Кичево
                   
804 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes C220 CDI

Mercedes C220 CDI Diesel 92kw / 125Ps Registriran do 04.2023 MK Tabli...


2.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 окт 05:11Промовирано

Range Rover Vogue 2008

Full oprema✅ 3.6l 270hp✅ Zadna kamera✅ Avtomati...


14.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
15.000 €
Кичево

Автомобили

11 мај 23:28Промовирано

Se prodavat audi a6 3.0 245ks 2011

Audi a6 2011 quatro mnogu dobro socuvana golem servis napraven sit...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:56Bmw 320 D

Bwm 320 D 2006 Regostrirana do 08.2023 Servis mal golem Gumi novi Ko...


6.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:55Cls 320 cdi full

Se prodava cls 320 cdi Atest folii 7g tronic menjac Full servis ...


6.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:40Cls 320 CDI hitooo!!!

Cls 320 CDI Registriana i zelen karton Servis (motor i menjac komp...


6.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
7.400 €
Кичево

Автомобили

Вчера 20:40Mercedes c 220 2017

Se prodava mercedes c 220 2017 god.luxury line full oprema 9g tronic ...


32.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:47OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2009 GOD. REDIZAJN >>CH<<

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 110 KS!!!! -DONESENA SO VOZENJE OD SVAJCARIJ...


4.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 18:48  НОВ ОГЛАС

Mitsubishi outlander 2.0 benzin plin

Mitsubishi 4x4 2.0 benzin dizna plin so atest Fabricki zatemneti sta...


4.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 18:17  НОВ ОГЛАС

Mercedes-Benz C200 CDI Facelift fabricka sostojba

MERCEDES BENZ C200 CDI W 203 -ORGINALNI 195 00 KM KOMPLETNA SERVISNA...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 17:11Prodavam Audi A4 B6 2003 godina kako novo

Prodavam Audi A4 2003 godina. Kolata e kako nova, ima pominato 240000...


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:29se prodava BMW 318 d. 2008 g.

добро зачувано поради занинување во странство со многу опрема редовно...


6.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.200 €
Кичево

Автомобили

Вчера 14:40dve fiat stilo 1.9 jtd 2002 g.

prodavam dve fiat stilo vo dobra sostojba birajte edno koe sakate edn...


1.950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:40RENAUL MEGANE COUPE 1.5DCI 106ks

Kolata ne e od uvoz kupena mk servisirana vo reno.smenet rebrasti sme...


10 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.200 €
Кичево

Автомобили

Вчера 14:18GOLF VI

прв сопственик зачуван сервисиран во овлстен сервис реални километри...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:38Se prodava Zastava 101

Se prodava Zastava 101 vo dobra sostojba. Kolata e registrirana i ser...


430 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:25Ford Focus cmax 1.8 atest dizna plin 2007

Ekstra sostojba 1.8 atest dizna plin 2019 uvezena od svajcaria top so...


3.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:12Citroen c3 1.1 fabricki plin 2010

Top sostojba klima ispravna registracia so zelen karton do 2023 juni ...


3.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:12Vw passat 1.9tdi 105 ks moze zamena

Reg do 05 2023 servis napraven so rebrast klima ispravna novi gumi pr...


4.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:12Toyota RAV 4 2.2 Diesel

Toyota Rav 4 2.2 Diesel od Svajcarija donesen. 137.000 KM god. 2011 ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
17.000 €
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00Ford Mondeo

Se prodavat Ford Mondeo TDCi so BLOKIRAN MOTOR. Barajte na ovoj br....


3.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00GOLF 1.9 TDI

Golf 1.9 TDI 2005 reg do 04.2023 novi gumi klima ispravna vo odlicna...


4.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:46Audi A6 Quattro 30

KONTAKT TEL 078459337 moze i zamena prednost golf5, seat leon POSE...


6.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.200 €
Кичево

Автомобили

Вчера 11:20Bmw 530XD (235ks) Facelift Automatic Kobra menjac

Bmw 530xd (4x4)E61 (LCI) DPF,EGR,FLAPS OFF (235ks remapirano 280ks ...


10.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:54POLO 1.4 Benzin

Polo 1.4 benzin reg cela godina ,klima ispravna


2.900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:47BMW 320d xdrive M paket

BMW e92 xdrive M paket napraven celosen servis registriran cela godin...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:01Audi A3 2.0 140 ks (se prodava samo na delovi)

Audito se prodava na delovi Se shto vi treba 2.0 140 ks BKD motor T...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 08:09TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN 2009 GOD

EXTRA SOSTOJBA PLATENI SE DAVACKITE DO REGISTRACIJA UVEZENA OD GERMA...


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 окт 21:58Bmw 320ci cabrio e46

Se prodava bmw cabrio 2.2 odlicno funkcionira krov servisiran Servi...


5.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.550 €
Кичево

Автомобили

02 окт 18:50VW PASSAT 1.9TDI

VW PASSAT 1.9 TDI 90 PS REGISTRIRAN DO 2 2023 SO ZELEN KARTON NOVI...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 окт 18:28TOYOTA AVENSIS 2.0 D4-D

TOYOTA AVENSIS 2.0 D4-D FACELIFT, 126 KS, 6 BRZINI, 2006 GOD., VO DOB...


4.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 окт 18:17Opel Corsa D 1.2

Opel Corsa 1.2 benzin so fabricen plin servisirana komplet zimski gum...


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 окт 17:48BMW F10

Se prodava BMW F10 2011God 525D 204ks so pominati 272000km Od oprema ...


16.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 окт 16:31Opel Vectra Imcher

Одлична Вектра Имшер серија мотор 2.5 V6 Направен мал сервис сменет...


1.550 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 окт 13:58ASTRA H 1.6 VOZITE NA METAN NA PLIN ILI NA BENZIN

👌 SE PRODAVA 👍 OPEL ASTRA H 1.6 16 VENTILI TWIN PORT 💥 FABRI...


4 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.500 €
Кичево

Автомобили

02 окт 12:41Toyota RAV4

Se prodava Toyota Rav4 2.2 D-4D 4x4 -servisiran -xenon,navigacija,m...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.000 €
Кичево

Автомобили

02 окт 12:35ПРОДАВАМ Reno Clio 1.2 tng (МОЖНА ЗАМЕНА)

Реното е во беспрекорна состојба се функционира на него, не префарбув...


3.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.000 €
Кичево

Автомобили

02 окт 12:04Mercedes A 180 dizel

Vo odlicna sostojba ,nnogu socuvana bez udari , registrina do 10 mes...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 окт 12:02Suzuki vitara 1.6

Suzuki vitara 1.6 1996 godina vo top sostojba bez nitu gram korozija ...


2.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 окт 11:03Ford Focus dizel

Garaziran dobri gumi redovno servisiran potrosuvacka 5l na 100km socu...


2.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 окт 10:00Mercedes C220 CDI

Mercedes C220 CDI Diesel 92kw / 125Ps Registriran do 04.2023 MK Tabli...


2.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 окт 05:11fiat stilo 1.8 benzin plin dizna reg klima

fiat stilo uba sostojba mekanicki ni tropa ni krcka stegnata domacina...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 окт 04:56Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам