Гостивар
                           
325 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava, nov stan,nevselen,polunamsten,60 m2,imoten list

Se prodava, nov stan, nevselen, polunamesten, vo nova zgrada, izgrade...


69.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

Вчера 13:00Промовирано

PLAC VO DUTLOK POVOLNO

Se prodava plac vo Dutlok so golema markica za gradba so moznost da s...


275 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Денес 10:34Se prodava parcela

Se prodava parcela


100 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Денес 10:10Stan

Se bara stan vo grad Gostivar so dva ili tri sobi .cena po dogovor .k...


200 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

Вчера 18:56Се издава

Се издава под кирија локал, со инвентар и опрема за бурекџилница и бе...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

Вчера 16:13  НОВ ОГЛАС

Се продава стан во строг Центар-Гостивар

Се продава стан во строг Центар во Гостивар. Станот располага со повр...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

Вчера 15:40Se prodava, nov stan,nevselen,polunamsten,60 m2,imoten list

Se prodava, nov stan, nevselen, polunamesten, vo nova zgrada, izgrade...


69.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

Вчера 13:00••GRADEZEN PLAC VO NASELBA CIGLANA-GOSTIVAR 650M²••

--Se prodava gradezen plac vo naselba Ciglana Gostivar. Placot e na s...


70 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 12:18Gradezen plac so kuka na odlicna lokacija vo Gostivar 350m2

Se prodava plac so 2 kukji(lepenka) na ulica Brakja Ginoski vo Gostiv...


800 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 12:18Vend për ndërtim

Shitet vend per ndertim 722m me mundsi ndertimi 2 shtepi sipas deshir...


11 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 01:24Se prodava kuca vo centar , Gostivar !!!

Se prodava kuca 100m2 so dvorno mesto 400m2 garaza 16m2 , vo ulicata ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

26 мај 20:59Se Izdava Lokal vo Centar

Izdavam lokal vo centarot na gradot Gostivar, 120 kvadraten ima i wc....


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

26 мај 20:21Plac vo 7 zona 381 m2

SE RODAVA PLAC VO GOSTIVAR VO 7 ZONA SO NIKAKOV PROBLEM MOZE SEKOJA V...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

26 мај 17:20PLAC VO BALINDOL OD 649 M2

SE PRODAVA PLAC OD 649 M2 VO BALINDOL MOZE DA SE GRADI KUQA SO 1 ILI ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

26 мај 17:20Plac vo 7 zona 353 m2

se prodava plac vo gostivar od 353 m2 so imotenlist so kanalizacia s...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

26 мај 17:19Se prodava Nov Stan 94m2

Se prodava nov stan 94m2. Stanot se naoga na patot na avtobuska stani...


785 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

26 мај 14:59Kuca

Prodavam kuca lepenka e ima svoj dvor i pat sto izleguva na glaven pa...


85.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

26 мај 06:12Kuca so dvor+ plac

Prodavam kuca(lepenka) so dvor se e zagradeno ima svoj pat sto ileguv...


85.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

26 мај 06:12Se prodava stan

Se prodava stan vo maleardi 96m2 tri spalni renoviran komplet Konta...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

25 мај 20:06Nov Stan Namesten

76 m2 namesten full so 3 sobi dve banja golem balkon


76.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

25 мај 18:32Plac vo Balindol

Plac vo Balindol. KP.br.922 -plac so povrsina od 816m2, KP.br 925/5...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

25 мај 16:51Kuca na 3 sprata vo gostivar

Se prodava kukja vo naselba mlaki na 3 sprata. Sekoj sprat e poseben ...


135.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

25 мај 09:24Kukja vo gostivar

Se prodava kukja vo naselba mlaki na 3 sprata. Sekoj sprat e poseben ...


135.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

25 мај 09:24Se prodava kukja vo Gostivar na odlichna lokacija

Se prodava kukja vo Gostivar na odlicna lokacija,naselba Dutlok vedna...


160.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

24 мај 14:42Se prodava Deluxe kuka so lokal vo centarot na gradot

Se prodava Deluxe kuka so lokal od 80m2 so dvor i 2 parking mesta vo ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

24 мај 11:36Se izdava Stan

Se izdava stan vo Gostivar vo centar na gradot do policiska stanica 6...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

23 мај 03:43Luxuzen stan

Se PRODAVA celosno opremen stan so Se mebel,kompletno renoviran 157 m...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
100 €
Гостивар

Станови

22 мај 22:00Villa Lux 3

Se iznajmuva luksuzna vila vo Mavrovo pred Galicki pat so 6 sobi, 2 b...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

22 мај 16:58Se prodava kukja vo naselba Pitarnica , Gostivar

Се продава куќа во населба Питарница , Гостивар. Куќата излегува н...


115.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

22 мај 14:57Kukja so golem dvor vo naselba Pitarnica (na glavna ulica)

🗣Се продава куќа со голем двор во населба Питарница Куќата има од...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

22 мај 14:57Plac (parcela) vo Grudajci, Gostivar

🗣 Се продава парцела во градежен реон во Гостивар, КО Бањица место ...


65 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

22 мај 14:57Se prodava plac vo 7ma zona Gostivar, za gradba na kukja

🗣Се продава плац во населбa 7ма зона, Гостивар До плацот има прис...


200 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

22 мај 14:57СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 1402 м2

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 1402м2 ПОКРАЈ АВТОПАТ , КАРШИ БУНАР ПЕТРОЛ ВО ВЛЕЗ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

22 мај 11:13СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 720м2- МАЛЕАРДИ

Се продава плац од 720м2 во влез на Гостивар во Малеарди, П+5+ПК , 11...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

22 мај 11:13GRADEZEN PLAC VO MALEARDI 1562m2 - GOSTIVAR

Se prodaca plac od 1562m2 vo Maleardi, so 1 markica A-2 [ P+3+PK ] 15...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

22 мај 11:13Kuka vo Naselba Fazanerija 2 150 m2

Prodavam kuka vo naselba Fazanerija 2, vo blizina na stadionot, 150 m...


85.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

22 мај 10:12shitet shtepi

shitet shtepi ne afersi te shtepis se kultures me saktesisht ruga beo...


195.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

22 мај 09:54Vila mavrovo

se izdava vila nova gradba so centralno greenje na struja i kamin na ...


45 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

22 мај 09:53Се изнајмува локал

Се изнајмува локал на ул. Илинденска 105 - Гостивар


700 €
или предлог цена
21 мај 19:16Selo Lesnica-Gostivar

Placot se naoga blizu seloto Zdunje.


50 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

21 мај 12:05Se prodava ili menuva za stan

Se prodava, plac od 277m2 vo Maleardi, Gostivar 1... poseduva celosna...


200 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

21 мај 10:49Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам