Велес
                           
183 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kuka

Se prodava kuka na dva sprata - 4 sobi, ima ploci pomegu spratovite i...


15.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 09:55Se izdava kuka cela opremena nova

Se izdava kuka cela opremena moze i za nokevanje moze i za nekolku me...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 06:23Se prodava 1 sprat na kukja

Prodavam 1 sprat na kukja, ima 3 sobi, golemo pretsoblje i kupatilo, ...


35.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 18:54СЕ ПРОДАВА КУЌА

Se prodava kukja tvrda gradba so cist imoten list, so garaza, dvor, n...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
63.000 €
Велес

Куќи / Вили

Вчера 14:25Se prodava nova kukja

Се продава куќа со деловен простор и нива во населба Речани,Велес. ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 08:39Се продава куќа (земјиште) во влез на Велес

Се продава куќа со дворно место на влезот на Велес (поранешен "Алекс"...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 08:39Se prodava kukja

Se prodava 2 sprata podrum so dva golemi bakona INFO:075/700-907


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 08:00Куќа во Велес (П+2)/ Три посебни влеза

Куќата се наоѓа на влезот на Велес и е П+2 спрата. Секој спрат е по о...


80.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

30 мај 20:20Куќа

Се продава ново изградена куќа во населба Дорутовец на само 4 километ...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

29 мај 17:40Се продава куќа во дворови

Се продава куќа во дворови, на атрактивна локација, помеѓу училиштето...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

29 мај 13:00Куќа на ул.Сараевска бр.13

Се продава Куќа во Велес на ул.Сараевска бр.13(17 старо) на мирна лок...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

28 мај 18:02Се продава куќа на ул.Кирил Пејчиновиќ бр.10 на Којник

Се продава куќа на ул.Кирил Пејчиновиќ бр.10 на Којник непосредно до ...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

27 мај 21:48СПРАТ ОД КУЌА ВО ВЕЛЕС

Се продава веднаш вселив спрат од куќа во Велес кај Стар Мост на улиц...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

27 мај 20:12Се продава семејна куќа

Се продавa семејна куќа, на ул. Славјанска, над Варналиите (види на м...


17.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
18.000 €
Велес

Куќи / Вили

27 мај 11:09Куќа на Камено Брдо

Продавам куќа на Камено Брдо во Велес со станбена површина (спрат) од...


26.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

26 мај 11:08KUPUVAM KUKA

Kupuvam kuka vo Veles. Po moznost da raspolaga so dvorno mesto. Mo...


10 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

26 мај 10:34вила Младост

Куќата е со големина од околу 400м2.Големината на плацот е од 626м2,о...


170.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

25 мај 22:01KUPUVAM VIKENDICA

Kupuvam vikend kuka, vila ili kuka vo selo. Vo okolina na Veles i...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

25 мај 13:02Prodavam kuka

Prodavam del od kuka, prizemje so sprat. Vo dobra sostojba, opremena,...


10 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

25 мај 13:01Se prodava kukja na odlicna lokacija 220 200m2

Se prodava Kukja 220m2 /200m2 dvorno mesto vo centarot na gradot, na ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

24 мај 22:18Se prodava kukja vo Veles

Se prodava kukja na 2 sprata vo Veles na ulica Prohor Pchinjski 47 na...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

24 мај 19:20Se prodava kuka

Se prodava kuka so lokacija pod ,,Baze piti"na ulica:Dimce Mircev br....


30.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

24 мај 08:46Se prodava kuka

Se prodava kuka so cist imoten list so lokacija na kojnik- teke.Kukat...


230.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

24 мај 08:30Kuka

Prodavam kuka na ul.Risto Najdov Veles naselba Jurija sambena povrsin...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

24 мај 08:16Se prodava kuka

Se prodava kuka na ubava lokacija vo Veles,so cist imoten list i vo ...


560.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

24 мај 08:02Se prodava kuka

Se prodava kuka na ul Maksim Gorki 132 so cist imoten list ,na dva sp...


25.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

23 мај 14:55АТРАКТИВЕН ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ ВО ЦЕНТАРОТ НА ВЕЛЕС

АТРАКТИВЕН ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ ВО ВЕЛЕС Се продава плац со стара куќа на...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

23 мај 11:32Se prodava kuka

Se prodava kujka na ulica mirce acev 41 tvrda gradba vo blizina na k...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

23 мај 09:38se prodava kuka

Se prodava kuka vo Veles ul:"Vera Ciriviri" br.45 cena po dogovor ...


4 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

22 мај 23:47Kuka na odlicna lokacija

Kukata e na odlicna lokacija mnogu mirno mesto,dva posebni sprata so ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

21 мај 09:57Kukja so prekrasen dvor

VIBER Broj (Germanski broj) : +4917682195291


265.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

21 мај 03:12Se prodava Kuka na ul.Vera Ciriviri br.35

Se prodava Kuka na ul.Vera Ciriviri 35... Za poveke info vrtete na br...


2 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

19 мај 14:51Се продава куќа на којник во близина на мегдан (со гаража)

Се продава куќа на којник во близина на мегдан (пристап со возило до ...


15.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

18 мај 19:25Куќа

Семејна куќа на левата страна на град Велес. Со директен поглед на ре...


2 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

17 мај 20:49Куќа во Велес

Се продава веднаш за вселување куќа Информации на 076-350-100


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

16 мај 07:33Se prodava kuka

Se prodava kuka vo poramniot del od gradot nad trgovskiot,kukata e so...


41.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

13 мај 23:29Se prodava kukja

Se prodava kukja na ulica Prohor Pcinski 44, dva sprata plus potkrovj...


45.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

13 мај 15:51Se prodava kuka so plac.

Na vlez vo Otovica. Velesko ezero Mladost. Poveke informacii 070/239-...


15 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

11 мај 22:36Kuka + 2 hali + zemjodelsko zemjiste

Се продава имот на 3 км од центар на град Велес Куќа 450м2 Две хали...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

06 мај 15:30Nova semejna kuka vo Gjorce Petrov,Skopje

Се продава нова куќа во убава и мирна населба со прекрасен поглед кон...


380.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

06 мај 11:32Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам