Тетово
                   
931 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opel Cosra 1.3 CDTI 75KS ACTIVE 2013

Kolata e kupena od prv sopstvenik Donesena so vozenje od Slovenija ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.700 €
Тетово

Автомобили

Денес 11:13Промовирано

BMW 840d xDrive LCI M Sport Pro

2021 god 235kw/320ps Naj Full Oprema Do 2025 god ima garancija kolat...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

02 дек 17:45Промовирано

SEAT LEON 1.6 TDI DSG ITECH 2015

Seat Leon ITECH -posebna oprema Godina: 2015 servisna kniska-real...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.499 €
Тетово

Автомобили

Денес 11:13Промовирано

AUDI A6 3.0 BITDI 313 PS QUATTRO 2XSLINE 2012

AUDI A6 2XSLINE 3.0 BITDI 313 PS QUATTRO 2012 225000 KM SERVIC...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Тетово

Автомобили

Денес 12:44Audi A6 2.0 40 TDI 204 HP-2021 Novo Vozilo

Prodavam Audi A6 40 TDI 2.0 TDI 204 HP Proizvedeno 06 mesec 2021 so p...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:21Opel Cosra 1.3 CDTI 75KS ACTIVE 2013

Kolata e kupena od prv sopstvenik Donesena so vozenje od Slovenija ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.700 €
Тетово

Автомобили

Денес 11:13SEAT LEON 1.6 TDI DSG ITECH 2015

Seat Leon ITECH -posebna oprema Godina: 2015 servisna kniska-real...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.499 €
Тетово

Автомобили

Денес 11:13BMW X3

Se prodava dobro socuvan BMW X3 3.0D Xdrive manuel bez nikakov proble...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:54Bmw 120 D Coupe M Packet

Vo odlicna sostojba Full oprema So servisna kniska


8.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:41Range Rover

Se prodava Range Rover 2009 godina 3.6 Dizel so 300KS Mehanicki T...


16.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:36Застава 125pz ДАМСКИ менувач

Возилото е во исправна состојба како каросериски така и мотор и ентер...


1 МКД
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:35BMW 520d facelift MK - 2001

BMW 520d -136 ks - 2001 - mnogu dobro socuvano vozilo, so prosecna ...


36 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:24Mercedes-Benz C220

Mercedes-Benz C220d -Avangart Nivo na oprema -4 letni 4 zimski Gum...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:24Vw polo 1.3benzin/plin

Vw polo 1.3 benzin plin atest Registrirano do 17.02.2023 Standardna...


800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 09:391.9 jtd odlična 076200397

Servis komplet so dobri gumi karoserijski e odlična motor mjenjač se ...


1.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 07:22Citroen C8 Odlicna sostojba 076200397

Servis registrirano novi gumi moze I zamena odlicna vozilo


2.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.300 €
Тетово

Автомобили

Денес 07:22Се продава Opel Insignia 1.6 CDTI 136 HP

Се продава одлично сочувана Opel Insignia 1.6 CDTI 136 HP со поминати...


12.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 04:15PEUGEOT PEZO 307 FACELIFT FULL KAKO NOVO

Prodavam Peugeot 307 karavan 2007god. 1.6 hdi 110 ks doneseno od Svaj...


3.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 00:16ALFA ROMEO 147 1.9JTDm 120ks ODLICNA

Prodavam Alfa Romeo 147 1.9 jtdm 120ks so pominato 267.xxx km vo perf...


3.200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.500 €
Тетово

Автомобили

Денес 00:15Audi A3 1.9 77kw 2009/8

MOZE ZAMENA AUDITO e vo odlicna sostojba so super menjac nikakov zvu...


7.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 23:32FIAT PUNTO 1.9 D full oprema -So Defekt Hitno

Se prodava. İnfo 070 640 777 Fiat punto 1.9 D. So Defekt tesko...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 20:53  НОВ ОГЛАС

Smart Forfour 1.1 Benzin

Kolata e donesen od svajcaria prva registracia Perfektna sostojba Ka...


2.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 20:44Golf2 diesel 1.6 D toop sostojba

Golfot e mnogu zaçuven toop sostojba generalen sreden ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 20:32  НОВ ОГЛАС

Alfa Romeo Brera moze zamena

Alfa romeo breea moze i zamena za mala gradska kola. Top sostojba na...


6.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 18:13  НОВ ОГЛАС

Alfa Romeo Brera 2.4 jtdm

Full oprema Napraven golem servis pred 100 km 19 felni Komplet ozv...


6.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 18:09Opel astra H h 1.4

Opel astra H 1.4 benzin od prv sopstvenik So servisna knishka,2 klu...


3.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 17:24MERCEDES BENZ E350CDI AVANTGARDE 2009

MERCEDES BENZ E350CDI AVANTGARDE 2009 KOMPLET SERVISIRAN REG 5 202...


13.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:21  НОВ ОГЛАС

Golf 6 140ks odlicen!

Golfot e uvezen od germanija pred edna godina i e vo odlicna sostojba...


8.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 15:56Ford fiesta 1,6 diz 95 ps tempomat

Fiestava e vo odlicna sostojba so full oprema So zelen karton Smenet ...


6.499 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 15:48PASSAT 1.9TDI 131KS AVTOMATIC TIPTRONIC

Se prodava PASSAT 1.9TDI 96kw 131KS 2003/2 Avtomatic TIPTRONIC motor ...


3.600 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
3.750 €
Тетово

Автомобили

Вчера 15:18Opel astra j 2015 god so 44000 km

Astrata e vo izvonredna sostojba so orginalni 44000 km


9.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 14:11  НОВ ОГЛАС

Golf 19 Tdi 90 ks full god 2005 Nov uvoz

Vozilloto je vo odlicna sostojba ot oprema poseduva:Abs.Esp.Servo.Bor...


123 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:59Bmw 530d moze zamena

Bmw 530d Registrirana so zelen karton edna godina Servis praen ulje f...


6.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:51BMW 118d

Bmw 118d So realni kilometri, registrirana do novembar 2023


4.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:05Mercedes E270

Se prodava Mercedes e270 elegance Registriran i servisiran Parking ...


6.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:00GOLF IV 1.9 TDI 110 KS

Makina ësht në super gjendje te mirë të gjitha shërbimet e bera. Nuk...


3.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:00Skoda Octavia 2.0 TDI 2011 Karavan

Skoda Octavia 2.0 TDI 2011 Karavan Full oprema Kontakt samo na te...


7.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:00VW TOURAN 1.9 TDI 7 SEDISTA 74KW

SE PRODAVA VW TOURAN 2003 GODINA REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN -K...


4.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.200 €
Тетово

Автомобили

Вчера 12:54VW Golf VI 2.0 TDI 81kw 110ks 2009

- VW Golf VI 2.0 TDI 81kw 110ks 2009 - KOLATA E REDOVNO SERVISIRANA ...


7.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:49VW Bora 1.9 tdi PD MOTOR Top sostojba MOZE ZAMENA

VW Bora Golf4 1.9 Tdi PD Motor AJM 2 crveni 6 brzini Vo Odlicna sost...


3.150 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.200 €
Тетово

Автомобили

Вчера 12:23Golf 16 Tdi 105 Ps God 2011 full oprema

Vozilloto je vo ekstra sostojba ot oprema poseduva :Abs.Esp.Servo.Bor...


123 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:06Passat 2.0 TDI DSG 2008

Se prodava Passat 2.0 TDI 8V DSG 2008god Kolata e vo super sostojba ...


5.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:01Opel Astra H GTC benzin plin

Prodavam Opel Astra H GTC, 2008 godina, 1.4 benzin/plin 66kw. Kolata...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.500 €
Тетово

Автомобили

Вчера 09:11Страна 1 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам