Тетово
                   
229 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAWINKIT program za dizajniranje na mebel

MawinKit е професионална алатка за 3Д - дизајнирање на мебел и де...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:04Laptop

Shitet laptop Gjendja perfekt I3 8gb ram 250 ssd Nvidia 940 mx...


240 €
или предлог цена
Вчера 11:47Gaming laptop

Acer nitro 5 i5 procesor Nvidia gtx 1050 KONTAKT 071938772 ...


430 €
или предлог цена
Вчера 11:47Nintendo Switch

Prodavam Nintendo Switch so Mario Kart 8. Ima i tasna za konzolot. Ku...


20.000 МКД
или предлог цена
03 фев 20:26Game Pad SteelSeries Stratus Duo Joystick

Prodavam Steelseries joystick/kontroller, nema niedna grebka koristen...


03 фев 19:36Logitech K380 Blue Wireless/Bluetooth - Keyboard Tastatura

Prodavam Logitech K380 Blue - Wireless / Bluetooth , raboti perfektno...


03 фев 19:36Gaming pc

About Device name DESKTOP-QBGILCK Processor Intel(R) Core(TM) i3-41...


9.000 МКД
или предлог цена
03 фев 09:54ASUS i3 8gb ram

laptopot e malce koristen odlicna sostojba baterijata odlicna posto e...


13.000 МКД
или предлог цена
02 фев 23:11Desktop kompjuteri,PC (CPU dualcore;i3;i5)

Se prodavaat desktop kompjuteri,100% ispravni,instalirani so windows ...


По Договор
или предлог цена
02 фев 23:06Dell Studio 1555 : 15.6"/core2duo/4gb

-Processor: Intel Core2Duo P8600 2.4GHz -Ram Memory : 4 GB -Displa...


По Договор
или предлог цена
02 фев 23:01Printer laserski,HP-2055d,HP-1320,Samsung-scx 4623f

Se prodavaat laserski printeri HP i Samsung ,print,scan-adf ),malku ...


По Договор
или предлог цена
02 фев 23:01Laptop Acer ES1-512 (15.6"/quad core CPU /4gb/500gb)

Se prodava Laptop Acer ES1-512,mnogu socuvan .so ispravna baterija. ...


По Договор
или предлог цена
02 фев 23:01Laptop HP Elitebook 840 G1- 14"/i7/8gb

Se prodava Laptop ****HP Elitebook 840 G1**** : Specifikacii: -Displ...


270 €
или предлог цена
02 фев 23:01EKRAN ZA LAPTOP LED SCREEN 15.6 40 PINSKI KAKO NOVEKSTRACENA

SE PRODAVA EKRAN ZA LAPTOP LED SCREEN 15.6 40 PINSKI KAKO NOV GRAT...


1.500 МКД
или предлог цена
02 фев 19:22ORGINALNI POLNACI ZA SITE LAPTOPOVI EKSTRA CENI

SE PRODAVAAT ORGINALNI POLNACI ZA SITE VRSTI NA LAPTOPOVI: DELL HP...


02 фев 19:21INSTALIRANJE NA NAJNOVI MAPI ZA NAVIGACII EKSTRA CENA

INSTALIRANJE NA NAJNOVI MAPI ZA NAVIGACII I RADIA KINESKI ANDROID R...


300 МКД
или предлог цена
02 фев 19:21NAVIGACIJA ZA LANDROVER 2019 GODINA EKSTRA CENA

SE PRODAVA NAJNOVA NAVIGACIJA ZA LANDROVER 2019 ZA CELA EVROPA M...


700 МКД
или предлог цена
Тетово

Останато

02 фев 19:21NAJNOVI MAPI ZA BMW E60 2022 GODINA EKSTRA CENI

SE PRODAVAAT NAJNOVI MAPI ZA NAVIGACII NA 3 CEDINJA 2021 GOD. ZA BMW ...


700 МКД
или предлог цена
02 фев 19:20NAJNOVI MAPI ZA AUDI 2022 GODINA EKSTRA CENI

SE PRODAVAAT NAJNOVI MAPI ZA NAVIGACII ZA AUDI 2022 GODINA ZA CELA EV...


700 МКД
или предлог цена
Тетово

Останато

02 фев 19:20CPU I3 7generacija 1151

Se prodava procesor i3 7 generacija Socket 1151 za poveke info na tel...


02 фев 17:07TABLET EFTINO

Se prodava tablet so windows eftino 38971921596 38971921596 38971...


2.999 МКД
или предлог цена
Тетово

Таблети

02 фев 17:07Gaming i5, 8Gb, MSI Gtx1060-3Gb

Se prodava PC so slednite konfiguracii: Matichna: Asus B150M 6-7th g...


299 €
или предлог цена
- 29 % Попуст
420 €
01 фев 22:30Monitor 4:3 1280x1024

Monitorceto e vo funkcionalna sostojba. Raboti dobro, nema mrtvi piks...


800 МКД
или предлог цена
01 фев 19:56PREINSTALACIJA I SERVISZA KOMPJUTERI I LAPTOPOVIEKSTRA CENA

Preinstalacija i servis na kompjuteri i laptopovi na lice mesto. Ima...


300 МКД
или предлог цена
Тетово

Останато

01 фев 17:52ryzen 7 5800x rtx 3070 500gb nvme

ryzen 7 5800x palit rtx 3070 32gb 3200mhz coler master h500 500gb...


1.250 €
или предлог цена
01 фев 15:02SE prodava laptopASUS so batt.5200mah

Se prodava laptop ASUS-model K53U so champion batt.=5200mah-golem kap...


80 €
или предлог цена
31 јан 21:49se prodava AMD RYZEN 5 2600X

koristen e samo 2 god vo GERMANY i od tamu e kupen i donesen,,raboti ...


31 јан 21:43Brz Kompjuter (i7-9700K-1TB - NVIDIA GeForce GTX -Asus 24")

!!! Kontakt broj: 075324342 !!! Moze da se isprati preku kargo niz ...


57.999 МКД
или предлог цена
31 јан 19:42Asus G14 ROG 2022

AMD Ryzen™ 9 5900HS Mobile Processor (8-core/16-thread 20MB cache, up...


1.100 €
или предлог цена
31 јан 18:17Boja za printer

Epson Stylus Photo RX420 RX425 RX520 R240 R245 Printer Empty Refillab...


900 МКД
или предлог цена
Тетово

Останато

31 јан 13:16Laptop Asus I5

Mnogu socuvan Llaptop (kako nov) plus_-RANEC-_ Asus I5 Ram memory 8Gb...


240 €
или предлог цена
31 јан 13:16GAMING PC

Kukista: be quiet! Silent Base 800 Window (Midi Tower) Ploca: MSI B3...


730 €
или предлог цена
31 јан 13:16se prodava skoro nov PSU MATRIX 750W

2 godini koristen PSU,,a go smeniv zatoa sto kupiv pomocen i od pojak...


900 МКД
или предлог цена
30 јан 22:11AMD Ryzen 5 3600

AMD Ryzen 5 3600 Половично користен. Целосно функционален. Контакт...


30 јан 19:47SE prodava skoro NOV CPU AMD RYZEN 5 1600

KORISTEN SAMO 12 MESECI=NOV PROCESOR SO GARANCIJA VALIDNA USTE 2god(A...


30 јан 17:36i3 10100f rx580 rgb

i3 10100f msi b460 wifi bluetooth sapphire nitro plus rx580 4gb 8...


500 €
или предлог цена
29 јан 22:00EVO 11.6" so garancija

ULTRA THIN 11.6" EVO LAPTOP odlicen za prezentaci 4 gb ram memory...


5.500 МКД
или предлог цена
29 јан 16:31Se prodava lenovo windows tablet

Se prodava odlicno socuvan lenovo windows


2.500 МКД
или предлог цена
Тетово

Таблети

28 јан 16:40HITNO gaming computer

Se prodava gaming computer so specifikacii -intel i3 7th gen -nvidia...


250 €
или предлог цена
28 јан 16:40Izvonredna Asus P5Q

Prodavam Izvonredna matiçna plloça Asus P5Q, 1600 Mhz fsb. Matiçna...


По Договор
или предлог цена
28 јан 10:56Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам