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 08:32Bmw e46 320d stage 1 230hp - 01 god

Bmw e46 Nema nikakvi problemi Servisirano Full oprema Stage 1 ...


3.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 07:46Alfa 159 2.4 jtdm 200 ps

Alfa 2.4 jtdm sport Full sport ekstra turbo 147 kw tuning I ...


2.850 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.990 €
Тетово

Автомобили

Денес 07:46Seat Alhamabra 1.9 Tdi

Seat Alhamabra 1.9 Tdi 116 ...


8.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 07:29VW Passat 2.0 tdi, 140ps, 8v, 2007

VW Passat 2.0 tdi, 140ps, 8v, 2007 Registriran so zelen karton do 07/...


5.150 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 23:48Bmw 120d 163ps Automatik

Bmw 120d 163ps Automatik, Navigacija, Tempomat, Climatronic, Greaci...


6.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 23:48Renault scenik megan moze zamena

Ful oprema so celosna oprema i komplet servisirana vo ovlasten servis...


2.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 21:56fiat punto 1.3 multijet tovarno

fiat pinato 1.3multi jet 2014 g komercialno vozilo plateno do re


4.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 20:32BMW X3 DIZEL

LICE ZA KONTAKT SASKO - 071-256-586 LICE ZA KONTAKT SASKO- 071-256-...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.600 €
Тетово

Автомобили

Вчера 20:17Ford KA 1.25i 2012 70ks kako fiat Polo pezo golf seat lupo

FORD KA 1.25i BENZIN 51 KW 69 KS Euro 5 REALNI 149.000 km. servisna k...


3.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 19:33Golf 5 2.0 TDI 140 PS DPF 4x4

Golf 5 2.0 TDI 140 PS DPF 4x4 Reg 29.07.2023 4 Motion 4x4 Serv...


5.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 19:22  НОВ ОГЛАС

suzuki Maruti Gipsi

moze i zamena so mala kola


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 19:12  НОВ ОГЛАС

VW PASSAT B8 2.0TDI KARAVAN FULL OPREMA

Vw passat b8 2.0tdi swis model Full oprema Abs.elek prozor,elek...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:59FIAT GRANDE PUNTO 1.4 BENZIN FUL PERFEKTNA

Puntoto e vo perfektna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motor podvo...


2.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:48OPEL VECTRA 20 DTL REDIZAJN FUL PERFEKTNA

Vectrata e vo perfektna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motor podv...


1.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:47Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам