306 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac s. Bardovci

Prodavam Gradezen Plac 529 m2 i 637m2 Placevite Imaat Markica A1 P...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

24 ное 18:34Промовирано

Плац во Бардовци

Се продава плац во Бардовци, градежно земјиште, зона A1 и А0(домување...


62.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 09:03PRODAVAM PLAC VO SELO BARDOVCI

PRODAVAM PLAC VO SELO BARDOVCI SO POVRSINA OD 2270 / KVADRATI (MOZE I...


50 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
60 €
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 08:41Plac vo Nerezi / Gorno Nerezi

Prodavam plac vo G.Nerezi 1664m2 prv plac do asfaltiran pat, so cist...


30 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 22:06Lozje na Janicarski rid -Nad germanska ambasada

Se prodava Lozje 584 m2 na Vodno nad Germanska ambasada, mesto vikano...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 17:32Plac vo trnodol

Prodavam plac vo trnodol so odlicen pogled na celo skopje


45 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:43  НОВ ОГЛАС

ARTRAKTIVEN PLAC VO BARDOVCI

35199-BARDOVCI-pod Rezidenciite, se prodavaat 4 parceli koi formiraat...


85 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 12:56EKSKLUZIVEN PLAC VO BARDOVCI 2437 m2

- odlicna lokacija - cist imoten list - izvod od DUP so markica za ...


120 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 12:03Се продава плац на Долно Водно

Се продава плац во Долно Водно, со површина од 433м2, на ул. Ловченск...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 10:31NIVI VO GORNO NEREZI VELE GLAVA RAMNISTA 22940 M2

NIVITE SE VELE GLAVA RAMNISTE GORNO NEREZI IMA OD 1037 3214 5671 387...


28 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 09:57bardovci

mozna zamena za stan vo sk whats up +389 76 627274 ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 09:00Prodavam plac vo Vizbegovo

Se prodava plac/niva od 4317 m2 vo Vizbegovo mesto vikano (GLAVICICA)...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 08:55zemja {suma} na VODNO 5500 m so imoten list

prodavam zemja suma na vodno 5500 kvadrati vo blizina na makedonsko s...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 08:23Se prodava niva 10000 m2

Nivata se naogja na K.O. Bardovci pod opstina Karpos. Imoten list:...


45 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 ное 16:07Kupuvam Solarna/Fotonaponska centrala

Kupuvam funkcionalna fotonaponska/fotovoltaicna FEC centrala so dogov...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 ное 16:02PLAC DOLNO NEREZI golema niva

Plac od 2609 m2 vo Dolno Nerezi mesto vikano Golema niva nad kafana...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 ное 13:53Plac Nerezi

Se prodavaat dva placa od 4245m2 do placot ima makadam pat. Se naoga ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 ное 13:47ПЛАЦ ЗА ГРАДБА А1 МАРКИЦА ТАФТАЛИЏЕ 1

SIFRA: 484 Odlicen plac so baraka na top lokacija blizu Vero taftalid...


380.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 ное 12:11КУЌА ВО ЗЛОКУЌАНИ СО ПЛАЦ 1600м2

Се продава куќа во Злокуќани Општина Карпош во близина на Канал5 поза...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 ное 12:11PLAC VO STENKOVEC NAD VIZBEGOVO 1664M2 MOZNA E ZAMENA

замена 📍 Plac vo Stenkovec nad Vizbegovo 1664m² pozadi carinski skl...


25 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 ное 11:34PLAC GOLIOVO VIKEND NASELBA - SKOPSKA CRNA GORA 801M² /340M²

📍Placovi vo Skopska Crna Gora vikend naselba Golievo 801m² i 340m² 1...


20 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
25 €
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 ное 11:30PLAC VO INDUSTRISKA ZONA KACANICKI PAT

5500 m2 Gradezen reon So kompletna dokumentacija Do SWISSLION ...


29 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

26 ное 20:45GRADEZNA PARCELA VO KARAORMAN -GEVGELIJA 6700m2

KOMPLET IZVOD DUP NA UVID , SAMO ZA SERIOZNI KUPUVACHI GRADEZNICI TEL...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

26 ное 14:02PRODAVAM 6500m2 plac 200m od granichen premin A i B namena

SAMO ZA OZBILNI KUPUVACHI GRADEZNICI TEL 078447744


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

26 ное 14:02Gradežna parcela od 442m2 vo Skopje – Kozle

Se prodava parcela od 442m2 vo Skopje – Kozle. Parcelata e gradež...


135.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

26 ное 10:31PRODAVAM NIVA VO BARDOVCI

PRODAVAM NIVA VO BARDOVCI DO POGON ZA MEBEL TEL. 075 558 822


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

25 ное 22:45Plac vo gorno nerezi Karposh

Se prodava plac vo gorno nerezi.. do placot ima asfaltiran pat ,voda...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

25 ное 11:45Plac s. Bardovci

Prodavam Gradezen Plac 529 m2 i 637m2 Placevite Imaat Markica A1 P...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

24 ное 18:34Plac so priklucok za struja,voda,Popova kula,Toni-070330982,

Се продава прекрасен плац 1200м2,Нас.Чифлик(Д.Капија),на 2км од Попов...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

23 ное 19:32Investitor-preduzimav bara zemjiste za gradba

Инвеститор-Предузимач бара земјиште,плац или барака за изградба на ст...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

22 ное 15:38Plac vo Vizbegovo 2821m.

Placot SE naoga pokraj prugata pozadi avtopazarot integra na 500-...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

22 ное 13:50ЛЕВЕЛ 7 - ПЛАЦ СО БАРАКА ВО ВЛАЕ

Се продава плац со барака на одлична локација,во непосредна близина н...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

22 ное 10:28Plac vo Opstina Ilinden

Izdavam, prodavam plac od 4600m2 vo Opstina Ilinden Tel. 078229128...


20 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

21 ное 15:12PRODAVAM ATRAKTIVEN GRADEZEN PLAC VO MIRKOVCI BRAZDA 2180m2

ODLICEN PLAC 2180m2 VO GRADEZEN REON SO DOZVOLA EKSTRA LOKACIJA CIS...


25 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

21 ное 12:40ЖДАНЕЦ-ПЛАЦ 1000М2

Жданец. Плац од 1000м2 со маркица за куќа. Со новиот дуп има две марк...


250.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

21 ное 10:37Plac za vikendica Veles do Babuna

Vednas do Babuna 200 metri pred movceto na Vojnica kaj vikendicite o...


5 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

21 ное 10:07KUPUVAM PLAC VO OKOLINA NA SKOPJE DO 500m2

PONUDETE. KUPUVAM PLAC DO 500 KVADRATA VO OKOLINATA NA SKOPJE, SO U...


12 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

20 ное 08:33Niva vo Dracevo

Nivata se naogja vo Dracevo, vo mestoto Vodeniciste, katastarska opst...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

20 ное 00:21Zajcev rid

Placot e vo gradezen reon so markica 200e m2 Do metoroloskata stani...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

19 ное 15:29Prodavam plac vo Trnodol

Prodavam plac vo Trnodol so markica za gradba. Maksimalna izgradena p...


80.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

19 ное 12:28Prodavam atraktivno mesto na Vodno

Prodavam mesto nad Sredno Ugostitelsko (nad Spansko Selo) 1728m2 ed...


25 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

18 ное 11:44Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам