Гостивар
                   
86 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava parcela

Se prodava parcela


100 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Денес 08:41SE PRODAVA PARCELA VO GRADEZEN REON

Se prodava parcela.Parcelata e opfatena so urbanisticki plan,odnosno ...


45 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Денес 08:41Niva 8300 m2

Niva pokraj avtopat Tetovo-Gostivar 8300m2 . Nivata se naogja pokraj...


29 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 17:56••GRADEZEN PLAC VO NASELBA CIGLANA-GOSTIVAR 650M²••

--Se prodava gradezen plac vo naselba Ciglana Gostivar. Placot e na s...


70 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 13:48PRODAVAM PLAC VO BLIZINA NA STAR JAVOR

Prodavam gradezen plac ispod zeleznickite prugi vo blizina na star ja...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 13:10Plac do glaven pat Gv vrapciste

Idealno mesto za gradba I I biznis do placot Ima struja I voda I uste...


100 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

02 окт 22:50Se prodava ili menuva za stan

Se prodava, plac od 277m2 vo Maleardi, Gostivar 1... poseduva celosna...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

02 окт 16:23PLAC MAVROVO

Se prodava gradezen plac 805 m2. Placot se naogja na 100 metri pred ...


2 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

01 окт 13:14СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 1402 м2

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 1402м2 ПОКРАЈ АВТОПАТ , КАРШИ БУНАР ПЕТРОЛ ВО ВЛЕЗ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

01 окт 11:27СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 720м2- МАЛЕАРДИ

Се продава плац од 720м2 во влез на Гостивар во Малеарди, П+5+ПК , 11...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

01 окт 11:27SE PRODAVA NIVA POKRAJ PAT VO S FORINO

Se prodava niva pokraj pat vo s FORINO gostivarsko na mesto vikano Ba...


80 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

01 окт 00:12Се продава плац на ул. Питарница, Гостивар

Се продава плац со 987м2. Локациски се наоѓа на улица Питарница (пато...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

30 сеп 20:44Se prodavaat udarni parceli okolu ETC Gostivar

Se prodavaat gradezni parceli vtor red okolu ETC Gostivar,za delovni ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

30 сеп 14:41Shitet vend per ndertim ne afersi te pizza MIA

396m2 vend per ndertim ne afersi te lokalit Pizza Mia. Per me shume i...


230 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

29 сеп 20:31ПЛАЦЕВИ ВО ГЛУВО БРАЗДА

Се продаваат три плаца во општина Глуво Бразда од кои два излегуваат ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

29 сеп 11:01Plac vo 7 zona 353 m2

se prodava plac vo gostivar od 353 m2 so imotenlist so kanalizacia s...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

28 сеп 18:09Се продава плац градежен покрај автопат Тетово-Гостивар

Се продава плац градежен 2.000 м2 покрај автопатот Тетово-Гостивар на...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

27 сеп 09:01Plac vo Balindol

Plac vo Balindol. KP.br.922 -plac so povrsina od 816m2, KP.br 925/5...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

23 сеп 16:33Plac- imot-zemjiste na padinite na Pelister

Se prodava Plac- imot-zemjiste na padinite na Pelister,onamu kade sto...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

23 сеп 09:35Selo Lesnica-Gostivar

Placot se naoga blizu seloto Zdunje.


41 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

22 сеп 17:25Село Здуње / Земјиште со маркица

Се продава парцела од 5592м2,погодна за градба.Приклучок за вода и ст...


41 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

22 сеп 17:25SE PRODAVA NIVA VO SELO DEBRESE HITNOOOO

SE PRODAVA NIVA VO SELO DEBRESE GOSTIVAR NIVATA E VO OKOLINA NA PRET ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

09 сеп 11:38Plac vo selo Zubovce!

Se prodava plac vo selo Zubovce,na odlicna lokacija na samiot pat kon...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

27 авг 11:33Plac 501m2 vo blizina na S Petrol

Se prodava plac 501m2 vo blizina na S Petrol Ima i drugi kvadraturi ...


150 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

26 авг 21:18PLAC VO MLAKI OD 538 M2

SE PRODAVA PLAC VO MLAKI OD 538 M2 SO IMOTEN LIST ZA POVISE INFO 0...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

23 авг 18:37Se prodava plac 450m2 vo Pitarnica.

Ponuda na nedelata !!!!! Se prodava plac 450m2 vo Pitarnica. Placot ...


120 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

20 авг 13:49Gradezna parcela

Se prodava plac za kuka. Placot se naogja vo Dolna Banjica. Ima urban...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

18 авг 14:10Niva vo Debreshe Gostivar

Prodavam niva vo Debreshe, pogodna za kuka, na asvaltiran pat so voda...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

18 авг 10:00Prodavm Niva - Ovostarnik vo mesnosta Graishte Debrese

Prodavam niva - ovostarnik vo mesnosta Graishte Debreshe Gostivar. V...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

18 авг 10:00Prodavam 2 nivi vo Debrese Gostivar

Prodavam 2 nivi vo Debrese Gostivarsko so prooden pat, kuki vo blizin...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

18 авг 10:00Plac vo blizina na glaven pat do patarina Gostivar

Prodavam plac do magistralniot pat Gostivar Kicevo kaj Mlakla. Vo bli...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

18 авг 10:00Shitet vend për ndërtim 722 m2.

Shitet vend për ndërtim 722m me dy markica Lokacioni në hyrje të ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

15 авг 13:05Plac Grudajci

Plac/livada vo Grudajci 4844 m2 Izleguva od dvete strani na pat vo gr...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

28 јул 14:56Se prodava plac vo 7ma zona Gostivar, za gradba na kukja

🗣Се продава плац во населбa 7ма зона, Гостивар До плацот има прис...


170 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

25 јул 14:19Niva na vlez vo Gostivar

Prodavam niva na vlez vo gostivar pozadi objektot monako. Nivata e s...


100 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

19 јул 01:34Niva za PLAC

Se prodava niva za gradezno zemjishte 3200 m2.Placot se naoga na asfa...


13 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

18 јул 21:44Se prodava plac 2290 m/2 vo industriska zona na avto pat

Se prodava plac 2290 m/2 vo industriska zona na avto pat Gostivar -T...


50 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

15 јул 15:15Se prodava plac 729m2 vo 7ma zona

Se prodava plac 729m2 vo 7ma zona vo blizina na pizza Mia i Baron. C...


250 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

15 јул 15:10Plac od 1220m2 s.Vrapciste

Se prodava plac 1220m2 na vlezot vo s.Vrapcishte. Placot e podelen n...


75 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

15 јул 14:42Se prodava parcela vo Beloviste, Gostivar

Се продава парцела во с.Беловиште , Гостивар. Истата се наоѓа на 3км...


40 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

12 јул 10:01Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам