921 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Akuarium 80L Акуариум 80л

Се продаба акуариум 80л Со риби комплет 071316670


150 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

30 сеп 14:24Промовирано

DVOSEDI / FOTELJA/MASA

Se prodavaat dva dvosedi, fotelja i masička, nekoristeni


5.999 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
Бутел / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Денес 16:07STIROPOR GRADEZEN MASIVEN 15CM NA 100CM NA 30CM

Prodavam stiropor gradezen masiven edna ploca e 0.3 kvadrati 15cm deb...


200 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
400 €
Бутел / Скопје

Градежни материјали

Денес 15:44Mesalka za ajvar

Prodavam mesalki za ajvar za samo 3000 den.


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

Денес 14:54Termo Pecki 3.5kw 4.5kw

Se prodava termo pecka za poveke informafci +389 71 714 828


По Договор
или предлог цена
Денес 13:21Pecka na peleti ecospar karina 10kw

Prodavam pecka na peleti Karina 10kw duvalka proizvoditel ecospar kor...


600 €
или предлог цена
Денес 13:05180ден/м2 рефус мермер во разни бои

200м2 квалитетен мермер во разни бои за дворови, огради, скали, фасад...


180 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

Денес 13:00Ekstra socuvano

Se prodava vitrina/plakar za dnevna soba so komoda za televizor..socu...


10.999 МКД
или предлог цена
Денес 11:52Ekstra socuvano

Detski kreveti na sprat socuvani so plakar, skali i fioka pod dolniot...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:52BRUSALICA GOLEMA MASIVNA ELPROM

Prodavam Golema Brusalica Elprom Cena 4000 denari FIKSNO 077694696


4.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
6.000 МКД
Денес 10:26Продаваме половни алуминиумски прозори + железна врата

Продаваме половни алуминиумски прозори со 2 - слојно стакло, со подол...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:48Продаваме половни алуминиумски прозори + половна железна вра

Продаваме половни алуминиумски прозори со 2 - слојно стакло, со подол...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:45STAKLENI PODVIZNI ZIDOVI FINESTRA-BAU DOO

NAJNOVO I EDINSTVENO NA PAZAROT VO MAKEDONIJA... SAMO VO FINESTRA-BA...


5 €
или предлог цена
Вчера 16:39KREVETI NA PUSTANJE SOCUVANI(KREVET..TROSED)EXTRAAA

Prodavam dva kreveti(trosedi)na spustanje vo solidna sostojba...Za dv...


1.500 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
2.500 МКД
Бутел / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 16:06BURINJA PLASTICNI

4 BURINJA KORISTENI ZA KOMINJE SITE KOMPLET ZA 3000DEN


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:59Pecka na peleti DiecoTec 8kW so duvalka

Se prodava pecka na peleti so duvalka DiecoTec 8kW. Peckata e korsten...


450 €
или предлог цена
Вчера 15:43Detsko krevetce

Detsko krevetce buka za bebe


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 15:40kukja vo serovo

se prodava kukja vo serovo moze zamena so kola


45.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

Вчера 13:50Briketi

Se prodavat briketi po pakuvanje od 12-13kg


180 МКД
или предлог цена
Вчера 13:30Izvedba izgradba na objekti kuki karabini kluc na raka

Изградба изведба -Куќи карабини,клуч на рака -Санација на кров -Бе...


4 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

Вчера 11:05Tampon pesok rizla idrug granulaci

Tampon pesok rizla edinica dvojka trojka ketvorka i tampon 0.60 i pos...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

Вчера 10:29Клима уред инвертер

Prodavam klima ured INVERTER FAVORIT 5.5 Za poveke INFO na: 070-3...


19.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
20.000 МКД
Вчера 10:10Termo pecka AEG 4.5kw

Prodavam ispravna termo pecka 4,5 kw


3.800 МКД
или предлог цена
Вчера 08:41Pvc prozori

Prodavam pvc portali prozori tip REHAU so tri stakla 4 sezonsko dimen...


280 €
или предлог цена
02 окт 21:27Се продава тросед на спуштање

Троседот е малку користен и е во добра зачувана состојба


5.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Троседи

02 окт 10:26Се продава килим во добра зачувана состојба

Килим волнен со димензии 3.40 х 2.50 м


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Подна облога / Килими

02 окт 10:26IZRABOTKA NA CELOSNA ISTALACIJA ZA PARNO GREENJE

izrabotuvam celosna istalacija za parno grenjee so site tipovi na mat...


По Договор
или предлог цена
02 окт 08:45Inverter-invertor od 12V na 220v 500w

Prodavam novi inverteri so moknost od 500w - 3000w. Se vklucuva na ak...


1.800 МКД
или предлог цена
01 окт 21:04Продавам клима

Продавам клима во исправна состојба. 3.5 се продава поради замена со...


80 €
или предлог цена
01 окт 18:24Prodavam prozor 160/140

Prodavam prozor 160/140 poloven izvaden so staklo kompeten


2.000 €
или предлог цена
01 окт 16:52Продавам сет тенџериња

Продавам сет тенџериња, цена 100 евра, 072 204 751


100 €
или предлог цена
01 окт 14:28Masina za sushenje alista

Prodavam polovna mashina za sushenje marka Gorenje model WT 641, 3 g...


5.000 МКД
или предлог цена
01 окт 13:42Drveni burinja

Prodavam 3 polovni drveni burinja za cuvanje alkohol so slednive dime...


6.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

01 окт 13:42Garazna vrata

Prodavam metalna dvokrilna garazna vrata, dimenzii visina 215cm, shir...


10.000 МКД
или предлог цена
01 окт 13:42Цепење дрва

Во кое време ви треба се јавувате и се договараме Тел: 070 232 612 П...


200 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

01 окт 12:47Trosed

Se prodava skoro nov trosed na spustanje eko koza vo kombinacija so ...


200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Троседи

01 окт 11:17Fotelji kozni

Fotelji 2 kozni sacuvani ko novi Moze zamena so dobar Telefon


120 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Фотељи

01 окт 10:40Poluvrgadliva masina za sadovi Bosch 60 ka

Prodavam kvalitetna poluvgradliva masina za sadovi Bosch vo odlicna s...


8.000 МКД
или предлог цена
01 окт 10:30ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDI TROSEDI DVOSEDI "SASKO-GIS'

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAP...


35 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градина / Огради

01 окт 08:24ALUMINSKI OGRADI FRANCUSKI BALKONI RESETKI TROSEDI DVOSEDI

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAP...


35 €
или предлог цена
01 окт 08:22PERGOLI SO LED OSVETLUVANJE

Izrabotuvame pergoli(nadstresnici) so LED osvetluvanje po merka so 3D...


1 €
или предлог цена
30 сеп 16:36Страна 1 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам