Подкатегорија:
                   
115 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DVOSEDI / FOTELJA/MASA

Se prodavaat dva dvosedi, fotelja i masička, nekoristeni


6.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Денес 07:59Prodavam garnitura

Prodavam trosed trosedot se spusta napraven so mehanizam za info ...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:50Masi plotni tv komodi orev buka dab drvo

Astal dooel Skopje vi nudi najrazlicni proizvodi od drvo za enterier ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 00:09Se prodava garnitura(2 troseda+1dvosed+1fotelja)

Se prodava dobra socuvena malku koristena garnitura za sedenje i toa:...


15.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 20:39Polica za knigi,raftovi za dnevna soba

Prodavam polici za cena od 2500den;kvalitet na izrabotka i material.


2.500 МКД
или предлог цена
20 сеп 11:26Prodavam agolna garnitura 2.60 X 1.90 odlična sostojba

Tel za kontakt 078 37 44 66 Sonja. Prodavam agolna garnitura 2.60 x ...


299 €
или предлог цена
17 сеп 21:56Prodavam dvoset i trosed

Prodavam dvoset i trosed komplet. Lice za kontakt Bojan 070 336 642


10.000 МКД
или предлог цена
14 сеп 17:44Se prodava garnitura

Se prodava zacuvana garnitura, trosed, dvosed, taburetka, klub masicka


15.000 МКД
или предлог цена
14 сеп 11:21Trosed

Se prodava skoro nov trosed na spustanje eko koza vo kombinacija so ...


200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Троседи

13 сеп 09:18КОМОДИ ЕКСТРА КВАЛИТЕТ

Се продаваат нови комоди со екстра квалитет тел. 070 338 240 Антонио


1 €
или предлог цена
10 сеп 15:51Masa so 6 stolici

Masa


8.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Маси

10 сеп 11:25Fotelji kozni

Fotelji 2 kozni sacuvani ko novi


120 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Фотељи

09 сеп 14:08KREVETI NA PUSTANJE SOCUVANI(KREVET..TROSED)EXTRAAA

Prodavam dva kreveti(trosedi)na spustanje vo solidna sostojba...Za dv...


2.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Троседи

06 сеп 19:46agolna garnitura

se prodava polovna socuvana garnitura


3.000 МКД
или предлог цена
06 сеп 10:18TROSEDI I SPALNA(KREVETI,LEZAJ)EXTRAAA!!!!

Prodacam dva kreveti na spustanje i spalna socuvani....Za site komple...


100 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Троседи

03 сеп 14:31Trosed, dvosed i fotelja

Za poveke informacii na 078202225


250 €
или предлог цена
30 авг 13:00Се продаваат две клуб маси добро сочувани

Се продаваат две клуб маси и дрвена комода добро сочувани Цена на кл...


2.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Маси

25 авг 14:35Vitrin za salon

Prodavam vitrina za salon ne koristena,kako nova kompletna.Cena 300€.


220 €
или предлог цена
22 авг 22:31garnitura agolnaa 260x250 so dve fotelji

se prodava agolna garnitura 260x250 od jugoeksport still (pretapacira...


10.000 МКД
или предлог цена
17 авг 06:22Agolna garnitura

Se prodava agolna garnetura cena 5000den.i tepih 500den.


5.000 МКД
или предлог цена
14 авг 14:09Trpezariska masa so staklo i 6 stolici

Prodavam trpezariska masa so staklo i 6 stolici. Dimenzii: - dolzi...


12.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Маси

12 авг 13:53KOZNA AGOLNA GARNITURA MEBEL VI SOCUVANA

PRODAVAM CRNA KOZNA AGOLNA GARNITURA "MEBEL VINICA" SOCUVANA I VO ZDR...


25.000 МКД
или предлог цена
06 авг 21:01Двосед со две фотелји

Се продава двосед со две фотелји. Нови-користени пет месеци. Еко кожа...


10.000 МКД
или предлог цена
04 авг 10:43Дрвена клуб маса од даб

Дрвена клуб маса од даб, со темна кафеава боја, со дим. 120цм х80цм. ...


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Маси

31 јул 15:11Се продаваат комоди

Се продаваат комоди од масивно дрво,одлично сочувани,за целиот компле...


По Договор
или предлог цена
25 јул 15:11Аголна гарнитура

Аголна гарнитура со механизам, плус фотеља, добро сочувана. Цена по д...


По Договор
или предлог цена
23 јул 22:44Trosed i komoda

Se prodava komoda Jela Jagodina za detska soba.Mnogu socuvana Cena 6...


6.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Троседи

19 јул 13:57Komoda i vitrina

Se prodava komoda malce iskoristena skoro nova


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
23 јун 14:05регал regal витрина vitrina

продавам регал со димензии 170x160x45 cm (види слика). телефон 071 ...


1.000 МКД
или предлог цена
19 јун 16:02Se prodava garnitura trosed dvoset fotelja i taburetka

Dimenzii trosedot 200 x 100 x 90 dvosed 160 x 100 x 90 fotelja 100...


15.000 МКД
или предлог цена
03 јун 11:56Se prodava dnevna soba

se prodava dnevna soba tip Lotus od Jugoeksport vo odlicna sostojba. ...


15.000 МКД
или предлог цена
28 мај 13:00тросед,двосед и фотеља

Гарнитура тросед, двосед и фотеља. Користени, но сочувани за седење с...


10.000 МКД
или предлог цена
26 мај 15:52Mebel za tv

Prodavam mebel za Tv


1.200 МКД
или предлог цена
23 мај 12:20Regal

Se prodava regal od cisto drvo cena 15 000 den


15.000 МКД
или предлог цена
16 мај 19:13kujni komodi plakari idr

izrabotka na kujni komodi plakari i dr poveke sliki na facebook kris...


1 €
или предлог цена
11 мај 16:41kujni komodi plakari idr

poveke sliki na facebook kristijan mebel


1 €
или предлог цена
11 мај 16:40Se prodava trosed kauc extra socuvan

Cena za eden 5000den Telefon za kontakt 078 454 934


4.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Троседи

09 мај 11:37СКАЛИ СО ДРВЕНИ ГАЗИШТА

Скалите се железни електростатски офарбани, а газиштата се од бука ла...


200 €
или предлог цена
04 мај 20:21Se prodava

Se prodava dvosed I fotelja,odlichno sochuvana. 4000den(ima prostor z...


4.000 МКД
или предлог цена
23 апр 10:54Prodavam garnitura

Dimenzija 2×2.6m


8.500 МКД
или предлог цена
20 апр 17:08Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам