Подкатегорија:
                   
124 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Rabotna masa ROSVAJT 2'70 DOLGA 14000d

Rabotna masa ROSVAJT 2'70 dolga mozi da se vidi vo sekoe vreme 14000 ...


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:47Stolici trpezariski se prodavaat

Se prodavaat 6 trpezariski stolici tapacirani vo odlicna sostojba 4 g...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:05Masa i stolici

Маса и 6 столици Добро сочувани комплет 200евра Контакт 072311432 ...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:31Итно!!! Топ Цена! Трп.Маса 6 столици!

Продавам маса дрвена со класични ногарки 150х90( 40) и 6 дрвени столи...


9.000 МКД
или предлог цена
30 јан 23:20ITNOOOO Se prodava biro dimenzii 160x85

ITNOOOO Se prodava biro dimenzii 160x85 075505078 075505078 07550507...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
30 јан 18:32Трпезариска маса со 6 столици ,чисто дрво

Се продава добро сочувана дрвена трпезариска маса, комплет со 6 столи...


13.000 МКД
или предлог цена
30 јан 01:01STOLICI

Se prodavat novi moderni STOLICI za sank i za masa 2500 denari parce ...


2.500 МКД
или предлог цена
30 јан 00:29Trpezariska masa 170 x 90

Se prodava trpezariska masa 190 cm dolzina 90 cm sirina.se prodava po...


15.000 МКД
или предлог цена
29 јан 16:50Трпезариски маси и столици

Се продаваат 2 трпезариски маси и 8 столици Правоаголна: 110*70*74 с...


3.200 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.500 МКД
28 јан 23:41Tv Filips Trkalezna masa i cetiri stolici

Cetiri stolici i trkalezna masa 6000 den Tv Filips ispraven 2500


150 €
или предлог цена
28 јан 13:06Masicka nova

Masickata e skros nova ja prodavam zaadi zgresena boja


4.500 МКД
или предлог цена
28 јан 12:03Masa

Zacuvani i kvalitetni


1 €
или предлог цена
27 јан 11:30Drvena masa so stolici

Drvena masa so stolici. Pretapacirani I lakirani. Odlicen kvalitet. D...


14.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
15.500 МКД
24 јан 22:56Masa trpezariska

Trpezariska masa, dimenzii 110x70.


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
24 јан 16:24Шанкерски столици

Продавам дрвени шанкерски 6 столици и 2 исти малечки. Цена на голем...


7.000 МКД
или предлог цена
24 јан 02:17Издавам барски маси - коњопои конјопои konjopoi konopoi

Издавам 10 високи барски маси со висина од 120цм и 62x62цм ширина. За...


300 МКД
или предлог цена
21 јан 18:02Masi i stolici

Nad 50 parcinja javetese za podetalen dogovor


1 €
или предлог цена
17 јан 21:50Vitrina

Redok model na vitrina repariran moznost da se prefarba vo druga Boja...


1 €
или предлог цена
17 јан 21:19SE PRODAVA INVENTAR OD RESTORAN

Se prodava inventar od restoran, za podetalni informacii na 075/633-8...


По Договор
или предлог цена
15 јан 10:45Izdavam visoki barski masi - konjopoi

Издавам 10 високи барски маси со висина од 120цм и 62x62цм ширина. За...


300 МКД
или предлог цена
14 јан 09:39Трпезариски маси

Трпезариски маси од стакло 12мм ( калено) поставени на метални нога...


По Договор
или предлог цена
12 јан 16:18Џамови и врати

Многу зачувана дограма


1.000 МКД
или предлог цена
11 јан 13:58Masa

Dve masi prakam po kargo


4.500 €
или предлог цена
08 јан 15:38Masa trpezariska,eftina

Masata ima dodatok za pushtanje so shto mu se zgolemuva dolzinata..Pr...


2.500 МКД
или предлог цена
07 јан 14:56Trpezariska masa so 6 stolici

Se prodava staklena trpezariska masa so 6 stolici mozi i zamena za tr...


10.000 МКД
или предлог цена
30 дек 20:55SE PRODAVA TRPEZARISKA MASA

SE PRODAVA OKRUGLA TRPEZARISKA MASA OD LESNINA SO PUSTANJE,KAFEAVA BO...


8.000 МКД
или предлог цена
30 дек 09:02Masa i stolici rezba stilski mebel

Se prodava kvalitetna masiv-masa ,izrabotka vo rezba od masiv-orev . ...


80 €
или предлог цена
28 дек 19:04Маса за компјутер

Масата е нова, некористена Контакт 078554014 Лиле


3.000 МКД
или предлог цена
18 дек 13:42Клуб маса од орев

Нова клуб маса од орев


17.500 МКД
или предлог цена
15 дек 01:33Trpezariska masa

Trpezariska masa retro stil - 208-92-73 dolzina-sirina-visina Izrabo...


23.000 МКД
или предлог цена
15 дек 01:33Masi i stolici

Se prodavaat -65 stolici -4 golemi masi (164x90) -7 Mali masi(120x...


1 €
или предлог цена
10 дек 02:36Masa i stolici

Se prodava malce koristeni masa i cetiri kancelariski stolici. Cena p...


1 €
или предлог цена
07 дек 17:43Се продава трпезариска маса, столици

Итно и поволно продавам трпезариска маса, столици, фотељи, креденец и...


По Договор
или предлог цена
06 дек 17:02Trpezariska masa

Trpezariska masa so metalna konstrukcija i iverica na sklopuvanje Sir...


150 €
или предлог цена
06 дек 06:05Trpezariska masa

Masata e malku koristena i e dobro socuvana Masata ima i staklo


7.000 МКД
или предлог цена
14 ное 23:18Се издаваат високи маси!

Издавам 7 високи маси за секаква пригода! Изработени од дрво. Цен...


200 МКД
или предлог цена
09 ное 19:00Klub masa

Odlicen dizajn, malku koristena, drvo


1.800 МКД
или предлог цена
07 ное 12:50KLUB MASICKI - 3 PARC.

TELEFON ZA KONTAKT : 078 438 720


1 МКД
или предлог цена
28 окт 18:09Mebel(masa,stolici,plakar,garnitura)

Za podetalni informacii 075888618 Oliver.


1 €
или предлог цена
20 окт 23:43SE PRODAVA MASA

Masata e vo odlicna sostojba Cena 2000 den


2.000 МКД
или предлог цена
01 окт 14:08Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам