Куманово
                   
131 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

РАКОВОДИТЕЛ НА МОБИЛЕН СЕРВИС

📢 ТЕРМАЛИФТ - Има потреба да вработи: ▶ РАКОВОДИТЕЛ НА МОБИЛЕН СЕ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

Вчера 13:00Промовирано

РАКОВОДИТЕЛ НА МОБИЛЕН СЕРВИС

📢 ТЕРМАЛИФТ - Има потреба да вработи: ▶ РАКОВОДИТЕЛ НА МОБИЛЕН СЕ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

Вчера 13:00Baram vozac (shofer) C+E ( za vo EU)

Baram vozac so EU dokumenti C+E za rabota vo EU. Slovenska firma sl...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

Вчера 13:00sofer

Baram vozac na kamion soC+E kategorija za rabota vo Germanija. se vo...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

27 јан 22:40Za vo Mart - Potreben e sofer za EU so MK ili BG dokumenti

Potrebeni se vozaci/soferi za zamena ili za stalno so BG ili MK dokum...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

26 јан 22:18Sofer so 20-godisno iskustvo bara rabota

Baram rabota za vozac vo 2-ka vo megjunaroden transport. imam Slove...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Барам работа

24 јан 20:51Rabota vo IZRAEL

Potrebni se rabotnici za rabota vo Izrael


11 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

24 јан 20:05Security

Baram rabota kako security imam rabotno iskustvo 6 god kako fizicko o...


1 €
или предлог цена
Куманово

Барам работа

24 јан 07:18Se bara zena za rabota vo Minhen

Se bara zenska osoba do 40 god za rabota vo germanska familija vo Min...


12 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

21 јан 11:51Baram Taksi vozac

Baram taksi vozac, za vozilo vo kompanija Speed Kumanovo


16 МКД
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

20 јан 14:33PORADI PROSIRUVANJE NA VOZEN PARK POTREBNI SE 3 VOZACI

Poradi zgolemuvanje na vozen park Bugarska firma ima potreba od 3 voz...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

19 јан 19:57Potreben e sofer so Eu dokumenti

Potreben e zamenski sofer od 23jan 2023 za mesec dena ,po moznost da ...


80 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

19 јан 16:02Karabini od temel do krov i renoviranje

Karabini


5 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

18 јан 20:26Se baraat rabotnici za vo avtoperalna

Se baraat rabotnici za vo avtoperalna odlicni uslovi


181.818 МКД
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

18 јан 19:20Se bara pomosnik mehanicar za viluskari i platformi

ТЕРМАЛИФТ, Водечка компанија во Македонија за продажба, изнајмување и...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

17 јан 11:19Profesionalen vozac C+E

Se bara profesionaleni vozaci za vo evropa Germanija - Holandija Loka...


2.500 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

17 јан 10:48Se bara vozac so B kategorija i evropski dokumenti

ML TRANSPORT 2017 LTD bara vozac so B kategorija, se vozi kombi cerad...


1.500 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

17 јан 10:04Elektrotehno vrabotuva

Elektrotehno Kumanovo monteri so iskustvo. Klimatizacija I ventilacij...


20 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

16 јан 21:51Vnatreshno ureduvanje

Firma so 10 godishno iskustvo Barame rabota vo strastvo Rabotime ...


355.555 €
или предлог цена
Куманово

Барам работа

13 јан 23:36Baram vozac za rabota vo Eu so C+E kategorii

Potrebni se dvajca vozaci so iskustvo za terminalska rabota vo De/Be/...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

10 јан 16:27Pomosnik za avtoservis

Baram pomosnik za avto servis .Se raboti mehanika , farbanje ,varenj...


300 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

10 јан 13:56disponent/disponentka

Transportna firma bara disponent/disponentka so ili bez rabotno iskus...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

09 јан 17:17Zena za cuvanje na deca

Potrebna e zenska osoba za cuvanje na deca od ponedelnik do cetvrtok,...


11.111 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

09 јан 14:11Се бараат колеги - возачи од CE категорија - Мерцедес, Бреме

Драги колеги, за нашата компанија бараме возачи на камиони со CE ка...


2.400 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

01 јан 09:59Baram vozac za Taxi

Baram vozac za Taxi, Kumanovo info. 078335166


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

29 дек 23:27Возач Шофер Sofer Vozac Ц+Е

Се бара шофер со BG докуенти и искуство,работа со контенјери внатрешн...


2.222 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

28 дек 19:31Marketing and entrepreneurship

If you feel like you deserve more and have big dreams for yourself an...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

08 дек 21:50Se baraat majstori,Tesari i Zidari za rabota vo Srbija

Se baraat majstori ,tesari i zidari za rabota vo Srbija na Divcibare,...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

06 дек 08:34Se bara opst rabotnik

Se bara opst rabotnik za rabota za masinsko malterisuvanje so mesto n...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

30 ное 10:25Vozač za EU za Slovenska firma

Se bara vozač so kategorija C+E za Slovenska firma so EU dokumenti il...


3 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

27 ное 22:35Fasaderi

Se bara grupa fasaderi ili majstori za fasada Broj za kontakt 0716...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

24 ное 23:08Се бара возач со Е категорија

Потребен е возач со Е категорија за релација Македонија-Романија-Буга...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

19 ное 19:57Distributer

Se bara distributer so C kategorija za vo Belgila so Eu dokumeti. Dob...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

17 ное 19:38Ekstrudergija

Se bara iskusen majstor na ekstruder za najlon . Relacija na z...


500 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

16 ное 04:58Vozac so "E" kat.za vo EU

Vozac so ,,E" kategorija za rabota vo D, HL ,B, se vozi kontejner p...


80 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

06 ное 08:03РАБОТА СО БГ - ПАСОШ

Нудам повише видови на работа во Германија исклучиво со Европски док...


111 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

29 окт 18:51Se baraat Vozaci na Kamion so C+E kategorija

Se baraat vozaci na kamioni ( sleperi ), Ima moznost za vozenje : ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

28 окт 14:34HITNO SE BARA SOFER - VOZAC ZA VO EU

Hitno e potreben sofer so BG ili Eu dokumenti za rabota. -Se vozi Da...


85 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

27 окт 08:28Kalimero bara rabotnik kelner/sanker

Restoran kalimero bara rabotnik sanker/kelner povekje info na 070/878...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

18 окт 18:12DOORS Ima potreba od ekipa na MONTAZERI.

Doors kopani od Kumanovo ima potreba od ekipa na montazeri na sobni i...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

13 окт 07:53Vozac B.C.i E kategorija

Baram rabota vozac B kategorija kombi i moze kamion Samo C kategorija...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Барам работа

05 окт 10:34Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам