701 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

КРАТОК ПРЕСТОЈ во ВЕЛЕС 1000 ден

Се издава стан за КРАТОК ПРЕСТОЈ цена 1000 денари, ноќевање 1500 дена...


1.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Izdavane na stan za edno dneven ili pokratok preston

Se izdava luksizen renoviran stan vo strog centar na gradot odlicno m...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

16 апр 15:28Промовирано

Се изнајмува деловен простор

Се изнајмува деловен простор во центарот на градот ( с’рмаале) 97м2 в...


250 €
или предлог цена
22 мај 16:45Промовирано

Se izdava stan vo Veles pod ucilisteto Vasil Glavinov

Izdavam polunamesten stan vo Veles pod ucilisteto Vasil Glavinov. Ko...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 11:48Куќа

Се продава ново изградена куќа во населба Дорутовец на само 4 километ...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 11:00Se izdava namesten stan vo VELES

Se izdava kompletno namesten stan vo veles so dve spalni dnevna trpez...


250 €
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 10:38Iznajmuvam dukan vo centar

Iznajmuvam dukan od 19.5 m2 do Kapri.Pogodno za pretstavnistvo,serv...


1 МКД
или предлог цена
Велес

Дуќани

Денес 10:19niva na prodazba

Prodavam niva na ridceto pred krivinite na Prevalec sprema Hemija Kom...


4 €
или предлог цена
Денес 10:02Izdavanje na apartman stan za ednodneven prestij veles

Izdavam apartman stan za ednodneven prestoj veles moze i za povejke d...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 08:02Vikend kuka vo s.Rastani

Se prodavaat dve kuki pred seloto rastani ednata e stara a drugata go...


10 €
или предлог цена
Денес 00:25Se prodava kukja vo Veles

Se prodava kukja na 2 sprata vo Veles na ulica Prohor Pchinjski 47 na...


1 МКД
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 18:22Plac vo Basino selo

SE IZDAVA! -Placot se naogja kaj Basinoselski most, 500 metri od avt...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:20Izdavam garaza

Garaza br. 11 vo kompleks garazi sprema teatarot pod kafe bar Etage. ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Гаражи

Вчера 18:20Стан 70м2

Целосно реновиран(струја вода ѕидови подови прозори термо фасада 8см)...


50.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
52.000 €
Велес

Станови

Вчера 17:41NOV STAN SE.NOVO..VELES.70.kvadrata.

NOV STAN SE NOVO NOVA GRADBA...GLAVNA LOKACIJA..NASPROTI KAFICOT DAVI...


8 €
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 14:55Deloven prostor

70m2 strong centar


1 €
или предлог цена
Вчера 14:54КРАТОК ПРЕСТОЈ во ВЕЛЕС 1000 ден

Се издава стан за КРАТОК ПРЕСТОЈ цена 1000 денари, ноќевање 1500 дена...


1.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 13:00SE PRODAVA PLAC VO OTOVICA VELES

Se prodava plac od 1550 m2 vo naselbata Otovica,Veles blisku do ezero...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Basino Selo Eksluzivna lokacija

Prodavam gradezno zemjiste vo Basino Selo od 3000 kv. Cist imoten lis...


10 €
или предлог цена
Вчера 12:33Se prodava stan sproti OU Vasil Glavinov

Se prodava trosoben renoviran stan na atraktivna lokacija sproti skol...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 12:01Se izdava kuka cela opremena nova

Se izdava kuka cela opremena moze i za nokevanje moze i za nekolku me...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 11:24Се продава куќа на ул.Кирил Пејчиновиќ бр.10 на Којник

Се продава куќа на ул.Кирил Пејчиновиќ бр.10 на Којник непосредно до ...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 11:10Se prodava Vikendica

Se prodava Vikendica vo blizina na zel. stanica Rajko Zinzifov . So p...


4.000 €
или предлог цена
Вчера 10:58Нива во Долна Лака

Се продава земјиште земјоделска, 4 Класа во Велес, Кочилари.Земјиштет...


5 €
или предлог цена
02 јун 23:36СЕ ПРОДАВА КУЌА

Se prodava kukja tvrda gradba so cist imoten list, so garaza, dvor, n...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
63.000 €
Велес

Куќи / Вили

02 јун 22:55СПРАТ ОД КУЌА ВО ВЕЛЕС

Се продава веднаш вселив спрат од куќа во Велес кај Стар Мост на улиц...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

02 јун 22:11NIVA LOZJE VELES / НИВА ЛОЗЈЕ ВЕЛЕС

Се продава лозје во Велес во месноста "Јавор чешма" оддалечено само 5...


3.500 €
или предлог цена
02 јун 21:22Se prodava kuka

Se prodava kuka na dva sprata - 4 sobi, ima ploci pomegu spratovite i...


15.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

02 јун 19:33Се продава дуќан 50 м^2. Цена по договор!

Се продава дуќан во тргвоски центар Велес. Дуќанот е 50 м^2, комплетн...


40.900 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

02 јун 17:51SE PRODAVA-SE IZDAVA POD NAEM

SE PRODAVA DUKAN 50+30 m2 NA UL.BLAGOJ GOREV POD KULATA KAJ Pazaro...


54.000 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
60.000 €
Велес

Дуќани

02 јун 16:31SE PRODAVA VIKENDICA SO PLAC OD 2500M2

SE PRODAVA MALA VIKENDICA 55M2 SO Plac od 2500m2,vo Otovica,velesko ...


По Договор
или предлог цена
02 јун 16:31Se Izdava vo Centar STAN POD KIRIJA VELES za podolg period

Polu namesten povise info 078221962


9.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

02 јун 15:58se prodava niva 22000 kvadrati i 3000 kvadrati

se prodava niva veles pogodna za vinarija so odlicen mnogu ubav i neo...


2 €
или предлог цена
02 јун 13:29Се издава деловен простор на улица Благој Ѓорев

📱За повеќе информации на тел 078 319 666📱 Се издава нов деловен ...


По Договор
или предлог цена
02 јун 10:51Prodavam plac vo s Bogomila

Se prodava plac vo selo Bogomila odma nad skoloto ( restoran zidan mo...


По Договор
или предлог цена
02 јун 10:20Се продава куќа на којник во близина на мегдан (со гаража)

Се продава куќа на којник во близина на мегдан (пристап со возило до ...


15.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

02 јун 08:18Staro lozje 6364m2 so objekt 30m2 na Groot

Se prodava lozje 6364m2 so objekt 30m2 na Groot nad prilepski pat mes...


1 €
или предлог цена
02 јун 07:01Две ниви споени

Се продаваат две споени ниви 1625м2 двете заедно во месност Чаирлар К...


1 €
или предлог цена
02 јун 07:00Staro lozje 2dekari na Groot

Se prodava staro lozje mesnost "Cesti drva" na Groot 2 dekara na kutuk


1 €
или предлог цена
02 јун 07:00Дуќан во центар!

Се издава дуќан,во центар!


По Договор
или предлог цена
Велес

Дуќани

01 јун 16:06Vikendica vo nas.Recani

Vikendicata ima struja voda cist imoten list 1000m2 zaedno dvor kuka ...


25.000 €
или предлог цена
01 јун 15:49Се продава плац позади телевизија Здравкин

Се продава плац од 1800м2 во урбана зона. Плацот се наоѓа во месноста...


15 €
или предлог цена
01 јун 13:25ПАРЦЕЛА ВО СОПОТ ВЕЛЕШКО

Се продава парцела во Сопот Велешко покрај автопат во близина на пата...


3 €
или предлог цена
01 јун 13:00Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам